Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Da li su ti nalepnice otporne na lakiranje. Pitaj obavezno decka koji ti je pravio.
  2. *zeka*

    Kaciga Nolan

    Ne znam gde uzima, bitno je da ono sto narucis preko njega po ceni koju vidis na sajtu po toj i dobijes. Ja uzeo do sada dosta stvari preko njega.
  3. Vidi normalo je da se broj koristi kasnije za slanje reklama kao i mail adresa. Od toga se tesko bezi. Sasvim normalna stvar. Ako hoces vaucer , kupis broj za 150 din i njega koristis samo za to.
  4. *zeka*

    Kaciga Nolan

    Postarina preko Sekule nula dinara. Saljem moju ponudu na PP.
  5. Stavi lokaciju Vladimirci na PA i izacice ti njegova ponuda.
  6. Koliko sam ja upucen zavrsni lak treba da stiti farbu i on treba da bude sto kvalitetniji.
  7. Sve odrade , samo zasrafis.
  8. Meni je Jevta NS zavrsio. Ja mu dao mere on svratio i to je to. Moze se verovatno i telefonom dati mere po kojima naprave.
  9. Pa eto imas provereno da iz NSa rade dobro posao vec par godina na dosta motora . Narucis kod njih kao i ja i miran si . Kod njih je dobro za razliku od Alia sto ti fitinge saviju kao na originalu. Ja sam prvenstveno trazio Original BMW crevo ali sam se odlucio za NS jer smatram da je ipak bolje njihovo crevo nego original staro 15 godina po istoj ceni.
  10. Ovi iz Novog Sada su bas korektni. Ja radio i zadovoljan. Creva su presvučena onim tankim providnim PVC filmom. Meni radili za 1150gs prednje i pravili racvu sve po uzorku. Mislim da je bilo oko 25 evra a ima bogami onde posla da se napravi.
  11. Strom je dosta ziv motor i nervozan na gasu i malim obrtajima. Ako izvadis sekundarne leptire uradis remapiranje to sve posle ide dosta lepse.Meni nekako nije legao za putovanja.
  12. Ja bi od ovoga ovde kao najrazumniju varijantu izabrao tdm900. Stara Vara sa karbovima dosta trosi, fazer dosta mali za dvoje. Stroma 1000 sam vozio i on zna da popije u dvoje na otvorenom.
  13. Gledas cene na louis.de i to je to. Na louis.eu su cene sa umenjeim porezom i po tim cenama mi smrtnici preko Sekule ne mozemo da dobijemo, ne znam kako ide taj povrat poreza kad se kupuje direktno gore.
  14. Znači Djoletu stiže Bandit kuci . Bravo Maestro
  15. I kod mene bio prisutan problem sa TPSom i stucanjem posle konstantne voznje autoputom. Probaj prvo stelovanje a ako ne onda ne gine zamena.
  16. Na mom atestu mislim da nema nista napisano do kada vazi. Uz svaku regustraciju odnesem kopiju atesta i to je to. Prikolica napravljena u samogradnji 2011 kada je i registrivana prvi put.
  17. Skines filter vazduha i odvijes po srafa koji drze i izvadis leptir. To uradis na oba usisa i to je to. Pazi samo da ti srafovi ne zavrse u usisu.
  18. To je ta sema. Ja po njoj radio.
  19. Ja sam skinuo na mom bivsem stromu sekundarne takodje napravio i ubacio derestriktor. Voznja neuporedivo tecnija posle toga. Derestrigtor mi je napravio Arakis kad je svracao kod mene za par minura po semi od kolega sa .hr foruma. Jos sam trebao i mapu da radim ali sam ga prodao u medjuvremenu.
  20. Kod mene na 1150GS motor radi na copi kada je u leru.
  21. Raush iz Kraljeva ima jednog 1150rta rasturenog
  22. Bolje da se napise , i mene interesuje ta tema . Ide zima
  23. Ja dok sam vozio Velikog stoma potrosnja se kretala od 6 do 10l. Klasicna magistralna voznja sa suprugom 6 -7 l , malo jaci tempo a narocito auto put *preko 140 - 170 km/h potrosnja ide i na 9 - 10 litara . Sve u svemu motor nije stedljiv narocito ali zato odlicno ide a tek kako se cuje sa otvorenim izduvima, ma bruka. Uvek bi pre izabrao njega nego Varadera.
  24. Tchibe stigao, odlican komad odece . Hvala .
  25. Ovaj Tchibo za mene saljem podatke na PP.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja