Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Na pegasu 650 vec dvaputa mi pali lampicu za ulje kad postigne radnu temperaturu,a rad motora se nije promenio bar koliko ja mogu da cujem.Nije izgubio ni snagu a presao sam 2500 km od zamene ulja sipao sam mislim neko XTC 15-50.Tako da sam ga sad ugasio i cekam neki savet pa da vidim sta dalje...Da da napomenem da za ovih 2500 km nije potrosio ni malo ulja a presao je nekih 55000.
  2. Zovem se Nebojsa i zivim u Vrjnackoj Banji dugo citam ovaj forum pa resih i ja da se pridruzim inace vozim kimka zing 125 vec nekih 8 godina i od skora apriliju pegaso 650.Toliko za sada..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja