Jump to content

Moto Zajednica

Noćni vukovi u susretu s Putinom !

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Niški “Noćni vukovi” su ogranak istoimenog moskovskog motorističkog kluba, a njihov susret sa Putinom organizovan je na zahtev ruskog premijera. Inače, Putin i predsednik niškog kluba Goran Jovanović, upoznali su se prošle godine na bajkerskoj fešti u Sevastopolju, a Goran je, kao ratni veteran koji je u Vukovaru izgubio nogu, impresionirao Putina činjenicom da je, iako invalid, prešao hiljade kilometara do Sevastopolja.

 

- Za Putina mogu da kažem da je kao mi, voli motorciklizam, patriotizam i pravoslavlje - kaže za “Blic” Goran Jovanović, o kome je ruski premijer za Novu godinu govorio i na ruskoj televiziji.

 

Kako “Blic” saznaje bajkeri će se sa premijerom Rusije sresti ispred VIP salona Crvene zvezde, na Marakani, sutra, nakon zvaničnog dela sastanaka, a pre početka utikamice podmlatka ruskog ”Zenita” i “Crvene zvezde”, gde će u loži će sa Putinom biti i premijer Mirko Cvetković i predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić Dejanović.

 

Šta reči ? :takoje:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Svaka čast Gospodinu Predsedniku i Goranu. Ovo pokazuje povezanost dvotočkaša, van politke. Trebali smo ranije da saznamo, možda smo mogli i mi odavde da se pridružimo pozdravu našoj sabraći.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

BEOGRAD - Sastanak ruskog premijera Vladimira Putina sa bajkerima iz niškog kluba “Night wolves” (“Noćni vukovi”) i dolazak na stadion Marakana mogli bi da zasene i veoma važne ekonomske i političke poruke koji ova poseta ima za Beograd, počev od garancije da će gasovod “Južni tok” sigurno biti sagrađen do 2015. godine, pa do najave novih ruskih investicija u Srbiju.

 

Niški “Noćni vukovi” su ogranak istoimenog moskovskog motorističkog kluba, a njihov susret sa Putinom organizovan je na zahtev ruskog premijera. Inače, Putin i predsednik niškog kluba Goran Jovanović, upoznali su se prošle godine na bajkerskoj fešti u Sevastopolju, a Goran je, kao ratni veteran koji je u Vukovaru izgubio nogu, impresionirao Putina činjenicom da je, iako invalid, prešao hiljade kilometara do Sevastopolja.

 

- Za Putina mogu da kažem da je kao mi, voli motorciklizam, patriotizam i pravoslavlje - kaže za “Blic” Goran Jovanović, o kome je ruski premijer za Novu godinu govorio i na ruskoj tv.

 

Kako “Blic” saznaje bajkeri će se sa premijerom Rusije sresti ispred VIP salona Crvene zvezde, na Marakani, danas, nakon zvaničnog dela sastanaka, a pre početka utikamice podmlatka ruskog ”Zenita” i “Crvene zvezde” ...

 

Izvor : Blic

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/243121/Putin-garantuje-gradnju-gasovoda-Juzni-tok

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

100727_putin2.jpg

 

putin_6.jpg

843F0CC3-EE32-5644-B79E-D7799FD044DF_thumb.jpg

 

 

Samo falim ja! ;) Salim se!

Sada sam se cuo sa Fonzom,stigao je u Beograd.Spremio je poklon Putinu,majicu na kojoj je pozdrav od motociklista Srbije,bez ikakvih obelezja klubova,sto rece Fonza"sve za majku Srbiju"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ne poznajem nijednog od gorepomenutih.

Ni Putina, ni Fonzu...ali svaka čast obojici...

 

Rekli su jutros u nekim vestima da će se Putin sastati sa Srpskim bajkerima i to na njegovu inicijativu...na Zvezdinom stadionu,kod VIP lože...

 

Ovo može da bude veoma pozitivno za celu Srpsku moto populaciju...nas...

 

Samo ako bude dobar prilog na bar dve-tri gledanije televizije...

 

To će biti mnogo bolji marketing od svega što se ovde radi.Ne kažem da je sve što se radi malo,ali neko ko je faca kao Putin,dolazi i zahteva-traži-ŽELI da se vidi sa nekim našim predstavnikom...VELIKA STVAR...

 

Poštovanje za Fonzu! :care:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Moto klub "Noćni Vukovi" učestvuje u aktivnostima i manifestacijama koje organizuje, podržava ili kojima prisustvuju predstavnici ambasade ruske Federacije. Moto sekcija Udruženja Veterana 63. Padobranske Brigade (čiji sam i ja član)ima veoma dobru saradnju sa moto klubom Noćni Vukovi, pa smo tako prošle godine zajedno prisustvovali i otkrivanju spomenika ruskim dobrovoljcima povodom stogodišnjice varvarinske bitke. Tom prilikom smo motorima bili u pratnji ruskog ambasadora. I ove godine smo planirali neke zajedničke aktivnost i putovanja.

Braći iz kluba Noćni Vukovi čestitke na uspešnom predstavljanju srpskog patriotizma i pravoslavlja.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

Putin je svojim gestom pokazao ko je ko.Sa njegove leve strane na stadionu sedeo neki deda mraz a sa desne iskreni prijatelj.On je verovatno i dosao da bi se video sa prijateljima ali su ovdasnji politicari hteli to da iskoriste kao dosao je kod njih.

Kakav (zasluzen) samar ovdasnjim politicarima.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Za one koji ne poznaju Fonzu , evo ga :

 

 

mancula-001.jpg

 

 

Slikano u Moto klubu Mancula u Cacku decembra 2007. god .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Svaka čast, bio sam na stadionu i video sam da su kolege bajkeri parkirali ispred VIP ulaza Zvezdinog stadiona, bilo je tu i turiranja a policija... :neznam: Ovo je stvarno velika stvar da pored svih domaćih političara, Putin pored sebe ima jednog bajkera sa kojim je uglavnom pričao, sa Deda mrazom ništa... Osećao sam se tako ponosno...

Sad će valjda ovi smradovi malo više da razmisle pre nego što nam opet dignu registracije... :jee:

 

Video sam na motorima i dosta makedonskih zastava, kakva je to dodatna priča? A video sam i da su sa jednog motora kolege i snimale pa se nadam snimku uskoro... Pozdrav od kolege snimatelja, možda ste videli moj zeleni TDM pored reportažnih kola, žao mi je što vam se nisam mogao pridružiti...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja