Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@ Srbac, Nije ni taj los, samo onda moras da eliminises suvozacki rukohvat jbg, mada ovaj Sebin ima jace drzanje, moze vise da se tovari tj veci kofer da nosi.

@ Andrej, bas joj lepo cuce, to su retrovizori od Kawasakija Z-750 model 2004 pa na dalje, a isti su i na ER6n, bar onaj plasticni deo sa ogledalima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

osim što ima retrovizore od skutera, čini mi se malko kriv korman, izgleda upincana za prodaju samo zvoni!


Tako čist motor i namazanu kutiju filtera vazduha (koja svima izbledi) retko da moš videti.


Lanac mi deluje skraćen ako se ne varam, jer je dosta zarđao, a po meraču je kao nov, lančanici su mi nekako oštri, i auspuh je nekakva šklopocija, fuzasteri neki menjani...


Sve u svemu ništa od toga njega ne vozi.


Ako je agregat zdrav - gas!


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Kakve veze ima kakve retrovizore ima? Ili sto mu je nalickana kutija filtera? Jeste upicanit za prodaju ali ne vidim sta je tu lose? Ja jedino vidim istrosen zadnji lancanik. Dok se ne upali i ne proba nista vise ne bih znao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Motor je 95 godiste i pre neki dan sam zvao da se dogovorim sa covekom kad da dodjem da pogledam i kaze ,, prodat,, trsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss bolje da mi je lupio samar.  i naravno pitam ako moze da se zna koja je cena , 800e .

Tako da ponovo listanje oglasa i tazenje. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Mene najvise brine to sto je 800e ovih motora tesko ima ispod 1100 i to ni blizu ovakvog stanja, ja sam pre par godina gledao jedan C450s, sasvim ocuvano je izgledao, lik ga cenio 700e i to nije bila fiksna cena, otisao pogledao, provozao sve ok, reko aj da razmislim zovnem posle par dana kaze prodat. Posle mesecak dana cale me pita ko je prodavao tu hondu, njegov neki kolega iz Cacka cini mi se je kupio, nije napravio ni 150km imao je tesku havariju, koliko se secam glava motora otisla, ventili, klip pukao. Ne znam sta je uradio sa njom da li je popravljao ili ne, ali eto primera cisto sto neko gore pomenu "ko zna zasto je to dobro" , ne ocajavaj bice motora, kad imas kintu u dzepu nije problem  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Drugari,

samo da javim da više nisam član sekte, Siva Kamila Žute Boje je otišla u druge ruke, nadam se da će budućeg vlasnika isto tako verno služiti...
Ovu temu ću i dalje pratiti. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ljudi, evo mi stigli sa Tassos-a ,utukli oko 2250km, guzice nam otpale, a Hondica samo sapuce, besprekorno je odradila turu  :takoje: 
evo par "umetnickih fotki" ,da ulepsamo sektu :)

 

post-4596-0-24242600-1437863669.jpg

post-4596-0-06803200-1437863681.jpg

post-4596-0-68946600-1437863689.jpg

post-4596-0-28486900-1437863699.jpg

post-4596-0-45854300-1437863710.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Eiuh,lepog li pejzaža i još lepše Hondice....Extra čučidu ti retrovizori sa kawe z750,ali mogao bi i ispuh malo da išpricaš sas onim sprejom za temperaturu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Da napomenem da je ispit takodje polozio i kofer Kappa K46 Zippy, iako na nalepnici pise max load 5kg, mi smo natovarili bar duplo, a moda i 3x vise i izdrzao je bez problema :)
Nije bio preskup, (oko10-11.000 din) a stvarno je dobar funkcionalan, i toplo ga preporucujem.
Auspuh necu dirati jer motor kao sto sam reko ide u oglase kad se vratim s mora, teska srca se rastajem od CB-a , super je motorcic, nikad me nije izdala, ali sta cu opet mi zinulo dupe za necim jacim,  a sto je najbitnije masina je dobra i pouzdana, legalna, isproveravali si mi dokumente na granici i ove i prosle godine kad sam isao na more, cena ce biti 1200eur

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Ne pomaze mnogo to farbanje grane. Jednom ciscena smirglom i prskana, pojavilo se opet. Drugi put cela isla na peskarenje i nesto je duze trajalo, ali opet se pojavljuje. Problem je u vodi koju nabacuje prednji tocak na vruc izduv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Najidealnije bi bilo otici u Adu kod coveka da uradi komplet izduvne grane i top, ali to mi sad preveliko ulaganje jer neverujem da bi izislo ispod 200-250 eur

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda cb 500,Yamaha xj 550 i Sr 125

Pozzz bajkeri,

Da li neko ima da proda Crash barove za moju hondu cb 500 god 2000. ili znate adresu neke radnje da narucim.hteo bih i da nabavim vizir oko fara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja