Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. *zeka*

    GP San Marino

    Gde se moze gledati trka na netu? U inostranstvu sam pa da ne propustim.
  2. Dobija vize vazduha kroz filter kada ides na leru nizbrdo, otuda i povecanje obrtaja.
  3. Ja sam za 5 dana dole. Predpostavljam da si mislio na istocnu obalu
  4. Hvala na informacijama,uvek sam isao u avgustu,julu pa mi bilo frka obzirom da je malo severnije da ne bude hladno. Bandolero ,ajd okvirno neke cene po lokalima tips giros,pice,bira ...
  5. Ja najverovatnije 5 ili 6.09. Ja se uvek smestim u Potosu obzirom da iz njega mozes i na istocne i zapadne plaze, blizina same plaze mi nije bitna u Potosu pa moze lep smestaj da se nadje za normalne pare.
  6. Kakva je situacija na Tasosu u prvoj polovini septembra sto se vremena i vode tice ,ima li neko informaciju ako je vec bio u ovom periodu? Vidim da je sve poskupelo ali sam se ipak odlucio za odmor na ostrvu, prvenstveno zbog plaza i lepe i ciste vode. Probao i na drugim mestima po grckoj ali ipak mi je Tasos broj jedan.
  7. Od Odvracenice idi levo preko Radaljice pa Muhovo , Duga Poljana pa na Sjenicu pa se spusti u Ivanjicu. Mali deo makadama ka Muhovu ali bez problema ide svaki motor.
  8. Ja isao prosle godine i u julu i posle kraj septembra. U septemvru vreme bilo savrseno dok u Julu nismo nista videli od oblaka.
  9. Kakve su po trajnosti ako si h vozio na Yamahi.
  10. Meni su tourence next odlicne gume, slicne motore vozimo.vozio sam i tourence obicnu ranije i anakee 2 i ova sada mi bas legla. Kod decka iz Kule imas najbolju cenu kod nas, samo pazi i taspitaj sr za dot.
  11. *zeka*

    Cizme

    Onda gledaj na engleskom ali dodaj iznos od 19% poreza
  12. Predpostavljam da je nedostatak guzve u Potosu i Limenariji usko vezan sa povecanjem cena. Rado sam isao na Tasos ,ubedljivo za mene najbolje plaze i uopste odmor na Tasosu ali vidim i da su cene otisle prosle i ove godine minimum za 20 do 30 % sto se smestaja tice, predpostavljam da je tako i sa cenama u lokalima i prodavnicama. Od kako je Turska pukla bezobrazni grci su vesto iskoristili priliku i digli cene, odnosi se najvise na Tasos.
  13. *zeka*

    Cizme

    Uvek gledaj cene na louis.de a ne na louis.eu
  14. Da i to ima dosta uticaja, ova moja je odradila dosta.
  15. Buka nije problem ako se voze kratke relacije tipa do 2-3 sata dnevno, ali ako ides na duze voznje zna glava i te kako da bruji uvece, ja sam mislio da mi je moj Caberg odlican dok nisam peglao 860 km autoputa u danu. Tada sam video da je ustvari sranje.
  16. Ne,ne i matori je tu . Samo se ne loguje,napravio sam mu nalog ja odavno. Sitna mu slova valjda
  17. Ajde, ajde bez izuvanja
  18. Koliko sam cuo na snimku, zapalilo se nesto u repu, najverovatnije regler.
  19. evo u Louisu na ovoj strani razni modeli za tvoj motor , odaberes sta ti se svidja, kontaktiras Sekulu iz Sapca i stigne ti za 10 dana na kucnu ardesu. Sekuliun broj 0649334444 , iskljucivo kontakt sms, viber . https://www.louis.eu/rund-ums-motorrad/bike-datenbank/bmw-r-1200-gs-lc/0a01/2978?bikes=2978&page=3#article_list
  20. *zeka*

    BMW F 800 GS

    Ma šalim se ja malo, po meni je ovo idealno. Samo kinta fali .
  21. *zeka*

    BMW F 800 GS

    Fali mu robusnost , kardan , lezanje u krivini , kocnice ....
  22. Jeste, Ranca ima dosta smestaja. Tu sam spavao u drugoj turi prosle godine. Pred TF pokraj puta imas dosta smeataja , ne znam tacan naziv mesta. Put za Bran je kao sto si oznacio na mapi. U Ranci i gde god svratis cenkaj se za smestaj, mi smo bas dosta ubili cenu. Poslednji dan put preko Craiove, vidina nije nesto zanimljiv ali je lak za povratak kuci obzirom da ima malo vise km.
  23. Ja bi prvi dan stigao na transalpinu i tu spavao,bas na vrhu ima povoljnog smeataja. Drugi dan bi vozio severni deo transaline,preko Jine do Sibiua(malo posetio grad) pa uvece dosao do uspona na TF sa severne strane tu bi negde spavao,ima pansiona koliko hoces. Treci dan bi persao TF pa nastavio do Brana gde bi spavao i posetio dvorac, ujutru preko Craiova i Vidina , Vrske Cuke, Zajecara kuci. Tri nocenja, cetiri dana ali ces uzivati i imati vremena da sve vidis .
  24. Na Kle-u je poznato da se magnet razlepi i napravi havariju.Ja bi prvo tipovao na to, i nebi pokusavao vise da palim motor.
  25. Koliko ti kosta polovna dekla? Ova je i onako izgrebana.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja