Jump to content

Moto Zajednica

Noćni vukovi u susretu s Putinom !

Recommended Posts

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

Hit!

Ako ovi naši bumbari krenu da nas ugnjetavaju, ove godine za protest imamo leđa. Kako se niko toga nije setio letos?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Svaka cast Fonzi , :care:

bio je sa nama na humanitarnoj akciji u kulini predprosle godine za Uskrs,crveni trajk Honda , ima ovde i onih slika kad su se sticenici doma penjali na njegov motorin. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650 classic | Yamaha Royal Star tour deluxe

 

evo i snimka!

 

 

Svaka cast za Fonzu, zasluzno sedi sa Putinove desne strane!!

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ova fotka je antologijska (za nas Srbe posebno).

 

Imam prijatelja koji se profesionalno bavi analizom sadržaja (koriste je uglavnom analitičari obaveštajnih i diplomatski službi ali i nezavisni analitičari) i uvek mi je bilo zanimljivo to koliko poruka i priče on može da izvuče iz jedne obične fotografije, odnosno rasporeda, pogleda, držanja državnika na nekom skupu. Npr. omiljene fotografije su mu one sa vojne parade u Moskvi, povodom Dana pobede. Samo iz rasporeda sedenja na počasnoj bini on može sa ogromnom preciznošću da definiše pozicije i odnose u vladajućoj garnituri, da predvidi ko će od državnih funkcionera da napreduje a ko je u ''odlasku'' a da i sam to ne zna i svašta nešto.

 

Naravno, pošto službe analizu sadržaja koriste da bi saznale nešto o ''drugoj strani'' i pošto to ta ''druga strana'' zna, onda se javni skupovi, tj. rasporedi sedenja/stajanja tj. kadrovi i prave tako da bi se tim putem poslala poruka...koju naravno nije zgodno javno izreći.

 

Dakle, Fonza bajker desno :staa2: a predsednik vlade zemlje domaćina levo :staa: ... JE PORUKA koju je Putin želeo da uputi Srbiji a i celom svetu. Kao stari KGB majstor on je to osmislio i izveo tako jasno da to ne bi bilo jasnije ni uočljivije sve da je lično razvukao transparent preko cele Marakane.

 

:kafa:

 

p.s.

 

Ovde nema politike pa o samoj poruci ne bih, ali hvala mu u svakom slučaju što je takvu počast dodelio bajkerima generalno a pre svega Fonzi za kojeg svi kažu da je čovek vredan takve časti.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Prevod sa transparenta koji je na snimku na Marakani :

 

„Stariji brate, poljubi majku našu i kaži joj, kaži, da smo je dostojni, i da se borimo i da ćemo se boriti, i da je volimo.“

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Prosto ne mogu da verujem. Mislim da su svi odusevljeni ovim. Ima sada jos vise ovi nasi politicari da nas ne vole. Sada ima da proradi ljubomora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Одличне су фотографије са руског сајта! Бајкери опуштено са Владимиром Владимировичем! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Ja gledam sinoc snimak na televiziji i bas se pitao ko je onaj sto sedi pored Fonzija?

:lol::lol::lol: Odlično!

Vrlo lep događaj za motocikliste Srbije, ipak je velika stvar ova sitnica sa Putinom. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Dobra ovo stvar...

 

sada kada nas zaustave panduri...samo kažemo...Nemoj da zovem Fonzu!!

ili na šalteru kada treba preko reda....Poslao me Fonza!!!

Čiji si ti...Fonzin kolega!!!

ili u bilo kojoj situaciji... Ma Fonza,znaš ga!!!

 

 

Svaka čast...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

yebooooo, pa šta će vam evropa, kad imate ovakve veze :takoje: , neeeeeviđeno!!!!! :givemebeer:

 

prvo Fonza !!! rulz

 

pa tek onda Putin

 

:jee2: :jee2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

"Ноћни Вукови" који руског премијера познају још из Севастопоља у ложи на Маракани, на његов лични захтев!!

"Највише смо причали о моторима. Понела га атмосфера.Сачекали смо пред ВИП салоном мислећи да ћемо се само поздравити. Када је кренуо ка ложи и рекао "Хајде!", ја сам са петорицом колега кренуо сав збуњен, јер нисам очекивао да ћу седети баш поред њега."

 

Прича још увек узбуђен Горан.

 

 

 

 

rep-putin-i-bajkeri_620x0.jpg

 

 

На београдској „Маракани” премијер Русије разговарао са Гораном Јовановићем Фонзом, председником Мото клуба „Ноћни вукови”.

 

Putin-foto-BETA.jpg

 

Ниш – Многе је прексиноћ изненадио призор на београдској „Маракани”, приликом посете премијера Руске Федерације утакмици Црвена звезда – Зенит. Уз Владимира Путина и српског премијера Мирка Цветковића, у срдачном разговору био је и Горан Јовановић Фонза, председник нишког Мото клуба „Ноћни вукови”. Било је и нешто што се није могло видети на снимку – десетак нишких „бајкера” из ове организације срело се и разговарало са Путином, који је инсистирао да се види са њима приликом боравка у Србији. Шесторица њих била су са руским премијером у свечаној ложи. Нишки мото клуб je нека врста филијале руских „Ноћних вукова”, који су пандан америчким „Анђелима пакла”, каже Јовановић и објашњава:

 

– После неколико сусрета и разговора са колегама из Русије неколицина нас у Нишу је иницирала да се у Србији формира клуб као што су „Ноћни вукови” у Москви. Наш клуб је један од најорганизованијих и најзначајнијих изван Русије.

 

Са Владимиром Путином Горан Јовановић се срео прошле године у Севастопољу.

 

– Путин је заљубљеник у двоточкаше, врстан мајстор на мотоциклу, прави бајкер. Велики је патриота и православац. Шта да кажем…? Заједно смо возили, један поред другог у дефилеу у Севастопољу. Јесте Велики Владимир био председник Русије, јесте сада премијер и више од деценије на челу светске силе, али он се, у суштини, не разликује ни од једног од нас. Као и сви ми, има занимања за многе ствари из обичног живота. И поред огромних државних обавеза искористи сваку прилику и увек воли да се дружи са нама, зна да запева и засвира … Он је наш пријатељ и брат заувек – каже Јовановић.

 

Премијер Русије се прошле године на великој смотри „бајкера” у Севастопољу одушевио колегама у овом спорту из Србије, посебно Гораном. Овај Нишлија који је на ратишту у Вуковару изгубио ногу посебно је импресионирао руског премијера.

 

– У дужем разговору тада позвао сам Владимира Путина да обавезно дође у Србију и Ниш, када будемо организовали неку од наших мото манифестација. Климнуо је главом и рекао: „Видећемо”. Зато уопште нисам био изненађен када смо добили позив да се на његову иницијативу сретнемо у Београду.

 

О чему су нишки бајкери разговарали са Путином на Маракани?

 

– Зна се, највише о мотоциклима, нашим смотрама и будућим манифестацијама. Али, и о фудбалу, јер је велики познавалац овог спорта и ватрени навијач Зенита, о спорту уопште и обичним стварима из живота.

 

Да ли сте договорили нови сусрет?

 

– Ништа конкретно нисмо договарали, али смо један другом на растанку рекли исто: „Видимо се”. И знам да ћемо се сигурно опет срести и бити заједно.

 

Тома Тодоровић

 

--------------------------------------

 

Путин два пута поменуо Јовановића у свом говору

 

Занимљиво је да је премијер Русије недавно, у говору на руској телевизији два пута, као пример патриотизма, поменуо Србина и Нишлију Горана Јовановића Фонзу. То још више говори колико цени нишког „бајкера” и колико је био и остао одушевљен њиме.

 

----------------------------------------

 

Фонзу знају на целој планети

 

– Небројено много пута боравио сам у иностранству. Имам пријатеље на свим континентима и одржавам са свима присне везе. Ипак, са Русима је нешто посебно, дишемо као једна душа, размишљамо исто, никада и нигде није дошло до размимоилажења ни у мишљењима, камо ли у већим и тежим стварима. Просто речено: ми Словени смо у свему јединствени и морамо сачувати ту слогу и братство – сматра Горан Јовановић Фонза.

 

 

:takoje:

 

 

 

 

ОДУШЕВИО ГА СРБИН

Упамтио је Руски Премијер упознавање са Јовановићем, па га је поменуо и у једној ТВ-емисији. Рекао је да га је одушевио један Србин, који је толико хиљада километара прешао и дошао до Севастопоља, испоштовао руски народ, с обзиром да је ратни ветеран, и да је изгубио ногу у рату.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja