Jump to content

Moto Zajednica

Hells Angels na mala vrata? (sastanak u Blue Moon-u)

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova

Da li je neko bio u Pancevu u Blue Moon-u na sastanku povodom "ulaska" Hells angels-a u Srbiju?

Hajde da ovde razmenimo komentare!

Ja sam malo okasnio, ali cuo sam sustinu. Ima li jos koga sa foruma da je prisustvovao tom sastanku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom
Da li je neko bio u Pancevu u Blue Moon-u na sastanku povodom "ulaska" Hells angels-a u Srbiju?

Hajde da ovde razmenimo komentare!

Ja sam malo okasnio, ali cuo sam sustinu. Ima li jos koga sa foruma da je prisustvovao tom sastanku?

Malo sam razgovarao u petak naveče sa preds.kluba Ćale_tom koji je inače napustio sastanak.

Ajd' napiši pa da  čujemo suštinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Voleo bi' da mi autor texta objasni šta znači ''ulazak Hells Angelsa u Srbiju'', a pogotovu termin ''NA MALA VRATA'' i kakav bi to bio ulazak na ''velika'' vrata???????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

 

Sto se tice Srbije mogu da udu ali samo do Uzica. Koji ce nama  oni u Srbiji zasto da nam kroje neka svoja pravila. Mozda ce neki klubovi podrzati njihov ulazak a neki ne pa tako ce se svoriti jaz izmedu klubova da od susreta i druzenja nece biti nista. I ono pitanje je si li MC ili MK pa da sam u Americi ili negde na zapadu bio bih MC ali posto u cirilici nema C ja sam MK i niko i nikad mi ne moze zabraniti da nosim svoja obelezja onako kakva sam ih zamislio da budu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Da, koliko sam ja razumeo od onoga sto je pricao Baja, ispada da "MC"-ovi imaju ustrojstva, pravilnike i sta ti ja znam, a "MK"-ovi su ono - kao skupili smo se da se malo druzimo. Nije nego!

Po meni, drugari iz Brothers-a, tj. ona dva Englez, su najbolje opisali te "MC"-ove o kojima se kod nas raspredaju legende - to su, mahom, "MC Gang" klubovi, sto oznacava neku vrstu "bande" koja egzistira na ivici zakona. A sto nama to treba?!?!

Dalje, ono na mala vrata, znaci da oni prvo "zavrbuju" neki domaci klub, kao prijatelji, a onda im postepeno namecu svoja pravila tokom duzeg perioda (godinu, dve). Posle toga im poskidaju boje, nakace svoje i pocinju sa preuzimanjem "poslova" (citaj - droga, oruzje itd...)

Dakle, stranci koji su tu dosli kod nas, tvrde da je ovo redak prostor gde se ocuvao izvorni duh bajkera, a mi sad kao treba da padamo na "81" fore ili neke Bandidose ili Outlaws-e!!

Malo sutra!

Bilo je tu puno price oko boja, pravila, ustrojstva, ali trebalo bi da se posle ovog sastanka malo trgne i MAS, da se ne proizvodi nezdovoljstvo kod clanstva, jer cemo posle sami sebi biti krivi sto smo pustili strance da nam kroje kapu (kao i u politici i drzavnim pitanjima, uostalom).

 

komentari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Da, koliko sam ja razumeo od onoga sto je pricao Baja, ispada da "MC"-ovi imaju ustrojstva, pravilnike i sta ti ja znam, a "MK"-ovi su ono - kao skupili smo se da se malo druzimo. Nije nego!

Po meni, drugari iz Brothers-a, tj. ona dva Englez, su najbolje opisali te "MC"-ove o kojima se kod nas raspredaju legende - to su, mahom, "MC Gang" klubovi, sto oznacava neku vrstu "bande" koja egzistira na ivici zakona. A sto nama to treba?!?!

Dalje, ono na mala vrata, znaci da oni prvo "zavrbuju" neki domaci klub, kao prijatelji, a onda im postepeno namecu svoja pravila tokom duzeg perioda (godinu, dve). Posle toga im poskidaju boje, nakace svoje i pocinju sa preuzimanjem "poslova" (citaj - droga, oruzje itd...)Dakle, stranci koji su tu dosli kod nas, tvrde da je ovo redak prostor gde se ocuvao izvorni duh bajkera, a mi sad kao treba da padamo na "81" fore ili neke Bandidose ili Outlaws-e!!

Malo sutra!

Bilo je tu puno price oko boja, pravila, ustrojstva, ali trebalo bi da se posle ovog sastanka malo trgne i MAS, da se ne proizvodi nezdovoljstvo kod clanstva, jer cemo posle sami sebi biti krivi sto smo pustili strance da nam kroje kapu (kao i u politici i drzavnim pitanjima, uostalom).

komentari...

Dakle ako sam dobro razumeo podebljani text neki klubovi kod nas se bave drogom oružjem i sl... pa je sad frka da će Hellsi da im oduzmu tržište. Greota, stvarno. A ovo sa nametanjem pravila i skidanjem boja me posebno oduševljava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

ja sam jos zimus cuo da su hellsi zainteresovani za nase podrucuje,i da ga vec duze vreme proucavaju,kako bi imali svoj klub i ovde,jedno znam,a to je da ako oni udju bice veliki problem za one kojima pored boja pise MC,odnosno nece biti problem ako se prebace na MK,a i boje na ledjima nesmes da imas iz tri dela,kao sto ima vecina od nas,pa cak i moj klub MK ROAD KINGS iz svilajnca,vec samo iz jednog,mada mozes da nosis MC,ali ima mnogo pravila koja se moraju ispostovati,na primer zena nesme biti clan kluba,takodje policajci nesmeju biti u klubu itd,itd

cist primer je da u sloveniji ima oko 350 MK,a samo 2 MC kluba,imao je jedan moto klub u austriji koji se zove isto kao i moj,ali su nosili oznake MC,i zimus su im hellsi skinuli boje sa ledja,slican incident se desio ja mislim u madjarskoj,nisam tacno siguran,gde je bas bilo vecih problema,cak su se potezali i pistolji,jer je jedan njihov clan bio policajac

sto se tice njihovog ulaska,stvarno neznam,nisam pametan,mada za neku godinu sami ti klubovi koji nose MC ce da se prebace na MK,kako nebi imali problema kada odlaze na skupove van nase granice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  Ja priznajem da sam zavisnik,ali prema svom motoru.

  U svom postu u temi moto-skup Pancevo sam i postavio sliku da nigde ne idemo bez "utoke" sto se lepo moze videti.

  Sa Dejanom iz Era sam u Mostaru razmanio par reci na zadatu temu i mislim da me nije dobro razumeo,jer Hellsi nece stici do Uzica,jer ce biti,ako udare sa severa zaustavljeni u Valjevu.

  Ko god je bio na sastanku MAS-a mogao je na kraju da vidi da su sve nedoumice razresene,tako da dalje komentare,koji ma se ponovo unosi zabuna,nadalje smatram nedobronamernim!!!

  Usput pozivam sve nase prijatelje sa srpske moto scene,a i sire,sledeceg vikenda na Divcibare,na moto skup u organizaciji MC SLOW WHEELS!!!

 

  P.S. Dejane,tvojih 40 000km. godisnje,sa svojim bojama,zaista nikome ne dozvoljava da ti pomene ni jednu rec o tome gde i kako ces da se vozis.Smesno je !!!

        Usput videh u Pancevu boje BROTHERHOOD BULGARIA,crno bele,pa se niko ne zapita ko dovede i zasto te boje u Srbiju!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

 

Vudu i ekipa koja prica neceju do Uzica,Valjeva,pa neces ti valjda da nosis prsluk i da sedis u Valjevu,valjda ces se voziti sa istim na ledjima po Srbiji,sto ce biti malo hebeno ;).

Nemam problema te vrste,posto nikad nisam nosio nista na ledjima,i tek sad ne bih zeleo.Ja ne vodim rat nego samo vozim motor iz licnog zadovoljstva,(pri tom mi niko ne odredjuje sta cu da radim,zar to nije lepo,ne placam nikome nikakvu clanarinu,osim registracije) a na skupove sve manje odlazim.

Sto rece decko iz Uzica bice jazza (a bogami i bluza) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Dakle ako sam dobro razumeo podebljani text neki klubovi kod nas se bave drogom oružjem i sl... pa je sad frka da će Hellsi da im oduzmu tržište. Greota, stvarno. A ovo sa nametanjem pravila i skidanjem boja me posebno oduševljava...

 

Dex.

 

nemojte biti naivni.  Angelsima je trziste Srbij itekako interesantno zbog polozaja Srbije i transporta droge, oruzja i koje cega.  A sto se tice skidanja boja i to urade, pa ko ce da im se suprostavi?  Vrbovace nove clanove i sami ce osnovati klub.

 

Pre svega morate znati da su Hells Angelsi KRIMINALNA ORGANIZACIJA sa svojim ustrojstvom i pravilima i da nikome nedozvoljavaju da se ponasa van toga.  Svi koji misle da su oni ili Outlaws nesto drugo sigurno jos misle da je Hitler bio Socijalista i zastitnika Jevreja i Slovena.  Manite se tih ekipa i prica. 

Ako meni neverujes pitaj Malog Cacu i ostale koji zive na teritoriji gde ima Hells Angelsa.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Daklem kako stvari stoje doći će u Srbiju par zajebanih likova iz belog sveta i uz par domaćih izdajnika ima prvo da izuvaju one koji moto klub  pišu latinicom  MC umesto MK a kad ih sve srede i zagospodare drumovima onda će da krenu da našoj deci prodaju drogu.

 

Na top listi besmislenih postova ovo je u najmanju ruku mesto br. 2.

 

Mesto broj 1 je...bez konkurencije.... post da su Divlje Jagode bolje od Stonsa  :D

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

 

Sto rece decko iz Uzica bice jazza (a bogami i bluza) :)

 

Prvo da se zahvalim zx11 na komplimentu sa svojih 40godina poceo sam da mislim da sam mator.

 

Provozak se ove godine na 5-6 skupova po Nemackoj i na njima naidoh  dosta puta na veliki broj MC i MK klubova na istom mestu. Samo na jednom skupu su bili HA

i nisu pravili nikakve probleme tipa skidanja prsluka boja i td.Na drugu stranu na moto skupu u Sisku u jednom trenutku zavlada panika jer su HA iz Zagreba krenuli da upropaste skup jer imaju konflikt boja iznakova sa lokalnim klubom MC SISCIA ali negde izvan Zagreba navodno ih policija sprecila.Iz ovoga sam izvadio zakljucak da HA polako u Zapadnoj evropi se ne mesaju mnogo u moto scenu dok ovi vamo balkanski zeljni nekog dokazivanja prema ovim drugim sa zapada teraju neku liniju zastrasivanja

Sto se tice droge i oruzja tu neznam mislim da u Srbiji ima mnogo jacih gengova sto se bave tim poslom nego HA. Dalje,razgovarah ove godine sa Michaelom inace prospektom u HA Frankfurt i rece mi da se za sve ovo vreme dok je u tom drustvu provozao nekoliko puta po gradu motorom i to je bilo sve. Platio motor 25000 eura i on mu stoji kod kuce.Svakog utorka i cetvrtka ima jedan American bar i ispred njega 10metara dugacka tezga na kojoj mozete kupiti sve sto se tice i dodiruje HA i sto vise kupujete to vas vise vole. Verujte mi na rec ta tezga svaki put zaradi min 2000eura za vece. Mozete da se obucete komplet u HA suport opremu za tricavih 1500eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Daklem kako stvari stoje doći će u Srbiju par zajebanih likova iz belog sveta i uz par domaćih izdajnika ima prvo da izuvaju one koji moto klub  pišu latinicom  MC umesto MK a kad ih sve srede i zagospodare drumovima onda će da krenu da našoj deci prodaju drogu.

 

Na top listi besmislenih postova ovo je u najmanju ruku mesto br. 2.

 

Mesto broj 1 je...bez konkurencije.... post da su Divlje Jagode bolje od Stonsa  :D

 

A onaj sa gumama naopacke? ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Da budem iskren, to da ce neka moto banda da pocne da sa prodajom droge i oruzja pored toliko domacih kriminalaca mi u najmanju ruku deluje smesno, kao i to da ce poceti da skidaju boje ljudima... Zasto bi sacica pojedinaca terorisala vecinu... Kao moze im se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Da budem iskren, to da ce neka moto banda da pocne da sa prodajom droge i oruzja pored toliko domacih kriminalaca mi u najmanju ruku deluje smesno, kao i to da ce poceti da skidaju boje ljudima... Zasto bi sacica pojedinaca terorisala vecinu... Kao moze im se...

Paa radice u kombinaciji...Onda ces i ti da budes zli motorista,da ne kazem najzli ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Meni vec frka da me neko ne kidnapuje  :P

p.s. A da nece mozda i forum da nam zaplene pa da onda placamo mesecnu pretplatu na isti  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Vlade, Vlade, posle ja neozbiljan. :P:D

 

Evo ja cu se zrtvovati za ekipu, nek zaplene moj motor, nece daleko dogurati...  ;D ;D ;D A ako mi skinu boje, Brka ce da mi prefarba oklop. ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Daklem kako stvari stoje doći će u Srbiju par zajebanih likova iz belog sveta i uz par domaćih izdajnika ima prvo da izuvaju one koji moto klub  pišu latinicom  MC umesto MK a kad ih sve srede i zagospodare drumovima onda će da krenu da našoj deci prodaju drogu.

 

Na top listi besmislenih postova ovo je u najmanju ruku mesto br. 2.

 

Mesto broj 1 je...bez konkurencije.... post da su Divlje Jagode bolje od Stonsa  :D

 

A onaj sa gumama naopacke? ;D

 

E to je jaka trojka ;)

 

A sto se skidanja boja tice mozda to i nije tako losa ideja. Kakve sve shabanske prsluke covek moze da vidi, to je stvarno da te muka uhvati  >:(

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

ma jebali vas HA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

mozda nisam kompetentan da o ovome govorim.. mada znam da se HA ljubav krece od droge do oruzja, a ne do bajka...!!!

to za mene nisu motoristi nego obicni kriminalci... mada po mom misljenju mnogo gori zato sto se kriju iza bajkerskog stava...

 

pozdrav svima...

 

PS drzacemo se!!! mogu da prodju kroz nasu zemlju samo letuci od mk kluba do kluba ko rimljani u asterix i obelix :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja