Jump to content

Moto Zajednica

NAVAK dan na stazi, 1. Septembar 2013

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

NAVAK organizuje novi dan na stazi za motocikliste, koji se održava 1. Septembra 2013. Možete zakupiti poludnevni ili celodnevni termin, a kao na prošlom TD-u, članovi BJBikers zajednice imaju povoljniju cenu za celodnevni termin - 5500 dinara za ceo dan.

 

Za više informacija o NAVAK TD-u 1. Septembra, pogledajte njihov sajt:

http://www.navak.rs/track-day/sledeci-track-day.html

 

Ukoliko želite da se prijavite da vozite ceo dan, možete se prijaviti nama i iskoristiti našu povlaštenu cenu od 5500 dinara za celodnevno učešće na TD-u:

http://motosport.bjbikers.com/prijava-za-track-day/

 

Da bismo imali vremena da usaglasimo uplate i spiskove, rok za prijavu i uplatu novca na naš račun je Sreda 28. Avgust 2013. do kraja dana! Iza tog dana se jedino možete prijaviti direktno NAVAK-u i voziti po njihovim cenama.

 

Kao na prethodnom TD-u, svaki vozač može da uvede u krug NAVAK-a samo jednog posetioca. Dakle, dovoljno je da na ulasku u krug NAVAK-a posetilac kaže sa kojim je vozačem došao i to je to. Javili su nam da ce se potruditi da nadju sponzora za vodu, da bi svaki vozač imao po 2l vode, ali ukoliko i ne nadju, staviće nam na raspolaganje sve frižidere, pa će svako moći da ohladi svoju vodu/sokove. Izneće suncobrane kao i prošli put, a biće omogućeno svima koji motor donose na prikolici, da udju u NAVAK kolima zbog istovara motora i opreme, ali će morati da kola parkiraju ispred NAVAK-a jer u samom krugu nema dovoljno mesta za parkiranje.

 

Ukoliko imate pitanja, tu smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

A ne, ne, prva je Jelena599. :zdravo:

 

1. Jelena599

2. Mungos

3.

 

 

1. Jelena599 :sampion:

2. Mungos

3. Petkos

4. Darh

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Navak je zakazao termin 1. septembra, tj. termina 25. avgusta nema u ponudi (to je bio termin za BJB dan, koji je uz ostale bjb termine otkazan, zbog manje od 60 zainteresovanih).

 

Ako si uplatio novac, a ne odgovara ti 1.septembar, napiši Pablu PP sa zahtevom za povraćaj i novac će ti u roku od odmah biti vraćan.

 

pz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd Srbija
  • Motocikl: gsxr k7

Problem je u tome sto mi je jedino odgovarao taj 25 avgust jer zelim da idem na stazu i tada mi je odgovaralo zbog posla i ni jedan termin mi nece odgovarati posle jer pada za vikend nisu u pitanju pare..............a to sto njima ne odgovara sto ima malo ljudi za taj termin nije moj problem..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

I niko mi nije odgovorio na moje pitanje , sta je bilo sa terminom za 25 avgust????????????????

 

Nikola, jutros u 10 sati sam ti poslao mejlom odgovor na tvoje pitanje koje si mi poslao mejlom. Posto si pitanje poslao na mejl, molim te prvo proveri mejl, pa onda pisi na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Problem je u tome sto mi je jedino odgovarao taj 25 avgust jer zelim da idem na stazu i tada mi je odgovaralo zbog posla i ni jedan termin mi nece odgovarati posle jer pada za vikend nisu u pitanju pare..............a to sto njima ne odgovara sto ima malo ljudi za taj termin nije moj problem..........

 

Pa svi TD su u nedelju. I ovaj 01.09. je nedelja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd Srbija
  • Motocikl: gsxr k7

Problem je u tome sto mi je jedino odgovarao taj 25 avgust jer zelim da idem na stazu i tada mi je odgovaralo zbog posla i ni jedan termin mi nece odgovarati posle jer pada za vikend nisu u pitanju pare..............a to sto njima ne odgovara sto ima malo ljudi za taj termin nije moj problem..........

 

Pa svi TD su u nedelju. I ovaj 01.09. je nedelja

 

Da ali mi je samo TADA odgovaralo........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Motocikl: CBR 1000rr

Postovani organizatori,

mislim da Vam je datum za Track Day veoma los iz razloga sto se tog dana odrzavaju trke u Vrscu, i vecina ljudi koji voze stazu ce biti tamo na trci ili ce ici da gleda trke. Mislim da bi odziv bio mnogo veci, ukoliko bi se TD pomerio za 25.8.2013. godine. ukoliko je to miguce.

U svakom slucaju zelim Vam prijatnu voznju.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova

Postovani organizatori,

mislim da Vam je datum za Track Day veoma los iz razloga sto se tog dana odrzavaju trke u Vrscu, i vecina ljudi koji voze stazu ce biti tamo na trci ili ce ici da gleda trke. Mislim da bi odziv bio mnogo veci, ukoliko bi se TD pomerio za 25.8.2013. godine. ukoliko je to miguce.

U svakom slucaju zelim Vam prijatnu voznju.

 

To je jedini slobodan dan u kalendaru do polovine septembra. Sve drugo je rezervisano odavno a glupo bi bilo cekati kraj septembra i moguce kise. Docice oni koji mogu a nece oni koji ne mogu. Bolje da se neko vozi nego niko jer je moguce da posle ovoga drugih TD termina ove sezone vise nece biti (ko zna kakvo ce biti vreme u drugoj polovini septembra)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Ok hvala na brzom odgovoru. Onda ipak vise odgovra da dodjemo sa dva motora. Iskreno misljenja sam da to nije fer ali to su vasa pravila. Svakako bi u jednom momentu samo jedan motor i jedan vozac bili na stazi a nama odgovara iz nekoliko razloga kao sto su kondicija, oprema i gume da ne unistimo na dva motora.

 

Jos jednom hvala i svakako da su pravila tu da bi se postovala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Možete da platite po pola dana, jedan pre podne drugi po podne.

 

p.s. valjda

 

Da, mogu da se prijave po pola dana, ali u tom slucaju moraju direktno NAVAK-u da se prijave i tada nemaju povoljniju cenu. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja