Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Hvala. Sada mi je lakse , valjda zbog oprostaja. Naravno da se nece ponoviti. Over and out.
  2. Virtuelno da, u stvarnom svetu ne verujem. Ali ko zna svet je mali,mozda ce biti prilike. Koliko kapiram moja sala ti smeta,tako da ti se duboko izvinjavam. Nadam se da ce biti prihvaceno, a i ako nece suvise je kratak zivot da bi se nervirao ...da ne pisem dalje. Svako dobro Nebojsa
  3. Nikako
  4. To sto ti je zena uvek suva vec moze biti problem, Oprosti, morao sam
  5. *zeka*

    Kawasaki klx

    Da je sve kako treba , ovo bi se prodalo u rekordnom roku.
  6. Ja napravio od 5 x 2,5 licnastog kabla koji sam imao u radionici i iskoristio naka stara ali dobrda kljesta i radi za sve pare. Takodje imam i kineske i nece da okrene sa njima.
  7. Ja radio u Metaloproizvodu i zadovoljan sam, a cene su bas povoljne.
  8. Vec rekoh da decka ne poznajem.
  9. Nisam ga ja kupio niti znam decka koji prodaje,cista slucajnost je da je iz mog grada. Samo me zanima komentar od kolege i link ka oglasu.
  10. Pa?
  11. Ne treba mnogo vise mesta, bolje resenje ako ga imas gde kupiti. Meni lik trazio 2500 da odradi ovo, pa sam sam resio sa urezivanjem za jedam mm vecim navojem i zamenom srafa.
  12. Imas mesta samo da razbusis i urezes novi navoj i stavis (M7 ako se ne varam) sraf. Jasam na mojoj bivsoj uradio tako, ako se radi o ona tri srafa koja drze poklopac filtera.
  13. Podrzavam vasu ideju o grupnoj poseti Hilandara , idite, vidite , oslusnite ... ali da bi ste osetili duh , mir i snagu tog mesta morate otici sami ili u pratnji eventualno jednog prijatelja. Ja cu se potruditi da ove godine povedem sina (12 god) i traziti blagoslov bar za dve noci i tako mu ispuniti zelju. Prosle godine sam bio ali dobio blagoslov na jednu noc, to sveto mesto jednostavno te vuce da se uvek iznova vracas.
  14. Ha, ladno moja jakna dok smo radili proizvodnju odevnih predmeta od koze, samo je ovaj prisivak na ledjima neko naknadno postavio. aj pa da je prodas brzo
  15. *zeka*

    Sjenički sir

    Ja obavezno kad kupimsir ubacujem papriku ako je vec nema, za 15 - 20 dana vec dobije onaj smek koji treba.
  16. Sa srecom ga vozio.. Kakva je ovo masina, bog te mazo.. Pa ovo je motor ipo, probao ovaj tip motora ali jebe lakat u voznji a tako rado bi je posedovao.
  17. E jebali ga 5 evra. Obicno se proda pa se posle kajes
  18. A sta fali ovom sa linka iznad, 40 evra sa sve plocom.
  19. *zeka*

    Sjenički sir

    Saljem podatke na PP ujutru za jednu kanticu. Konzumiram stalno sir iz Sjenice (iz proverenog domacinstva) i sa Golije. Bas cu napraviti poredjenje kad probam ovaj koji ti prodajes. Ovo sto se prodaje po pijacama i marketima po Srbiji nema veze sa pravim sirom sa pestera.
  20. Uzmi ulje kod Djunte, original sigurno. Silkolene.
  21. Covek da hoce da prikriva cenu ne bi postavio link ka oglasima. Prvo je mislio da je 1600 pa je cena bila 220 kad je video da je 1400 spustio na 200 ali na forumu to nije promenio.
  22. Vidi sa Jevtom. On je imao na motoru a znam da prodaje motor.
  23. Steta da ove maglenke da polomis pri prvom padu motora u mestu. Vidi promeni im poziciju negde.
  24. Ako neko ide do 07.12. da mu posaljem vaucer sa 25% popusta na kupovine preko 99e.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja