Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Ima li neko preporuku šta odabrati od pločica prednjih/zadnjih za ovu mrcinu?
  2. Ispravi naslov oglasa, zadnja guma je 190/50 a ne 190/55. Mislih za moj 1600 da uzmem al primetih na slici pravu dimenziju.
  3. Otišao novom vlasniku A šta ću sad, 'bem li ga.
  4. Evo i aktivnog linka sa PA. http://www.polovniautomobili.com/motori/21783128/bmw-r1150gs-r-1150-gs-r1150
  5. Nisam ni pokušavao da rešim.
  6. Da dignemo oglas malo, Motor registrovan godinu dana, kilometraza maltene da se nije ni povećala. Sve u svemu par poziva ali niko nije dosao da pogleda motor, daleko sam od Beograda Ko prvi dodje kupiće motor uz dobar popust, ne mogu više da ga gledam
  7. @Patriota Ako ih ima negde na oglasu okači link ovde. @MOTOM Hvala, čuo sam da su Ok ovi iz Tehnodroma,samo mi se čini da ovaj motor baš dugo prodaju, ili su možda imali isti ovakav.
  8. Za Baneta konkretno kruže priče da je pošten i da uvozi dobre motore. Samo iz priča drugih. Kad sam ovde , zna li neko nekog proverenog k1600gt-a kod nas a da je na prodaju?
  9. Restoran Pastir na samo par km od Loja je po meni dosta bolji. I po usluzi i po hrani. Kod Loja kao i u pecenjari MB ili Daščari premnogo naplaćuju za prosečnu uslugu.
  10. Moguca zamena i za Multistradu 1200 2015+
  11. Opet je motor aktuelan , presao jos oko 4000-5000km preko napisane kilometraze, stavljene nove Tourance Next gume. Shodno povećanju kilometraze i novim gumama cena se spušta na 3.300 €
  12. Jok Nisam je ni oglasio nigde.
  13. Druga pelcovali pre par dana na putu za Gross, mi prošli ispred a njega na 115kmh nahvatali, ograničenje bilo 70.Kazna tričavih 210€. Kažu da je bio u naselju ,ostao bi bez dozvole i morao bi neko da dodje po motor.
  14. *zeka*

    NC750X 2016

    Jedno pitanje za upucene. Burazeru se na nc750x 2016 posle svakog gasenja resetuje kilometraza , ne setih se da li na trip 1 ili trip 2. To mu se nesto izbutalo sada dok smo bili na voznji po alpima. Zna li neko kako se to podesava. Nisam se upustao i isprobavao ,verujem da neko odavde zna Hvala
  15. Jesam ja i nikad više. Na 9000 sam ih skinuo jer se bukvalno nisu mogle kontrolisati na putu,pogotovo hladnom. Prvih par meseci su bile ok. Neravnomerno se potrosile... Kqd sam sad pred put stavio Tourance next setio sam se kako se motor moze lepo voziti i bez razmisljanja ulaziti u krivinu.
  16. Još uvek čeka novog vlasnika. Ako se ne proda ovde za par dana stavljam je na KP. Cena fiksna 90€
  17. Best price 90€
  18. 99€
  19. Veličina bih rekao da je više kao XL nego XXl. Revit Sand i Modeku turing nosim XL dok je ova iste veličine kao one ali je XXL.
  20. Prodajem turing jaknu FASTWAY UNI 191 XXL Nošena na jednoj vožnji i ne odgovara mi. Detalje možete pogledati na linku od Louis gde je i kupljena. Cena:110 € 063 83 61 252 Touring Uni 191 Textiljacke kaufen | Louis Motorrad - Bekleidung und Technik M.LOUIS.DE Touring Uni 191 Textiljacke günstig kaufen bei Louis. Top Marken ✓ Große Auswahl ✓ Kauf auf Rechnung ✓ Kein... Slike same jakne nemam pa postavljam sa Louisovog sajta , mada jakna je kao nova ali uslikaću i nju kad stignem.
  21. Hvala , katadioptere sam stavio prpsle godine ali mi polomili(ovde mi rekli da su obavezni za sirinu preko 1.6metara) A meglenku sam prosle godine samo stavio pa očogledno da sada moram da izvlacim instalaciju i za nju. Hvala
  22. Da li neko zna da li je za laku auto prikolicu obavezna maglenka i prednja gabaritna svetla. Širina prikolice je 163 cm. @bdada
  23. U pravu si, nesto imam poverenja u ovaj motor da mogu svakog trenutka da sednem i putujem bilo gde bez razmišljanja. A sa druge strane kopka crv da se proba i nesto drugo i novije, vec sest godina je kod mene a do sada se zadrzavali maksimalno po dve sezone Abs-u nikako da se posvetim i rešim ga, u suštini nista mu ne fali i bez njega ali malo iritira kad je nešto pokvareno.
  24. Prodaja se obustavlja. Krece sezona ,planirane neke duže vožnje a motor koji sam hteo da pazarim je prodat. Tako da ću jahati mog vernog ata i ove sezone.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja