Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Po mom misljenju Tdm900 uvek ispred Cbf600, da je litra pa da se razmisljas.
  2. Potraži kod Dzerija iz Gornjeg Milanovca. Samo se uveri u ispravnost . Ja dobio deo od njega za koji je rečeno da je dobar a ima lufta koliko hoćes uz priču da će nabaviti novi ali to se nije desilo.
  3. Djunta daj link koje si narucio i meni bi odgovaralo da malo podignem i problizim korman.
  4. Rajko, Stavio neke migavce po 10w sijalice i brzo trepere , kad dodam jos jednu znaci ukupno 30w radi dobro . Koji otpornik da stavim da simulira tih 10w sto fale, ubaco bi po jedan u levi i desni migavac
  5. Ovo nije prikolica i ne prelazi dozvoljenu duzinu tereta koji moze biti iza vozila, ne vidim razlog zasto nebi moglo. Neko montiranje na kuku mi izgleda kao dobro resenje.
  6. Pozajmicu ti ja tih 150ccm , ionako imam viska
  7. Naravno i ja
  8. Potrebna pomoc nekog iz Slovenije.

    1. *zeka*

      *zeka*

      Kupio bih jaknu u TC Ljubljana ali ne salju za Srbiju, ako bi neko bio vojan da jakna stigne na njeovu adresu a onda da mi posalje iz Ljubljane autobusom za Beograd.

       

    2. AIeksandar

      AIeksandar

      Koje je boje?

    3. *zeka*

      *zeka*

      Sivo /crna Sand 2 , ja vec nosim istu pa sad da uzmem za matorog. Resio sam problem. Ćale sa foruma će mi podici u prodavnici i poslati autobusom. Da mu se zahvalim i ovde.

  9. Bivsi motor od Ugca.
  10. Bravo Laki, prvenstveno zbog vazne odluke koju si doneo u zivotu i resio se losih navika.
  11. Video sam po oglasima da imaju razne, samo je pitanje otpornosti na benzin.
  12. Kod mene ih nema vec creva od rezervoara idu direktno na one cevcice, pricvrscene selnama i spojevi obelezeni tackicom bele farbe. A za 50 evra koliko vidim da je najjeftinija varijanta ima da stopujem gorivo kad skidam rezervoar. Jel nema neke alternativa za te spojke, od nekih hidraulicnih sistema ili tome slicno a da bude pristupacnije.
  13. Kod mene nema tih brzih spijku ili ja nisam dobro pogledao Dajte neku fotku .
  14. Felne iz naslova sa gumama 225/45-17 , gume mogu jos da se voze, dve Taurus iz 2015 mislim i dve BFGoodrich iz 2013 . Felni i gume nisu krive, prodao auto a ostao letnji set. Ovo bi trebalo da su specifikacije - 7Jx17 , 5x108 centralna rupa 60,1 . Cena - 100 evra 063 8361 252 viber,pp, mail... image hosting over 5mb
  15. Pa odnesi u bravarsku radnju i sredice to bez problema.
  16. I to je mnogo.
  17. Koje pare su u pitanju.? Ja sam moju pre tri,cetiri godine sa sva tri kofera i u odlicnom stanju prodao za 1200 evra a bila je 2000 godiste.
  18. Cemu uopste sluzi ovo na skuteru?
  19. Kakva je ovo prica bila, Dzigi bio legenda a ode tek tako iznenada.
  20. Jeste mi plava omiljena boja ali nikako se ne uklapa, ova crvena dosta lepsa.
  21. Djunta sa foruma ima Original Silkolene ulja.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja