Jump to content

Moto Zajednica

Sakupljamo garderobu za klince ! Urgentno !

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Evo ukratko drugari da vam objasnim ...

 

Sakupljam garderobu za decu ulice, Svratiste ... Danas sam bio u jednom naselju i srce mi se zaledilo kada sam video decu od 4-5 godina kako idu u carapama po snegu i ledu, bebe koje nemaju cime da utople ...

 

Kape, shalove, carape, cizme, rukavice, dzempere, cebice, ma sve sto vam padne na pamet da moze makar malo ugrejati malisane ...

 

Ove nedelje od utorka do subote ... Svaki dan od 11h do 23h mozete doneti sta imate od stvari u Dangubu (Cirila i Metodija 2) .... Dobijate od mene besplatan ulaz za sve dogadjaje u februaru mesecu... Bar neka mala motivacija, kad vec ne mogu da vam docaram danasnju sliku, tj. ni ne zelim ...

 

Eto sta god imate ... Jedan par rukavica da donesete dovoljno je stvarno ...

 

A evo i event za fejsbuk ... Da ga podelite sa prijateljima i to je velika pomoc.

 

http://www.facebook.com/events/299340586790876/

 

Hvala unapred

Boris

060/0-250-120 i 064/0-88-00-00

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Bravo za akciju!

 

Mozda bi mogli ovi sto su skupljali stvari za Kulinu, koja nije nosena ove godine da donesu u Dangubu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

U Svratistu su deca od 5 do 18 godina ...

 

Ima i predskolsko i to naselje ... Ima i beba tu ... Znaci razni uzrasti

 

Sve je dobrodoslo stvarno na ovom minusu ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Ja sam na 100 strana trenutno ... Razumite ako nisam u klubu ... Ali slobodno mozete da dodjete u klub i ostavite stvari ... Od 11h do 23h uvek je neko tamo. Sreda, cetvrtak, petak i subota.

Bilo sta da imate sve je dobro ... Makar i jednu kapu da donesete ili rukavice to je super ... :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Drugari malo da pomegnemo akciju sakupljanja garderobe.

 

Ja sutra posle 11am planiram da odnesem prikupljenu garderobu u Dangubu tako da svako ko ima nešto spremno ili planira da spremim neka to uradi!!!

 

Kao što rekoh sutra posle 11am krećem iz Batajnice obilazim Zemun, NBG, Centar i ostalo po dogovoru mogu i ceo grad, sakupljam garderobu na dogovorenoj adresi.

 

Svi koji imaju nešto a nisu u mogućnosti da odnesu neka se jave ovde ili na PP može i 0601428321 Milenko.

 

Ajde sad u regale vitrine kredence komode sigurno svako ima po nešto što bi deci dobro došlo.:takoje:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ljudi, ne dajte se prevariti! Ova GOMILA garderobe je mnnnoooogo veca uzivo, Boris jednostavno umanjuje svoje zasluge! Kada sam odneo one 3 kutije sa garderobom koja nije trebala deci iz Sremcice, bio sam zabezeknut i odusevljen koliko smo (mi motoristi) skupili pomoci. Osim ove gomile, bilo je jos dosta garderobe sa strane koju su Boris i njegove tri pomocnice ( :zdravo: ) razvrstavale. Drago mi je bilo da sam sa suprugom bar malo pomogao akciju.

Borise, stvarno nemas razloga da budes skroman! SVAKA TI CAST !!! :care: :care: :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd/Rušanj
  • Motocikl: BMW K 1200 S

Caos Drugar....

Vidim da si zavrsio akciju uspesno...SVAKA CAST...

Imam dosta stvarcica za klince...e sad..jbg pitao ja kevu jel imamo nekih stvarcica kada sam video tvoju akciju ali naravno nije mogla da nadje 1hmm.gif...pa ako je moguce da ti naknadno dostavim ili da sacekaju neku sledecu akciju...

Pozzz i jos jednom svaka cast za veliko srce...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Borise, imao bi i ja nesto stvari, donela mi komsinica od njene devojcice, pa me zanima da li je jos uvek moguce doneti sve to u Dangubu? Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja