Jump to content

Moto Zajednica

Korman Renthal

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Magnezijumski, otvoren, nije skroz ravan, raspon 900 mm, debljina 22 mm, predpostavljam da je namenjen za neki Streetfighter. U besprekornom stanju, takvog sam dobio uz motor. Meni je plitak, kratak i previše otvoren za poziciju enduro sedenja. Bez povišivača. Menjao bi za korman od BMW-a ,Afrike ili neki pravi enduro korman. recimo. Cena, otkud znam, 100 €, dogovor.

post-6989-0-39082200-1314306446_thumb.jpg

post-6989-0-92009000-1314306448_thumb.jpg

post-6989-0-50259400-1314306453_thumb.jpg

post-6989-0-81039800-1314306457_thumb.jpg

post-6989-0-07437800-1314306462_thumb.jpg

Promenio član đunta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Konusni, srednji deo 28mm, rucke 22mm

 

Biće da je tako. Nego, jel cena pije vodu, volan deluje baš bogato al ne odgovara mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pod utiskom-divljenjem okoline, stavio sam cenu, previsoku. Sad me Perun edukovao tako da se cena ne važi. Ako se nekom korman dopadne i odgovara mu, lako ćemo se dogovoriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Stvarno ne znam, pogledaću tokom dana tačnu oznaku na njemu i pogledati neki cenovnik. Gledo sam onda al se ne sećam koliko beše. Mada, lako će se naći dogovor ako te zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Korman je po recima"znalaca" od magnezijuma, jeste jak, osetno lagan i ne zvoni. Ne udaran, ne ogreban. Povišivači isto tako ne dirnuti. Mislim da je komplet 100€ korektno.

 

17_zpsafb1fa7b.jpg

18_zpsb3eb049c.jpg

9_zpsf1205b81.jpg

8_zps9b569b83.jpg

6_zpsca71795e.jpg

4_zps5c6752a2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ovi rox risersi su nesto najbolje sto sam video u zivotu na tu temu. Drugar ih kupio u Americi (oko 100$), pa smo ih mi iskopirali na glodalici (majstor je rekao sad i vise nikad) i bas su sveze montirani. Korektna cena. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ovi rox risersi su nesto najbolje sto sam video u zivotu na tu temu. Drugar ih kupio u Americi (oko 100$), pa smo ih mi iskopirali na glodalici (majstor je rekao sad i vise nikad) i bas su sveze montirani. Korektna cena. :takoje:

 

Jesu ljudski nema šta. Drugar po njima radio na cnc mašini, iskoštali ga muški.

 

 

A magnezijum menja pricu.... a i distanceri.... moze zamena neka?

 

Pa priča ispričana, otišo komplet pre tvog upita.

 

Dal je magnezijum il ne zaista ne mogu da utvrdima al ukupna težina sa povišivačima je 950 gr. mereno pred pakovanje. Osetno je lakši nego originalni BMW-korman.

 

Novom korisniku da uživa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1795 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Da se i novi vlasnik prijavi. Pre nego sto montiram ovo na motor mogu samo da kazem kako sve deluje vrlo kvalitetno.

 

Korman nije magnezijumski, ovaj model se radi samo od aluminijuma koliko sam uspeo naci na netu. Tezina nesto ispod 650g ako moja vaga valja. Debljina zida je 4mm.

 

Riseri su super stvar. Par ima 320g. U Americi kostaju od 70$ pa na gore, kod nas osetno skuplje ako nemate nekoga da donese iz Nemacke ili Engleske. Kolega sa foruma ih je pravio za sebe a radio bi i drugima, cena 100 eura kada sam se raspitivao.

 

K23N9XO.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Korman je po recima"znalaca" od magnezijuma, jeste jak, osetno lagan i ne zvoni.

 

:stabre:

 

Da se i novi vlasnik prijavi. Pre nego sto montiram ovo na motor mogu samo da kazem kako sve deluje vrlo kvalitetno.

 

Korman nije magnezijumski, ovaj model se radi samo od aluminijuma koliko sam uspeo naci na netu. Tezina nesto ispod 650g ako moja vaga valja. Debljina zida je 4mm.

 

Riseri su super stvar. Par ima 320g. U Americi kostaju od 70$ pa na gore, kod nas osetno skuplje ako nemate nekoga da donese iz Nemacke ili Engleske. Kolega sa foruma ih je pravio za sebe a radio bi i drugima, cena 100 eura kada sam se raspitivao.

 

K23N9XO.jpg

 

 

(Ovi papirići ispod rejsera je lepljiva traka da se ne ogrebe korman u transportu.)

 

Mislim da je u nekom prošlogodišnjem katalogu, ne Rentalovom, bio korman pod istim brojem ko na njemu a sada ga nije moguće naći. Imam i korman od AT, nisu za poređenje, ovaj zaista jeste znatno čvršći, krući, sigurno je neka legura aluminijuma. Ti pravljeni su kopirani od ovih, osim skinutih ivica potpuno su identični, dural, jaki, ispolirani.... cena ko cena, sve Srbiji i van volje ispada skupo nekako.

 

Gligo, godinu dana mi stajao u garaži, nek ti je gušt da upravljaš sa ovim kormanom.:goodluck:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Dok se tema ne zaključa....

 

Napravio sam crtež kod kolege sa foruma, uradiće raisere na cnc mašini, ako bude zainteresovan da ih radi pitaću ga po kojoj ceni bi ih radio.

 

S tim što sam moje radio sa 28mm na 28mm ali nije problem da se to radi i na 22mm.

 

Kada završi sa izradom staviću slike u temi u kojoj radim preradu, a ako ovo ostane otključano možda i ovde ako nekoga zanima...

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Dok se tema ne zaključa....

 

Napravio sam crtež kod kolege sa foruma, uradiće raisere na cnc mašini, ako bude zainteresovan da ih radi pitaću ga po kojoj ceni bi ih radio.

 

S tim što sam moje radio sa 28mm na 28mm ali nije problem da se to radi i na 22mm.

 

Kada završi sa izradom staviću slike u temi u kojoj radim preradu, a ako ovo ostane otključano možda i ovde ako nekoga zanima...

 

Pozz

 

Ja je zaključati neću tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Ja juce uzeh Renthal 818 (nov u kesi) za 45E, da montiram na Stroma.

 

Doktore, gde si to pazario ako nije tajna? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja juce uzeh Renthal 818 (nov u kesi) za 45E, da montiram na Stroma.

 

Doktore, gde si to pazario ako nije tajna? :)

 

Drugar u Kraljevu ima mali servis i nabavlja opremu/delove iz Engleske, pa kod njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja