Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Pa koliko ti je izgrebana dekla ?

Ako nije probušena sve je ok, možeš da je našminkaš da se ništa ne vidi.

Uzmi onaj ALu git za felne i igraj se malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Varena je ali ne dobro.Posle 100 200 km izbija fleka od ulja koji treba da obrisem jer se nalepi prasina.Nista strasno.znaci nema pukotinu.Slini kroz los materijal.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Razmisljao sam da odnesem nekom drugom da se igra.mozda i uradim to.Bilo je ok prvih mesec dana onda je krenulo lagano da slini.Mislim da je preterao sa temperaturom, blago povukla dekla i onda kako je bila napeta na tom mestu stvorile se mikroskopske pukotine.Ako ne nadjem drugu polovnu deklu ne ostaje mi nista samo to, ali kao sto rekoh, nista nije hitno, samo smara sto moram da ga brisem posto volim da masina bude cakum pakum :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

danas montirao HEL pancirno kociono crevo koje sam zimus kupio na akciji, i mogu reci prvi utisci su pozitivni, oseti se razlika, poboljsanje u doziranju :takoje:

toplo preporucujem :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS SE 800, Honda 125 Varadero

Juce voznjica do Surcina i nazad. Moja gospodja prvi put sela na CB 500. S obzirom da ne voli ovu vrstu motora zadovoljna je. Eto pohvalio sam se a sad da pitam za pomoc.1nanana.gif Ne radi mi kilometar sat. Sat je ispravan i sajla ali deo koji se nalazi u prednjem tocku nije original nego nabudzen od nekog kineza. Da li neko zna kako se to zove, koliko moze da kosta i ima li neki otpad gde bih to nabavio? Hvala za svaku informaciju!1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

to se zove puz kilomtar sajle,

probaj nazvati ove brojeve mozda ima nesto

063-512-519 moto delovi - Horgos

064/253-7085 Zolika - senta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

aloo sekto sta se radi, nema vas, svi se vozaju :takoje:

Ako neko zna informaciju gde ima da se pazari sajla od kvacila, moja je pri kraju, tj vec je pucala pa je budzeno, hocu to da menjam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

fazon je u tome sto je vec budzeno, to jest skracivana je sajla, tako sam kupio, pa sad neznam koliko je originalna bila dugacka :neznam:

eventualno ako neko hoce da me zaduzi za pivo pa da izmeri duzinu sajle na svojoj CB-ejki :)

Smorio sam se, u LOUIS-u ima skoro SVE za CB500 al bas jebenu sajlu za kvacilo nemaju <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Nije problem meni da izmerim sajlu, nego otkud znam dal je i moja originalna, nešto sumnjam... 1zvizduk.gif

To se pravi po bužiru, odeš daš bužir, objasniš da treba da ti napreva malo dužu i to je to....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

mozda tvoja nije originalna, ali funkcionise normalno :takoje:

Moja je kratka do yaya, morao sam na rucki da skinem onu okruglu kontra maticu da bi mogao vise da uvrtim onaj saraf kroz koji prolazi sajla, i tako sam jedva ubacio sajlu, i sve to u punoj opremi na vrucini u centru grada sa onim kombinovanim svajcarskim army nozem :moto3:

upravo sam iskopao podatak na Wemoto: Outer Cable 91.5cm Inner Cable 102cm, pa ajde ti ipak izmeri , cisto da potvrdimo tacnost podatka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS SE 800, Honda 125 Varadero

E ljudi u pravi trenutak... Danas na putu od Užica do Bg posle Čačka u putu da prebacim u nižu brzinu i puče sajla od kvačila... a do Bg još 130 km. Možete zamisliti kako sam menjao brzine...? Desnom nogom gurao napred polugicu na kućištu a levom menjao, sad to u vožnji nije problem ali u Ljigu crveno, lepo stao ali muka krenuti. Srećom dobro sam doputovao.

 

Taman sam hteo da pitam koliko je dugačka sajla...1jee1.gifZnači imam buržir ali fali mi deo sajle. Izmeriću buržir, ako je on 91,5 onda sajla je 102. Hvala!1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

izvini druže, ja 2 dana nisam bio kod kuće, nisam video temu, a probudio sam se upravo sa nekom virozom, temperatura me šiba haos... ako ti nije hitno, izmeriću kad budem mogao do garaže... izvinjavam se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS SE 800, Honda 125 Varadero

Napravio na 102cm i radi... samo imam utisak da bi mogla biti centimetar ili dva kraća ali ništa ne garantujem jer izgleda da mi je korman malo niži pa je sajla predugačka. U svakom slučaju dobar osećaj kad je sve opet operativno1jee1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

a jel ti buzir od original sajle?

Izmerio si buzir? koliko cm je?

Kontam da bi ono podesavanje na rucki i dole kod kvacila trebalo da bude na sredini kad je dobra duzina sajle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

auu jebote ovo bas nije moja nedelja :lol:

nedavno mi motor nesto zatrokirao na rezervi, pa reko ajd da skinem slavinu da je ocistim, i rezervoar da ocistim, i krenem ja to da uradim i primetim da mi slavina nesto malo vlazi, rastavim ja to, skinem rezervoar, isperem ga, ocistim slavinu, bogami bilo je djubreta kolko oces, i sastavim sve nazad i sad mi jos vise vlazi, i da stvar bude gora, mislim da mi je otisla i ona vakum membrana jer benzin curi kad skinem crevo a nebi smeo,

e do qrca... <_<

Tako da ako neko zna gde moze da se nabavi set za reparaciju slavine nek javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

gledao, i bas uz qrac nema za CB500 , a nema ni kvacilo sajla, bem ih ko da su se urotili protiv CB-a :neznam: a za GPZ sve ima :D

evo bas sad upravo cackam slavinu, ispostavlja se da je membrana ipak ok, drzi , kad zaverglam pusta gorivo, kontam da je verovatno bila zaglavljena u otvorenom polozaju posto je bas dosta prljavstine bilo u slavini :takoje:

Sad cu da je ostavim da prenoci pa da vidim da li ce ujutro biti vlazna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Uzeo sam i tu sajlu za gpz da imam :) Valjda gpz-a ima vise bem li ga :D

Nadam se da ce ti uspeti mada meni kada propusti nema nikakve pomoci samo nova membrana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja