Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. *zeka*

    Bicikl

    Čekam dobru forumašku ponudu daj malo detalja.
  2. *zeka*

    Bicikl

    B"TWIN ROCKRIDER 340-France,kao NOVO - Cikloberza Mali Oglasi - 2Bike.rs WWW.2BIKE.RS Vaš vodič kroz biciklizam. Biciklizam, mali oglasi (cikloberza)... GIANT TALON, 27,5R, EXTRA STANJE - Cikloberza Mali Oglasi - 2Bike.rs WWW.2BIKE.RS Vaš vodič kroz biciklizam. Biciklizam, mali oglasi (cikloberza)... Valja li ovo čemu? Za sina gledam nesto oko 150 evra pa malo i preko mozda, dajte neku preporuku sa cikloberze. Razumem se ko Marica u bicikle
  3. Da dnevno , supruga ja i dva deteta. Moj app ima francuski plus dva singla na galeriji. Ali u prici i sa ljudima koji imaju manje sobe niko ne placa ispod 35 evra za dva kreveta.
  4. Ja sam trenutno u Nikitiju i pre čeriri dana nisam uspeo da nadjem nikakav apartman ispod 45 evra. Uzeo na kraju za 50 ali totalno nov i bas dobro opremljen za razliku od ostalih. Guzva nije velika ali pola kuća/vila je zatvireno. Po meni je bolja opcija Sarti. Previse su ovde digli cene svega u odnosu na ono sto nude. Tasos je za mene mnogo bolja destinacija za iste ili čak manje novce.
  5. A taman htedoh da obradujem sina
  6. Javljam se za gladijator, podatkensaljem na PP
  7. Vazi. Pusti Sms pa ako uspem da izadjem posto sam u nedelju u akciji na poslu.
  8. Prošao pre par dana na putu za KG , al nikako da se sretnemo na ovoj deonici.
  9. Da li si cene gledao na louis.de ili na louis.eu?
  10. Skačak za klopu, dinstana teletina. Ako hoces najbolju pastrmku onda u selu Pleš u Salus.
  11. Ja bi smestaj trazio oko Kraljske Gore. Uzaludno svakodnevno trosis kilometre i vreme na povratak do Kranja. Sa Jevtom kad sam bio predprosle godine smesteni smo bili u neko selo izmedju Bleda i Bohinjskog Jezera mislim da se zove Srednja Vas v Bohinj, dobra lokacija bila. Meni se lično prelaz Podkoren svideo zbog sanog uspona i spusta sa nenormalnim nagibom
  12. Uvek mozes naci neko mesto da zabodes dupe. Ako bas hoces da biras onda dopola osam najkasnije .
  13. evo ti onako na brzinu sa ali-ja https://www.aliexpress.com/item/Black-Front-Fender-Beak-Wheel-Cover-For-BMW-R1200GS-2008-2012-Motorcycle-Front-Fender-Beak-Extension/32894950105.html?spm=2114.search0104.8.69.1b9d201445wZVh
  14. Moracu da te cimam da mi ponovo svratis po jedno crevo Ovog puta za zadnju.
  15. Da bas tim putem gde ti pokazuje prst. Ti si na Kraljevackoj strani Goca a vidikovac Krst i ski staza su na Vrnjackoj. Taj put koji spaja Dbre Vode sa Vrnjackim delom se nikada ne cisti. Inace odatle do nase ski staze i samog vrha Goca ima oko 10 km.
  16. Dzeri iz Gornjeg Milanovca je nažalost preminuo pre par meseci.
  17. *zeka*

    Loctite

    Meni ovaj Abro plavi nikad nije pustio , ima i crveni za trajno zavrtanje. Kontam da svi oni vrše psao dovoljno dobro. Učvršćivač navoja ABRO plavi INTERNET-PRODAVNICA.LAVAUTO.RS Učvršćivač navoja privremeni 6ml
  18. Ako planiras da ides dok je sneg onda nemoj posto se put dobre vode ka vrnjackom Gocu ne odrzava. Ako mislis motorom kasnije onda je lep put .
  19. Ne treba ti mapa. Kad se popnes na Goc to ti je sam vrh ski staze i asfaltni put mora tu da te dovede iz kog god pravca da ides.mislim put de dovede do podnozija staze i restorana Horizont. A i ove fotke iznad kolege Savast su sa Goca koliko mi se cini. Dopuna: Evo i mape aoo ne mozes da se snadjes https://goo.gl/maps/C74sNaSqkTA2
  20. Ja imam ozbiljniji samsung stampac sa skenerom i kopirom. I mogu ti reci da ni priblizno ne skenira i kopira fotografije i dokumente kao profi skeneri kojih ima u fotografskim radnjama. Ako ti samo za ovaj posao treba jednokratno ja bi odneo fotke fotografu da mi to iskenira i ubaci na neki flash. Jednio ako fotke nisu eksplicitnog sadrzaja
  21. Koliko vaze tablice na autu posle isteka registracije, t.j. posle koliko moraju da se uzimaju nove. Ranije bilo 30 dana , za motor prosle godine registrovao 55 dana nakon isteka i ostale mi stare, nisam menjao.
  22. @JevtaNS Videoooo , nije mi ovaj model cilj ali pratim. @Shaft021 Ovo pasuje na obicnog 1150?
  23. Meni uvek odgovarali ažurno. Jednom sam i platio karticom a naš član foruma iz Ljubljane mi pokupio i poslao robu autobusom, da ne reklamiram sad . Hvala mu.
  24. Pustite mejl i Dejan ili neko od radnika ce vec odgovoriti u najkracem roku. Sa moje strane pozitivno iskustvo sa njima.
  25. Po cenama koje su na louis.de po tim cenama i dobijes robu. Na louis.eu su cene sa umanjenim porezom.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja