Nik, Istu kilometrazu odprilike imamo . Predprosle godine kada sam isao drugi put ruta je bila ovakva .
1. dan V.Banja - Zajjecar - Curte de arges ,
2 . Curte de arges - preko fagarasa - sibiu - Novaci (Transalpina) - Moze spavanje i u sibiu.
3. Transalpina - V.Banja
Meni je ovo idealno za dva noćenja.
Zeznuo se sto nisam uzeo prosle godine od Djomle sa foruma. Posle mi nije bilo hitno , prolazi sezona ovo ono.. juce mi bas pobegao zadnji u krivini ali se zadrzao na motoru, da sam otklizao bila bi skupa igranka na bokseru bez crash bara
Jeste , pisao sam vec negde da me je dečko iz Subotice zvao i rekao kako je uzeo dobar motor sa 50,000 na satu a poznao da je moj po nekim slikama sa neta. Razočarao se kad sam mu rekao da sam ga ja prodao sa 120,000km .
Zavidim Vam. Uzivajte.
Obidji obavezno i Giolu , na 10 km od potosa , lepo za videti i skakati sa stena a i manastir se vidi.
Za manastir supruga moze uzeti suknju na samom ulazu i maramu.
Ja sam se navukao na Tasos, kao cele godine se dogovaramo gde cemo ici i opet nas put nekako navede tamo.
Ja ga danas slucajno video u Kraljevu kad sam kupovao neke delove za sinovljev motor . Motokross team ih prodaje, meni na prvu ruku oni kinezi tipa pulsar i apollo dosta bolje izgledaju, bar zavrsna obrada .
Mozes bez problema tako uraditi. On nek over svoj potpis kod notara na ugovoru , kupis motor pa ti overis svoj kod svog notara i posle platis porez u svojoj opstini. Ja tako radio par puta.
Kupujem za klinca neki mali enduro do 50 ccm. Moze Derbi Senda , Yamaha DT, Aprilia MX RX itd.
Oglase sam pregledao pa ako imate klinca koji je prerastao motor ili znate neki dobar dajte neku ponudu.
Zapala mi za oko jedna Senda iz Obrenovca, malo jaca cena ..
Edit: Moze i 125 ccm 4t.
Potreban mi je neko ko poznaje rad u photoshopu, iilustratoru ili nekom slicnom programu. Napravio sam neki logo onako kako sam hteo da izgleda , totalno amaterski . Sada bi zeleo da tu moju ideju neko pretoci u delo.
Kod mene vec dve godine na motoru nisu nigde popustile vlagu. Samo sam ih otvorio i izvadio U2 chip jer znaju da brljave pa jedna upali strob a druga normalno sija i bilo mi dosadno da stalno proveravam kako svetle.