Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Mali brener i kuckanje po magnetu dok je napeto zavrsava posao.
  2. Zasto si izbacio iz igre malog Stroma? Velikog stroma kao i varadera ti nebi preporucio zbog potrosnje,pogotovo Varu sa karbovima.Iz iskustva. Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока
  3. Ma Varadero je zakon,pogotovo ako ga imas za prodaju [emoji14] Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока
  4. To se druze nikad ne zna. Meni bilo lepse vreme prosli vikend nego krajem Jula.
  5. Evo ja bas uzivao juce na Transalpini, obrijao gume kao nikad do sada. Uzivao jutros na voznji po Gocu sa cerkicom. A malopre dosao motorom u firmu, opet uzivao ali i bio oprezan.
  6. Jeste u dvokrevetnoj sobi. Jednokrevetna je 12 evra. Sasa, Hvala.
  7. Gde je taj motel ? Ja razervisao kod Jankovica za petak ali smo pomerili dan unapred pa ne znam oce li imati soba.
  8. *zeka*

    Moj Fazer 600

    Jel ti ne vuce fals vazduh na onoj ispucaloj flansi.
  9. *zeka*

    Modeka

    Njihov glavni problem je komunikacija sa musterijama, nece ti javiti nista sigurno. Moras biti bas uporan. Sto se prodavnice tice, ono sto ima na sajtu , pola od toga nema u radnji tako da se ne uzdate mnogo u online prodavnicu.
  10. Mozes da nas sacekas u Kladovu pa da provozamo zajedno opet, ovaj put valjda bez magle
  11. Ocemo. Ide nas cetvorica , prognoza kaze da ce biti lepo za vikend gore. Planiramo prvu noc kod. Jankovica, pa ujutru TF pa spavanje na TA ili u onom restoranu na jezeru gde smo jeli gulas, pa treci dan TA i kuci. Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока
  12. Ahm. Ne moze matori da mi oprosti sto ga nisam zvao prosli put pa da se iskupim. Samo ce biti kraca varijanta , dve noci i suprotnom stranom od letos. Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока
  13. Nasao na par strana unazad. Cekamo odgovor
  14. Nemoj samo da ti deo ostane na vlaznom.Sitne cestice rdje se uvuku u pore od peskarenja i onda za godinu dana pocinje da se dize plastifikacija.I potrudi se da deo ne diras mnogo rukama bez rukavica i ako ga ostavljas ostavi ga na toplom mestu. To je bar meni rekao majstor kada sam radio ram od Yamahe.
  15. Moze mail na srpskom Dajte mail od Jankovica , ne mogu ga naci na netu . A na telefon ne mogu da dobijem.
  16. Ja pazario nesto od Goxa i samo reci hvale imam,i za cenu i za stanje stvari i komunikaciju. ... Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока
  17. Odlicna motorcina. Taman mislim da sam zavrsio sa zamenom motora u sledecih par godina ali mi sve vise neda mira ovaj model. Zbog cega prelazis na Gs/a , tezina , pokretljivost , ili samo hir ?
  18. kucaj u guglu joska temerin. Послато са Telenor Smart Pro 2 уз помоћ Тапатока
  19. Menije pre dve veceri kada sam se vracao iz Guce isekao kamion sa prikolicom koja nije imala osvetljanje. Isao sam oko 80khm sa suprugom, vidim da kamion skrece preko moje trake levo i iskljucuje se na makadam i procenjujem da blagum kocenjem prolazim iza njega ali u poslednjem trenutku shvatam (vidim ) da kamion ima i neosvetljanu prikolicu. Zahvalan sam sebi sto ne vozim kao manijak , samo tako se moze preziveti. Jednom prilikom sam kod Zajecara autom zavrsio u kanalu zbog neosvetljenog traktora.
  20. Druze, najbolje da majstor radi dzabe ili za dve flase piva. Postujem pomoc na forumu, i sam sam je trazio par puta i davao savete, ali nije lepo omalovazavati neciji rad i znanje, osim ako nije neki dundjer koji nista ne zna.
  21. Meni je ubedljivo plavo bela kolor sema jedina prava za STeneru..
  22. Druze ako hoces da kupis motor. Sednes u autobus odes u Beograd, vidis motor, iskesiras pare, nadjes autobus i vozaca kome ces dati 100 evra da ti preveze motor do MNE.
  23. Druze to staje u box od autobusa. Drugaru se pokvario neki maxi skuter dole i autobusom ga vratio nazad.
  24. pogledaj na fejsu stiv design , ima dosta slika . Poslace ti jos slika na mail za konkretan model,meni poslao slike za r1150gs i odusevio sam se izradom. Gledao sam i uzivo jedno sediste koje je radio i ne vidim razliku izmedju Bobana i njega , a cena dosta niza.
  25. Radi covek sve sta mu se kaze ili pokaze.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja