Na pegasu 650 vec dvaputa mi pali lampicu za ulje kad postigne radnu temperaturu,a rad motora se nije promenio bar koliko ja mogu da cujem.Nije izgubio ni snagu a presao sam 2500 km od zamene ulja sipao sam mislim neko XTC 15-50.Tako da sam ga sad ugasio i cekam neki savet pa da vidim sta dalje...Da da napomenem da za ovih 2500 km nije potrosio ni malo ulja a presao je nekih 55000.