Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio MP3 530 HPE SPORT

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Prodajem Piaggio MP3 530 HPE SPORT kupljen nov u salonu kod nas u P.G.S.Motori 17.10.2022. Jos u GARANCIJI do  10.2024god.!!Prvi i jedini vlasnik. Registrovan naravno i ove g.do 10.2024 Presao samo 2.508 km.Bez ijednog ostecenja a kamo li ogrebotine. Servis prvi uradjen u servisu 3-T Balosavi . Drugi servis je u petom mesecu ove godine ili predjenih 10.000km. sta se pre ispuni od rokova.Prodaje se radi prestanka voznje  trajno.Operisao sam oba dve sake zglobove i vise nemam pokretljivost u njima,te nisam vise u mogucnosti da vozim a i automobil sve teze.Skuter vozi i *B* kategorija.Isao samo pre operacije zglobova , na more u Grcku i tamo je bio sve vreme pokriven pod ceradom.U Srbiji uredno garaziran i prekriven,kisu nije video.Folije providne i jako tanke PREVENTIVNO odmah po izlasku iz salona zalepljenje na patosnice levo i desno i na tunelu cepa za gorivo ( da se ne izgrebe od cipela i peska ).vizir veci i siri kupljen za bas taj model GIVI kao i nosac za navigaciju-kameru-itd.isto GIVI. Originalni vizir skinut odmah po kupovini skutera i zapakovan tako da i on ide uz skuter. Kofer nov kupljen GIVI MAXIA 4 sa naslonom za ledja,ploca za kofer GIVI ,gradjena i brava za otkljucavanje i zakljucavanje preko aplikacije na telefonu.Naravno ima i klasicno otkljucavanje kljucem ( 2 kljuca idu sa koferom.) U kofer  ugradjena LED crvena svetla povezana na kocnicu sa efektom stroba  3 put kratko zatreperi pa blinka normalno 3 puta a onda trajno svetli.Ispod kofera a iznad samog fabrickog stop svetla ,ugradjena isto crvena Eagle Eye DRL  6 komada i sinhronizovano svetli zajedno i na koferu i na fabrickom stop svetlu.Fabricki ima sva svetla LED.Dodani nosac sa USB-om za telefon i nosac za casu ili flasicu .Fabricki u polici iznad km sata ima isto USB.Ugradjen i buzer za zmigavce ( cesto zaboravim da iskljucim pa me zvucno opominje  da je aktivan ). Moze i bez kofera i ploce za kofer - stvar dogovora.Kocnice fantasticno zaustavljaju, mada sam iskljucivo koristio kocnice na guvernali posto nemam desnu nogu pa ne mogu ni da koristim noznu kocnicu.
Skuter NIJE LICKAN I ULEPSAVAN ZA FOTOGRAFISANJE.jednostavno je uvek cist,i prekriven  carsavom jer se ne vozi .
Od fabricke opreme   ima toliko da nebi stalo ovde ( na sajtu ima detaljno  sta sve poseduje ) ali samo neke  cu navesti jer su mi  bile bitne prilikom kupovine.

3 MODA ...Uvek sam vozio na naj slabijem EKO modu
ASR
TEMPOMAT
RIKVERC
NAVIGACIJA na satu
POVEZIVANJE SA TELEFONOM I KOMANDE  PREKO LEVIH PREKIDACA ( PUSTANJE MUZIKE  PRIMANJE I SLANJE POZIVA )
========================================
proba je moguca iskljucivo uz polozen depozit u  navedenoj ceni
cena je 11.000e.

Kontakt telefon  064-8129618
Zvonko
grad Kragujevac

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

Promenio član srbenda
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Znaci ne vazi vise da moraju migavci da budu van karoserije?Sad samo nozna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 16 sati, Bole37 je napisao:

Znaci ne vazi vise da moraju migavci da budu van karoserije?Sad samo nozna?

Veruj da ne znam ali iskreno i nisam znao pre za to ...uredno sam ga registrovao bez problema evo druga vec registracija.😇

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Није проблем регистрација него категорија са којом се може управљати овим возилом.

 По овоме што Сале каже, а тако је било некада( можда се нешто променило у међувремену) овим се може управљати само са А категоријом не и Б

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1511 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Zmigavci moraju biti najisturenije tacke karoserije a koliko vidim ovde na slikama i jesu. Nigde ne pise da moraju biti zasebni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Требали би да буду ван светлосне групе, засебно.

 Али опет кажем, можда се нешто променило.

 Извињавам се за оф

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 2 sati, bracabgd je napisao:

Требали би да буду ван светлосне групе, засебно.

 Али опет кажем, можда се нешто променило.

 Извињавам се за оф

Razumem te ...😇

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja