Djunta sad ponovo citam tvoj post i kapiram da si mi vec rekao da je najverovatnije ovo sto u stvari jeste, t,j, modulator. Prepostavljam da su to neki klipovi koji su se zaglavili u samom modulu, samo ne kontam zasto skidam cevcice i gde se rastavlja. Mora li da se vadi sa motora ili se mozda to skida na ona dva velika srafa gde stoje sisice za ispustanje vazduha.
Shaft021.
Meni je sada bez abs=a bas nezgodno , valjda navika.A inace volim da mi na motoru sve funkcionise pa cu se potruditi da sredim. Jel si ti nesto radio ili samo reaetujes abs.