Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Ocigledno mu je promaklo. Meni je uvek odgovarao istog dana t.j. veceri . Vidi zovi i Andjela iz B. Crkve sa foruma.
  2. raceada@gmail.com , iskljucivo kontakt preko maila odgovara obicno uvece.
  3. Yavisi i koja je duzina , Moze ti i Andjelo iz Bele Crkve napraviti isto povoljno.
  4. Meni je nesto slicno robert iy Ade napravio za 25 evra . Konkretno sada mi je za 1150gs napravio produzetak sa reducirom za 15 evra.
  5. Ja sam radio to, ako mislis na derestriktor dok sam vozio velikog stroma. Kod mene je uradjeno da glumi da je stalno u cetvrtoj brzini jer je valjda ona bez ikakve restrikcije. Ima na hr. Forumu cela tema o ovome, a i ja sam mislim u ovoj ranije kacio.
  6. Naruči semeringe kod momka iz Kule (na KP) , dogovoriš vreme servisa sa Moto servis Rauch i nemaš nikakvih problema. Možeš i direktno kod njega da naručiš semeringe. Odkad mi se desila jedna stvar na putu gde sam nepažnjom majstora mogao da izgubim glavu , a motor kupljen kod njih i spreman za put nebi im dao ni sijalicu da mi zamene.Pričam o Balosavi.
  7. Javiće ti 2018 kao i što uvek jave.
  8. Ja ih narucio juce preko Sekule, stize za par dana pa ću videti. Uyeo ujedno i ove patikice https://www.louis.eu/artikel/alpinestars-mille-riding-short-boots/202382?list=167088268
  9. Boki, Koliko su Shinko 705 u setu 150 70 17 , 110 90 19
  10. To sto pise na tablicama cesto nema veze sa stvarnoscu. U svakom slucaju hvala, ne svidja mi se model. Pozz
  11. Koje revit pantaone imas, cena, duzina nogavica i obim struka . I sliika naravno. Bas sam malopre narucio nesto do Sekule pa da storniram pantalone ako mi mozda odgovaraju.
  12. Izvinjavam se moja greska , sada sam nasao poruku kada sam narucivao gume 120/90-17 zadnja a na motoru mi je predhodno bila 150/70-17 i razlika kao sto sam vec rekao ko dupe i oko u voznjiu.
  13. U mom user manuelu je stojalo 130/80-17 to sam tada i stavio. Doduse model je bio za USA trziste.
  14. Ja nosim Sand2 i celatu sam uzeo pre mesec dana istu po ceni od mislim 230 evra u TC - u. Ne znam sta bi moglo biti bolje na trojci , ventilacija odlična, ulozak za kišu odličan, odlično leži na telu, svi protektori na pravom mestu, trake za zatezanje odlične ... Jedino sto je novi model pa kao da budeš u fazonu .
  15. Ja sam imao siru yadnju gumu i kada sam stavio 130 preporodio sam se sto se upravljivosti tice, posebno pad u nagib i izlazak iz nagiba.
  16. *zeka*

    Held Mesh Jakna

    otislo.
  17. Izvini Duledjo ali kakve veze ima Scarver sa G650X
  18. aktuelna kupovina jos uvek.
  19. *zeka*

    Held Mesh Jakna

    20 evra.
  20. 20 evra
  21. Snimio sam vas u V. Banji ali ko se jos javlja gs-ovcima , lepo vam brundaju skuteri.
  22. Kupujem za klinca ATX-a ili nekog kineza od 125ccm , Moyda moze i onaj MC Senior ili tako nesto . Ako neko ima naka ponudi Sad gledam oglase za ATXa pa ovi ljudi nisu normalni , ja moj ATX u odlicnom stanju pre jedno 17 godina prodao za 250 maraka a sata taj isti motor u katastrofalnom stanju prodaju po 350 - 400 evra . Strasno.
  23. Ja prodao burazerovom drugaru u Cacak, Lepo se navozao prosle sezone i on bez ikakvih problema , vidim da ga je i on stavio sada na oglase.
  24. I ja sam cuo za Vujceta iz Skoplja i hteo da mu saljem korpu ali sam prodao motor. Moze se pislati autobusom u dogovoru sa njim. Laki90 strom na kom je Joca radio korpu je zavrsio kod mene i mogu ti reci da je korpa bila u dosta losem stanju sto govori da reparacija nije bula dobra.
  25. Ne placaju, proverio prosle godine.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja