Jump to content

Moto Zajednica

Parkiranje motora vs Komunalna policija

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

i na koji način se zaštiti od onih koji nas čuvaju?

 

edit: @XXXL , ovi što su te smarali, su očigledno imali nameru da te malo isprovociraju, kako bi upotrebili član 24., a onda član 43. laka lova. nadmeću se sa parking servisom.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Hvala na detaljnim odgovorima.

 

Po svemu sudeci, ZABRANJENO je parkiranje na trotoarima. Koja debilna glupost, onda je to toliko represivno da me je sramota sto zivim u ovom gradu i u ovoj drzavi. U svakom slucaju, i dalje cu se parkirati na trotoaru, jer ne postoje uredjena parkiralista i jednostavno - nema se gde drugde :) i placacu kazne...sta da se radi :) A ovo za komunalce, najbolje ih je obilaziti ali ako mi se obrati sa "Aloooooooooooo" samog sebe je degradirao iz sluzbenog lica u seljacinu i dalja postupanja ce biti u skladu sa time :) Naravno, icice se na kraju na ono "ko ima bolju vezu..." kao sto inace i sve ostalo funkcionise. Ne mogu da verujem da je zabranjeno parkiranje na trotoaru, a da pritom nema obezbedjen parking malte ne nigde... da li je moguce? Ako je stvarno tako, onda su postigli cilj, da se prosecan gradjanin oseca jadno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

i na koji način se zaštiti od onih koji nas čuvaju?

 

Bože, kakvo pitanje. Znaju se utvrđeni mehanizmi po kojima građanin koji smatra da prema njmu OSS nije postupilo prema zakonu, može da podnese prigovor.

 

 

Ovlašćena instaca će u najskorijem roku da ispita navode iz prigovora građanina i da ga u što kraćem roku obavesti o ishodu.

 

Ko doživi i preživi, pričaće.

 

:moto3::moto3::moto3::moto3::moto3:

 

 

Ništa se nije promenilo, menja se narod, a mentalitet fetišista koji odlaze u policiju, ostaje isti.

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Da se nađem u takvoj situaciji i da mi se tako obrati, istog momenta bih upisao broj tablice njihovog "govneta" i rekao im da očekuju prijavu za prostačko ophođenje. Popišam im se na njhova ovlašćenja - imaju ih samo sa ljudskim pristupom prema onima od čijih para dobijaju dooobre plate...

Stoka prostačka. >:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Ako vas ne mrzi da citate, sve lepo pise:

 

Član 26.

 

Komunalna policija vodi evidencije podnetih prijava, peticija i predloga građana, podnetih pritužbi na rad komunalnih policajaca, upotrebljenih sredstava prinude i drugih primenjenih ovlašćenja prema licima, privremeno oduzetih predmeta, službenih legitimacija, opreme i sredstava.

 

Na podatke o ličnosti sadržane u evidencijama iz stava 1. ovog člana primenjuju se propisi o zaštiti podataka o ličnosti.

 

 

Član 29.

 

Komunalnoj policiji svako može podneti pritužbu ako smatra da su mu nezakonitom ili nepravilnom primenom ovlašćenja komunalnog policajca iz čl. 17. do 24. ovog zakona povređena prava.

 

Pritužba se podnosi u roku od 30 dana od dana kada je do povrede došlo, a razmatra je i sve okolnosti u vezi sa njom utvrđuje načelnik komunalne policije ili lice koje načelnik ovlasti da rešava pritužbe (u daljem tekstu: ovlašćeno lice).

 

Načelnik komunalne policije, odnosno ovlašćeno lice, o svom stavu i eventualnim merama koje je preduzeo mora podnosioca pritužbe da obavesti dostavljanjem pisanog odgovora u roku od 15 dana od dana prijema pritužbe, čime je postupak po pritužbi zaključen.

 

U slučajevima kad iz pritužbe ili podataka prikupljenih u postupku kod načelnika, odnosno ovlašćenog lica proizlazi sumnja da je komunalni policajac primenom ovlašćenja iz stava 1. ovog člana učinio krivično delo za koje se goni po službenoj dužnosti, načelnik komunalne policije spise predmeta mora da ustupi Komisiji za rešavanje pritužbi, koja vodi dalji postupak rešavanja pritužbe.

 

Komisiju za rešavanje pritužbi obrazuje skupština grada. U Komisiju, koja se sastoji od predsednika i četiri člana, obavezno se imenuju tri odbornika skupštine grada, načelnik komunalne policije i predstavnik policije.

 

U postupku razmatranja pritužbe Komisija je ovlašćena da od podnosioca pritužbe i drugih lica prikuplja potrebna obaveštenja i dokaze o činjenicama i okolnostima na koje se pritužba odnosi, kao i da od gradske uprave i policije traži potrebnu pomoć i saradnju. Komisija postupak rešavanja pritužbe zaključuje dostavljanjem odgovora podnosiocu pritužbe u roku od 30 dana od dana isteka roka za vođenje postupka kod načelnika komunalne policije, odnosno ovlašćenog lica.

 

Nezavisno od ishoda rešavanja pritužbe, podnosilac pritužbe ima na raspolaganju sva pravna i druga sredstva za zaštitu svojih prava i sloboda.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Da se nađem u takvoj situaciji i da mi se tako obrati, istog momenta bih upisao broj tablice njihovog "govneta" i rekao im da očekuju prijavu za prostačko ophođenje. Popišam im se na njhova ovlašćenja - imaju ih samo sa ljudskim pristupom prema onima od čijih para dobijaju dooobre plate...

Stoka prostačka. :(

 

a šta ako se to, zapisivanje tablica organa represije, protumači kao pokušaj zastrašivanja? zastrašivanje, jedan od načina ometanja službenog lica u obavljanju službene dužnosti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Može on svoju dužnost da obavlja i kulturnim ophođenjem, neće ništa da ga boli ili da mu otpadne. :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Može on svoju dužnost da obavlja i kulturnim ophođenjem, neće ništa da ga boli ili da mu otpadne. :jok:

računam da je 99% njih kulturno, al` zez je kad naiđe onaj jedan od sto; i to inteligentan a podmukao! i sa svojstvenim nastupom uspe da te isprovocira na reakciju koja mu daje povod da primeni ovlašćenja. i nahebaće svako ko ne trpi nepravdu, ili ne iskulira ono "aloooooooo........."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Nisam siguran da bih istrpeo to "skloni to govno". Mislim da bi napravio veliko sranje. Ma da si neki baja u crnom dzipu treso bi se i u upustio u gacice taj klokan i jos bi ti rekao "dobar dan, treba li nesto da vam kupim u prodavnici da vi ne biste izlazili iz kola po ovoj vrucini?" Pun mi je ovaj moj matori izandjali tih jajara u velegradu! Velika je steta sto nisi uspeo da snimis klokana. Uh, digo mi se pritisak na 300 !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova
"Alooooooooooooooooooooo" (u bahato-nadrkanoj intonaciji nekog polu-piskavog glasa). Razrogacio sam oci i usi u neverici kad je usledilo "Sklanjaj to govno sa trotoara da ti ne bi pisali kaznu za zabranjeno parkiranje". Eto, u jednoj recenici sam skontao sa kime imam posla… (nit sam cuvao ovce sa doticnim, pa da mi se obraca sa "alooo" nit je motor "govno"

Namnožilo se žgadije po partijskoj liniji, sad regrutuju trećepozivce.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð
"Alooooooooooooooooooooo" (u bahato-nadrkanoj intonaciji nekog polu-piskavog glasa). Razrogacio sam oci i usi u neverici kad je usledilo "Sklanjaj to govno sa trotoara da ti ne bi pisali kaznu za zabranjeno parkiranje". Eto, u jednoj recenici sam skontao sa kime imam posla… (nit sam cuvao ovce sa doticnim, pa da mi se obraca sa "alooo" nit je motor "govno"

Namnožilo se žgadije po partijskoj liniji, sad regrutuju trećepozivce.

 

Istinu zboris junache, zivu istinu (ne znam dal si svestan toga :D ).

 

Uopste nisam razmisljao u tom trenutku da snimim doticne, bio bi to jedan zabavan crtani film sigurno, nesto kao Obeliks vs Rimljani :) Da sam se setio, snimio bi ih, iako je to cini mi se zabranjeno zakonom (svesno bi ga prekrsio, i rado istrpeo sve potencijalne pravne posledice). Vise sam bio orijentisan na prava parkiranja nego na njihov bahatluk (ipak je to odraz njihovog vaspitanja, nista vise od toga). Kontaktirao sam i neke pravnike za besplatan savet i tumacenje zakona pa cu preneti i ovde odgovor kada ga dobijem, da bi svi imali crno na belo koja su prava motociklista po pitanju parkiranja. Verovatno je to negde lepo objasnjeno i napisano samo ja ne uspevam to da pronadjem (ili sam suvise lenj da bi se toliko upustio u citanje i trazenje).

 

Razvila se tema.. a ja se jos razmisljao dal uopste da pisem nesto... Ima mnogo vecih problema u ovoj zemlji od parkiranja motora, ljudi nemaju sta da jedu a ja kmecim za parking mesta :/ Al' pored svih tih krupnih problema koje svi prozivljavamo, nekako mi se zalome sitniji i gluplji i obicno me takvi isteraju iz takta :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Kao u svim sferama života, budale postoje i u organima reda. Možda čak i više nego drugde, valjda je to magnet za njih (izgleda da vole vlast :ooo: ). Ali ne treba na osnovu jednog lošeg primera okarakterisati komunalnu policiju kao najveće zlo ovog grada. Čak naprotiv, ovom gradu je to bilo najpotrebnije, jer je komunalni red zaista nedostajao. Gledam Bulevar Kralja Aleksandra kao primer, ranije se nisam usuđivao da idem njim iz prostog razloga što je bio krcat parkiranim automobilima koji su tu stali "na dva minuta" i zbog kojih je ta ulica bila praktično neprohodna. Sada je prosto milina voziti se njim, treba mi tri puta manje vremena da stignem do grada. Čak mi se čini da su komunalci dosta tolerantni, jer kad god sam prolazio, uvek su samo upozoravali nepropisno parkirane da se sklone, za razliku od drugova saobraćajaca, koji odmah vade blokče. Neko se žalio na mali broj parking mesta u Bulevaru, ja mislim da to nije problem jer iz ličnog iskustva znam da ima dovoljno mesta u okolnim uličicama. Potrebno je samo izboriti se sa fetišom parkiranja baš ispred prodavnice. 8)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

- nigde nije rečeno ni da ono što nije dozvoljeno je zabranjeno (da li je zabranjeno ostaviti bicikl, dečija kolica, spustiti ceger,..)

 

Član 66.

Vozač ne sme da zaustavi ili parkira vozilo:

13) na trotoaru,

 

osim ako je to dozvoljeno (regulisano) saobraćajnom

signalizacijom, i ako na trotoaru, kada je vozilo parkirano, ostane

slobodan prolaz za pešake najmanje širine 1,60 metara, koji ne sme biti

uz ivicu kolovoza,

 

Opet, koliko znam srpski, ovo znači da ne sme. Osim ako je baš znakom dozvoljeno, a ne sme čak ni tada ako je vozilo tako veliko da neće ostati barem 1,6 m za prolaz pešaka.

 

Ali to je sve nebitno. Ovde zakoni važe samo "orijentaciono". Bitno je samo ko je kurčevitiji i ima deblje veze. :)

jel i vozac bicikla, skejtborada,.. ??? i koliko je to kaznjivo kojim clanom zakona?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

jel i vozac bicikla, skejtborada,.. ??? i koliko je to kaznjivo kojim clanom zakona?

 

Nisam pravnik, ali trebalo bi da postoji na početku definicija šta se pod tim "vozilom" podrazumeva. Ako ne, onda verovatno zavisi kako se interpretira. Ili se reši već nekim pravilnikom, podzakonskim aktom i sl. U svakom slučaju, u normalnim zemljama kada ti čovek u uniformi nešto kaže, trebalo bi da ne razmišljaš (pogotovo ne je li to po zakonu ili nije). Kod nas možeš kako hoćeš, šta god pisalo u zakonu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Član 7

31) vozilo je sredstvo koje je po konstrukciji, uređajima, sklopovima i opremi namenjeno i osposobljeno za kretanje po putu,

 

32) bicikl je vozilo sa najmanje dva točka koje se pokreće snagom vozača, odnosno putnika, koja se pomoću pedala ili ručica prenosi na točak, odnosno točkove,

33) motorno vozilo je vozilo koje se pokreće snagom sopstvenog motora, koje je po konstrukciji, uređajima, sklopovima i opremi namenjeno i osposobljeno za prevoz lica, odnosno stvari, za obavljanje radova, odnosno za vuču priključnog vozila, osim šinskih vozila,

 

...

68) vozač je lice koje na putu upravlja vozilom,

 

 

Član 332

Novčanom kaznom u iznosu od 6.000 do 20.000 dinara kazniće se za prekršaj lice koje postupi suprotno odredbama iz sledećih članova ovog zakona:

 

21) člana 66. stav 1. tač. 4) i 5),

 

 

Član 333

Novčanom kaznom u iznosu od 5.000 kazniće se za prekršaj lice koji postupi suprotno odredbama iz sledećih članova ovog zakona:

 

29) člana 66. stav 1. tač. 1), 2), 3), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21) i 22),

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

jel i vozac bicikla, skejtborada,.. ??? i koliko je to kaznjivo kojim clanom zakona?

 

Nisam pravnik, ali trebalo bi da postoji na početku definicija šta se pod tim "vozilom" podrazumeva. Ako ne, onda verovatno zavisi kako se interpretira. Ili se reši već nekim pravilnikom, podzakonskim aktom i sl. U svakom slučaju, u normalnim zemljama kada ti čovek u uniformi nešto kaže, trebalo bi da ne razmišljaš (pogotovo ne je li to po zakonu ili nije). Kod nas možeš kako hoćeš, šta god pisalo u zakonu. :)

 

U normalnim drzavama ti se uniformisano lice (pa makar to bila i cistacica, uz svo postovanje prema njima), ne obraca sa "ALoooooooo" :) Na zalost dobio sam potvrdu od pravnog tima da parkiranje motocikla na trotoarima definitivno NIJE DOZVOLJENO, osim ako se ne radi o regularnom parking mestu ili ako ima onaj boks na kojem pise "parking za motocikle" gde moze samo bicikla da se parkira regularno al aj' ... To znaci da je velika vecina motora u toku dana nepropisno parkirana i u prekrsaju za koji mogu da dobiju kaznu bez mogucnosti vrdanja. Obzirom da sam ja bio u zabludi po pitanju parkiranja, a smatram sebe savesnim gradjaninom i postujem sve propise, cenim da ima jos ljudi koji nisu informisani da je parkiranje po trotoarima zabranjeno. Isto tako, policajci gledaju kroz prste za to parkiranje i ne prave problem u 99% slucajeva (osim ako se neko od komsija ne zali na parkirani motor). Tu cinjenicu sam proverio kod nekoliko saobracajaca (par obicnih i jednog sa cvarcima na ramenu). Taj iole zdravorazumski chin mora da se iskoreni potezima komunalne policije koja strogo postuje propise (kada im odgovara). Da ne gresim dusu, nisu mi napisali kaznu a mogli su, i ovo nije neka hajka protiv njih al ljudi...de ode zdrav razum?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

jel i vozac bicikla, skejtborada,.. ??? i koliko je to kaznjivo kojim clanom zakona?

 

Nisam pravnik, ali trebalo bi da postoji na početku definicija šta se pod tim "vozilom" podrazumeva. Ako ne, onda verovatno zavisi kako se interpretira. Ili se reši već nekim pravilnikom, podzakonskim aktom i sl. U svakom slučaju, u normalnim zemljama kada ti čovek u uniformi nešto kaže, trebalo bi da ne razmišljaš (pogotovo ne je li to po zakonu ili nije). Kod nas možeš kako hoćeš, šta god pisalo u zakonu. :)

 

U normalnim drzavama ti se uniformisano lice (pa makar to bila i cistacica, uz svo postovanje prema njima), ne obraca sa "ALoooooooo" :) Na zalost dobio sam potvrdu od pravnog tima da parkiranje motocikla na trotoarima definitivno NIJE DOZVOLJENO, osim ako se ne radi o regularnom parking mestu ili ako ima onaj boks na kojem pise "parking za motocikle" gde moze samo bicikla da se parkira regularno al aj' ... To znaci da je velika vecina motora u toku dana nepropisno parkirana i u prekrsaju za koji mogu da dobiju kaznu bez mogucnosti vrdanja. Obzirom da sam ja bio u zabludi po pitanju parkiranja, a smatram sebe savesnim gradjaninom i postujem sve propise, cenim da ima jos ljudi koji nisu informisani da je parkiranje po trotoarima zabranjeno. Isto tako, policajci gledaju kroz prste za to parkiranje i ne prave problem u 99% slucajeva (osim ako se neko od komsija ne zali na parkirani motor). Tu cinjenicu sam proverio kod nekoliko saobracajaca (par obicnih i jednog sa cvarcima na ramenu). Taj iole zdravorazumski chin mora da se iskoreni potezima komunalne policije koja strogo postuje propise (kada im odgovara). Da ne gresim dusu, nisu mi napisali kaznu a mogli su, i ovo nije neka hajka protiv njih al ljudi...de ode zdrav razum?

 

onda treba kad je zgodno, parkirati legalno,na legalnom parking mestu, na štetu četvorotočkaša, kad već plaćamo više.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Allloooooooo XXXl, allllloooooooo! U tom je problem. Stoka bezrepa,mora da nauči da kaže "Dobar dan gospodine, zabranjeno je parkiranje na trotoaru, pomerite vaše vozilo".

Sigurno imaju kodeks ponašanja, koji ih na to obavezuje, i čije nepoštovanje povlači njihovu disciplinsku odgovornost.

Zato ih u buduće, mirno, podseti na to da znaš svoja prava i da ćeš ih na svaki način štititi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

hvala drugu i gospodinu zecu na pojasnjenju zakona - znaci kaznjivo je, sad jos da se u ovoj zemlji utvrdi sta od toga sto je po zakonu kaznjivo zaista kaznjivo a gde moze da se samo kraducka i fingira pa da smo nacisto da je propis i zakon zakon za koga i kad. do tada kako se snadjemo. pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Vidite, upravo to je ono što me izluđuje u "demokratiji". Neko negde donese neki nesuvisli zakon "preko naših izabranih predstavnika" koji uopšte ne razmišljaju o dobrobiti i prijatnijem životu građanina, nego su im institucije i budžetska kasa iz koje kradu, mnogo bitnije. Onda građanin "ima način da se kroz mehanizam uprave" ili neka tako nebulozna definicija, žali ako je povređeno njegovo pravo. Naravno, to se razvuče, zagubi i ništa na kraju od toga, a ako i iz čisto propagadnih razloga građanin bude ipak odlukom nadležnog tela u pravu, prošlo je ili toliko vremena od događaja 8ili dobije jedno "izvin'te, slatko sa šlagom".

 

Svaki zakon se donese čas posla, bio je na javnoj raspravi u "Biltenu pecarša plitkih voda", a da se izmeni... za to postoje demokratski putevi preko institucija koje češkaju jajca.

 

Kad mi se takva baraba u civilu obrati, sleduje mu šamarčina, a fetišistčko govno koje nije uspelo ni pandur da postane, lepo je zaštićen kao OSS. A građanin pokorni samo slepo poštuje zakone koje mu donose njegovi krvnici, u ime "tradicionalnih vrednosti evropske demokratije". Red mora da se zna. Oni gore.... one dole. Zar volite da ste dole? Imate robovski mentalitet? Želite da vam svaka šuša određuje šta smete a šta ne. Hajde, samo malo počnite da razmišljate i da ne idete mnogo linijom manjeg otpora- pokornošću.

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Kakav narod, takva vlast.

Skoro smo komentarisali protest u Francuskoj... Kod nas ne mogu da se dogovore dva sela da zajedno urade nesto.

Oni, kojima je stalo da dobro zive, rade nesto - pune budzet (donosenjem odgovarajucih zakona). Platicemo mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Na zalost po novom ZOBS-u parkiranje je zabranjeno svuda gde to nije dozvoljeno znakom

 

WC policajac je sluzbeno lice koje imenuje grad i bavi se parkiranjem

 

u VA to radno mesto je kostalo od 3 do 5k eura

:zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja