Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. sad si kupio pravu masinu pa se k...cis.....
  2. A jel nemozes jednostavno duzi sraf i da stavis podloku i maticu i zategnes jace posto ti ovo sigurno proklizava.Ako nemoze matica da pridje od kartera onda je izbrusi sa jedne strane... ako ima zasta podloska da uhvati..
  3. E koliko sam samo patika iscepao na prokleti kurblu... Ili neke cipele da maznes od gradjevinca sa zastitom za eksere ili cross cizme
  4. pa ti nista samo cutis.....moze slika a moze i neko pivo za tako lep motor....
  5. jedno recju ebo si mu kevu... al kako zar nije bilo nekih naznaka ranije... Ma ima i pozitivna strana ovoga bar ces posle imati dobu masinu
  6. sta? jel ovo neki BMW GS sa natpisom jamaha... Bas super izgleda svaka ti cast na ideji a crno-zuta kombinacija mi je cista perverzija... super A ako ti ukradem projekat jadno dana neces da me tuzis .. I trebao bi mislim malo rep da sredis"zadnje svetlo" nekako mi se ne uklapa u ovo ostalo..
  7. to je meni palo na pamet ali ne moze,malji je poklopac i upada unutra koliko vidim po slikama mala je razlika ali ima i drugo resenje skrati ceo top i perforiranu cev koliko mozes da ovaj sroz legne na zavrsetak od auspuha tu ima vise od 10mm razlike i koliko vidim onda bi ti taj zavrsetak skoro bio u meri sa topom i ako ima malo razlike povijes na unutra kada montiras zavrsetak na top jer je top u konusu .................... A zasto samo ne razbusis na poklopcu odgovarajuci precnik rupe na sredini i sve ostalo vratis kako je i bilo.Meni bas lepo izgleda sa ovim otvorima sa strane a otvor na poklopcu ce raditi svij posao.
  8. Kod mene je samo kvalitet bio u pitanju. Sacekaj ima ovde strucnih ljudi pa ce ti dati neki savet...
  9. Meni je istao tako na Kymcu crko nov i kad sam kupio drugi posle bilo sve o.k. kontam da je los kvalitet reglera. Da ti se mozda ne pregreva na kom je mestu.
  10. Lepi predeli a jos lepsa slanina sa jajima,vec sam ogladneo.. ;D
  11. Trka bila prlepa sa ne bas mnogo ucesnika ali o.k. Zna li neko sta je bilo sa Richijem? Decko je pao i to muski 2 ili 3 kruga pred kraj druge trke i onako bez daha dotrcao do motora i nastavio voznju do ga otac Gabor prestize,ni znali nismo kakve su povrede dok nije stigao do cilja i na startnoj rampi samo se prvrnuo sa motora,vidim da su mu fiksirali ruku i odvezli u bolnicu. Svaka mu cast..
  12. Nema tu nadam se nego kupuj neki motorino.... Dobro dosao...
  13. Prelepo sve lepote Srbije u par dana.. pratim
  14. ako si na mene mislio odkud ti znas kad sam ja seo na cross i koliko sam strucan zato i nosimo gladijatore i razne zastite bas zbog tog oprastanja.... Salim se .. U svakom slucaju ako si pocetnik ili srednji vozac ovo je idealno za tebe jer od takmicarskog ni odlican vozac nemoze da izvuce maksimum. istina Ko kaze pa iz te bicikle od 125cc naravno da moze da se izvuce max...
  15. zato i nosimo gladijatore i razne zastite bas zbog tog oprastanja.... Salim se .. U svakom slucaju ako si pocetnik ili srednji vozac ovo je idealno za tebe jer od takmicarskog ni odlican vozac nemoze da izvuce maksimum.
  16. O.k. rekao sam da mislim tako jer mi je ta informacija ostala u glavi al nisam siguran ali bez obzira koji je model i godiste mislim da je KTM masina odlica i kvalitetna.I da nemam motor sigurno bi pazario ovaj za off road. Ako se secam ti si vozio na off-u sa ovim likom pa nam prenesi neke informacije i ponasanje motora mozda ce to pomoci da dr_kolew donese konacnu odluku. +1 za ovaj motor ako je u relativno dobrom stanju.
  17. Mislim da se ovaj model pravio do 90 godine ako se nevaram a vidim i da su cene ovog modela po inostranstvu dosta velike.
  18. I da dodam jos minimalno jadan kamion zemlje ovde i malo duze mesto za prizemnjenje.
  19. Lepo sredjujeta ovo bice to jos malo pa dobra stazica za voznjicu. E selim se ja kod vas posto mi dosadilo da vozim sam
  20. pogledaj ovaj KTM ako je motor u normalnom stanju super cena.Neznam sad kako on kida nisam vozio ovaj model ali 250 SXF ebe mamu a potrosnja 2 sata off road oko 5 litara ovaj bi trebalo da trosi manje.A sto se sati tice na takmicarskim nista ti se manje nece pohabati nego neki hard enduro jer ga ti ne vozis kao na trkama.Samo menjanje ulja na otprilike 20 - 25 sati i to je to,a u 250-cu staje 1 litar ulja.Nista ispod 250 verij mi kad bude poceo da se gusi na pola brda tek ces onda da zazalis.A plus uporedi i ogibljenje na ovom KTM-u i Suzi. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=60244.0;topicseen Edit:da se razumemo ne kazem ja da su Suza a narocito Honda losiji od KTM-a samo dobro razmisli dok nije kasno.
  21. Kod Brace pored Stepojevca nekih 10 km od Lazarevca ubedljivo najbolja kloopa a cene su smesne.Da Braca je kriv da uvek kad idem sa severa idem ibarskom a ne autoputem i naravno posle klope jedva stignem kuci. Jedite oci kad ste gladne ;D Ribnjak kod Danila u selu Ples kada se ide iz Vrnjacke Banje preko Goca za Krucevac ili Aleksandrovac.Najbolja pastrmka i domaca rakija i vino a o ambijentu da ne pricam.
  22. I kontaktiraj Hellenu sa foruma ona je skoro popravljala svoj TA mozda ti da neki savet. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=58283.0
  23. Motootpad Krusevac 063/8078-227. Nego jel fali tebi nesto kad sve ovo fali motoru? I jel si razmisljao o krpljenju tih plastika ako nisu mnogo polomnjene.
  24. poslao sam ti link na PP.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja