Jump to content

Moto Zajednica

DjordjeMijailovic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1697
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: DjordjeMijailovic

  1. Ako neko planira u Crnu Goru na TET, evo šta može da očekuje. Zajebano @nvic i @savavavan mogu dobro da poguraju srećom
  2. Ni jedan izolator nije apsolutni izolator kad se izlozi dovoljno velikom naponu. Previse faktora da bi se ozbiljno moglo analizirati u jednom forumu. Samo imajte u vidu da nije bas sve tako jednostavno i cuvajte se.
  3. Evo još jedno "poređenje", doduše bez reči
  4. Ne secsm se kakvo bese stanje sa tegom na fabrickom kormanu. Uzeo sam ove na slikama. Bolji mi ne trebaju. Sve se to preko adaptera namesti lepo da ne udara u nista. Tesko je sve to isplanirati. Kupis prvo pa ces vec nekako namestiti nije neka nauka
  5. I onda te jedna grana nekog drveta pored puta opali po prednjoj kocnici i zabava je zagarantovana... Preporucujem da stavis
  6. Moze i jednostavnije. Nastavis da koristis m6 iako su handguards m8. Nece to nikud
  7. Malo previse, zar ne?
  8. To verujem da je vise izuzetak nego pravilo. O kojim nemcima je rec?
  9. Crf ima izuzetno otporan agregat. Ja ovog mog ni malo ne stedim i ne pokazuje znake umora. Dobija ulje mnogo pre nego sto knjiga kaze (na 2,3 hiljade umesto 12) i imam osecaj da ce da traje bas dugo. Ne bih se oko toga brinuo. Ako imas u ponudi primerak sa doradjenim vesanjem taj gledaj. Vredi. E sad dal rally ili L... Proceni sam. Ja preferiram L jer uglavnom vozim off i do 80kmh. Moje misljenje je da L verzija ne treba da kosta preko 4.5k ako nema sredjeno ogibljenje. Srecna potraga i javi kako napredujes
  10. Motor koji je pao u narodnog fronta se trenutno nalazi u kampusu. Nadam se da je momak dobro i da ce doci do motocikla.
  11. 2700 motora ulaze i voze kroz grad svi pod konac, kulturno, dostojanstveno! Bez i jednog problema. Hvala svima!
  12. Mozes cimati nekog od admina na privatnu poruku. Za sve ima resenje
  13. Dosla su na kraju samo cetvorica. Nisu se dugo zadrzali
  14. Zavisi od temperature. Sad nije Ako se ne snadjem za NS, cujemo se uskoro za nasipski autoput
  15. Ima li nekog iz NS i okoline ko je voljan da pokaze motor? Ne mora proba
  16. Nema resenja koje ce da ti radi sve podloge. Tracker je korektan i na asfaltu, mada je nesto bucniji. Ako ces vise koristiti za posao neog za off, mozda ima smisla da probas mt21 pireli. Opet, ako je posao na par kilometara, svaka guma ce to da radi. Ja bih stavio tracker na tvom mestu i video kako mi radi posao. 2-4 hiljade km koliko tracker traje ce da prodje brzo pa ces onda znati sta ce ti biti sledeca guma.
  17. Nema na cemu
  18. I ja bih voleo da doprinesem. Zapravo, ovim retkim dojavama sa terena mislim da upravo to i radim. Znam da je to sitna pomoc i da je tu posla mnogo vise, u smislu spajanja svih tih trackova i ideja. @Gliga, mislim da nije dovoljno jasno sta bi ti najvise pomoglo oko trackova. Sigurno dosta ljudi ovde moze poslati razne svoje trackove i ideje, ali opet neko mora to da pospaja i odobri, tj da koordinira. Mozda ne bi bilo lose da resavamo ovde javno deo po deo pa da vidimo kako nam ide. Da li postoje neka ogranicenja i pravila za TET? Npr duzina, gde je ulaz / izlaz i slicno?
  19. Meni nije jasno kako su mogli uci na poligon u toku gadjanja. Verovatno nisu pored kasarne nego sa istocne strane?
  20. Sto se tice tunela koji je @Alp pomenuo, evo snimka da docara osecaj. TET prolazi pored njega, ali je lako promasiti. Mozda dodati neki marker?
  21. Tamo bas tesko proceniti na osnovu satelita. Guste su izohipse. Da smo znali da je generalno problematicna deonica, potrudili bismo se da najdemo nesto. I tako smo samo zujali bez cilja taj dan.
  22. Mozda su jos tamo, traze izlaz Mi ne bismo ni nasli taj single trail da nismo zastali na "glavnom" putu zbog debla koje je preprecilo prolaz.
  23. Jedna mala napomena za srpski TET. Juce smo @maxx i ja poluplanirano krenuli od Kucaja ka Rtnju i na jednom mestu pre Rtnja je deonica na koju treba skrenuti paznju. Nekad bio put, sad je single trail i vododerina u koju se udje pola motora, i tako strminom se spustas (ili penjes) par stotina metara. Taj deo tracka smo neko vreme i trazili jer se stazica jedva primecuje na terenu. Nama bilo bas super i izazovno, ali nisam siguran da treba da bude deo TET-a. Ovo bas nije za vece motore, a po kisi uzbrdo mislim da skoro pa hard enduro. Nismo stigli na zalost da trazimo alternativu. Evo gde je to na mapi: i zumirano: Na slici se bas ne vidi strmina i dubina vododerine, ali hodam kao pauk sa nogama u visini tek malo ispod sedista. Osecaj kao posle porodjaja kad smo sisli dole. A ovo je pred sam kraj, poslednjih nekoliko metara. Tu je i najlakse:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja