Jump to content

Moto Zajednica

*zeka*

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1387
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: *zeka*

  1. Usce izmedju Raske i Kraljeva Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  2. Deda se zove Kiro iz Usca , ja vodio suprugu zbog ramena i lakta. Covek je izmasirao buvalno na nekom stepenistu gde smo ga zatekli i posle 15 dana svi problemi nestali. Da ne pominjem da je isla skoro 6 meseci po raznim terapijama i nije joj bilo bolje. U centru Usca skrenes desno*ne ka \Stutdenici vec ulica posle i popnes se nekih 500 metara uz brdo tim puticem, stani i pitaj za Kiru, tu je negde po selu. Na telefon se ne javlja ali je uvek tu negde okolo.
  3. Uvek je bilo oko 20 evra.
  4. E bas sam mogao da Vas kao domacin ugostim u Banji ali idem na voznju sa Gsxf sektom na Divcibare., bice prilike. Lep provod.
  5. Aj nadjemo se na raskrsnici gde se odvaja za Mrsac, par stotina metara dalje od pumpe da ne gutamo bas prasinu. Moze ?
  6. Ocemo ja i ti u 9 iz Kraljeva da krenemo, mislim da stizemo laganom voznjom. Imammalo radova na putu do Cacka i semafora.
  7. PA vidi ja sam 178 ali imam krace noge od ostalih . Pa vozio sve i svasta , Sada 1150gs , bitno da bar jednom nogom mozes da dohvatih. Kad prevazidjes strah sve ce biti lako.
  8. Pa tebi lepo kad si isprodavao sva kisna odela koja si imao
  9. Onda zanemarite moju predhodnu poruku. Nalazenje na OMW na ibarskoj u 11h. Samo novi sad da se izjasni jel dolazi na pumpu ili se nalazimo na skretanju za UB.
  10. A pa video sam taj , pa ge cemo onda.
  11. Znaci u 11h u Lajkovcu . Samo ja sad preletoh(google street) ceo Lajkovac i nigde nisam video OMW pumpu. Jedina Nis na ulazu i neka Mobil na izlazu ka Valjevu. Kod autobuske koliko sam video preko puta ima neki Kafe,bife, kafanica . Moze tu da se nadjemo svi u 11h . Vi Novosadjani skrenite levo 5 - 6 km do Lajkovca ako idete preko Uba da se svi skupiomo ovde . jel to OK. https://www.google.rs/maps/@44.370129,20.16689,3a,75y,13.31h,74.44t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCZKrvr5Ti3G2y1J_MugmeQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=sr
  12. Idi u Brno ko sav normalan svet, isto u Avgustu .
  13. Vjeko daj neki kontakt da se cujemo sutra pa da peglamo zajedno odavde . Moze cekanje u Lajkovcu na pumpi. Samo bi ja posle toga izsao za Valjevo, tu napravimo dobru pauzu za klopu , bleju.. pa posle na divcibare jos malo izblejimo pa vi na sever a mi sa juznih strana nastavimo ka Cacku.
  14. Sto se tice mene moze, ja bi nastavio posle preko Divcibara kuci.
  15. Grana prodata, top monitirao u kombinaciji sa katalizatorom. Znaci zakljucavanje
  16. Lancanik kad je los lanac moze da se pojede za par hiljada km. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  17. Grana rezervisana. Ostao top - 50e. Ulaz za cev fi50, duzina oko 50 cm kompletan , izlzna cev fi 60. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  18. Zalepi preko znaka sjajnu foliju u komadu pa po ivicama lepo izrezes skalperom. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  19. Moras motor bas uvek staviti na isto mesto kad meris, mala oscilacija u nagibu terena dosta pokazuje na prozorcetu za merenje. Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  20. Vazi, mada resili smo to vec preko Vibera Sonda je dobro pozcionirana uz konsultaciju ljudi iz servisa, obzirom da se vec tu spajaju gasovi iz obe grane. Nova cena > Grane 50 e, Top 50 e.
  21. Pa posavetuj co'eka , a i mi bi voleli da cujemo.
  22. A i kod hiljadarke se sredi za 100 evra kod Vujceta iz Skoplja Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
  23. Hvala, kazi mi jel se kliza i jel upija vodu. Meni treba prvensveno neki ne klizajuci, na stromu sam imao onaj iz louisa ali su skupi, a meni za trenutni moped trebaju dva komada.
  24. Ja sam u malom gradu pa nemam tih problema sa provlacenjem. A one kineske maglenke sa plavim prstenovima su vrh jos u kombinaciji sa belom kacigom, niko me nije isekao od pocetka sezone. Jos kad stigne Rajkova elektronika za emergency mod Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja