Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Ako se predomislis i hoces da posaljes brzom postom, zainteresovan sam.
  2. Nik, Istu kilometrazu odprilike imamo . Predprosle godine kada sam isao drugi put ruta je bila ovakva . 1. dan V.Banja - Zajjecar - Curte de arges , 2 . Curte de arges - preko fagarasa - sibiu - Novaci (Transalpina) - Moze spavanje i u sibiu. 3. Transalpina - V.Banja Meni je ovo idealno za dva noćenja.
  3. Ja ovakvih sa fotke rastavio par komada i imale
  4. Samo se isčupa čip U2 sa ploče.
  5. Puna linija je i traktorisi koliko i vozacu motora. Ocigledno da je uspeo dobro da zakoci i smanji udarac na minimum.
  6. Zeznuo se sto nisam uzeo prosle godine od Djomle sa foruma. Posle mi nije bilo hitno , prolazi sezona ovo ono.. juce mi bas pobegao zadnji u krivini ali se zadrzao na motoru, da sam otklizao bila bi skupa igranka na bokseru bez crash bara
  7. Malo mi je tazak za saradnju , iz neke druge price
  8. Ovo je još uvek aktuelno!
  9. Jeste , pisao sam vec negde da me je dečko iz Subotice zvao i rekao kako je uzeo dobar motor sa 50,000 na satu a poznao da je moj po nekim slikama sa neta. Razočarao se kad sam mu rekao da sam ga ja prodao sa 120,000km .
  10. Pogresio sam nije Gvozden vec Serbduck. Poslao PP , da ne krsim pravila. Gde stavljašo ove stikere?
  11. Vidi sa Gvozdenom , na znam da li je ovde na forumu. Na onom drugom jeste. O radi ove izlivene stikere i tankpadove.
  12. Zavidim Vam. Uzivajte. Obidji obavezno i Giolu , na 10 km od potosa , lepo za videti i skakati sa stena a i manastir se vidi. Za manastir supruga moze uzeti suknju na samom ulazu i maramu. Ja sam se navukao na Tasos, kao cele godine se dogovaramo gde cemo ici i opet nas put nekako navede tamo.
  13. Ja ga danas slucajno video u Kraljevu kad sam kupovao neke delove za sinovljev motor . Motokross team ih prodaje, meni na prvu ruku oni kinezi tipa pulsar i apollo dosta bolje izgledaju, bar zavrsna obrada .
  14. Mozes bez problema tako uraditi. On nek over svoj potpis kod notara na ugovoru , kupis motor pa ti overis svoj kod svog notara i posle platis porez u svojoj opstini. Ja tako radio par puta.
  15. Kupljeno.
  16. Kupujem za klinca neki mali enduro do 50 ccm. Moze Derbi Senda , Yamaha DT, Aprilia MX RX itd. Oglase sam pregledao pa ako imate klinca koji je prerastao motor ili znate neki dobar dajte neku ponudu. Zapala mi za oko jedna Senda iz Obrenovca, malo jaca cena .. Edit: Moze i 125 ccm 4t.
  17. Napravis prvo igo folder pa u njemu content folder pa u njemu map folder.
  18. Lepo. Juce oko 11 h sam te sreo kod Aleksinca , ako si bio ti. Kaze supruga , vidi kako mu lepo. Reko ma gde lepo pusti budale po ovoj kiši
  19. Kakvo je vreme došlo kad ni učitelji nemaju vremena za vožnju
  20. Potreban mi je neko ko poznaje  rad u photoshopu, iilustratoru ili nekom slicnom programu. Napravio sam neki logo onako kako sam hteo da izgleda , totalno amaterski . Sada bi zeleo da tu moju ideju neko pretoci u delo.

    1. *zeka*

      *zeka*

      Da se zahvalim Štamparu , završio mi čovek posao. Svako dobro.

  21. Kod mene vec dve godine na motoru nisu nigde popustile vlagu. Samo sam ih otvorio i izvadio U2 chip jer znaju da brljave pa jedna upali strob a druga normalno sija i bilo mi dosadno da stalno proveravam kako svetle.
  22. Ja ovde uzeo , karticom bez ikakve provizije. https://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/en/tickets-2018
  23. B@ne sa foruma je radio te gume . Ja dva puta od njega uzimao i K60 i K76 https://forum.bjbikers.com/index.php?/profile/1711-bne/
  24. Odlicne. Ja ih vozio nekada.
  25. Bravo. Uzelecemo se mi Zalomike i okoline .
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja