Jump to content

Moto Zajednica

Silver Wing 600

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Hvala Braco i malo da se vozis vise sa nama ove godine nego prosle. Nismo tu tvoju novu masinu cestito ni upoznali. Ja te nisam ni video od sajma motora

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 

Promenio član alexanto
nema potrebe citirati 1. post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Zdravo i ja da vam se pridruzim.Silver  uzet od Kaligule1 u Vranju.Trazio sam Burgmana 400 ali na njegov danonocni nagovor ipak sam se odlucio za sw i nisam se ni najmanje pokajao.I odmah napravljena prva ruta po ovom prelepom vremenu :) od Vranja do Jagodine 230 km.Utisci odlicni odnosno aerodinamican tako da osim bocnog vetra koji me je lupao na vise mesta na autoputu pri brzin od 90-100 km/h uz dobru opremu nema zime na njemu

2.jpg

3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Dobro dosao kolega pravi potez si napravio nema greske nek je sa srecom. Puno lepih i sigurnih km

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 

Promenio član alexanto
nema potrebe citirati 1. post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Morao bih da sebi nabavim taj vizir... 

Em je lijep em funkcionalan... 

 

Ovaj moj kao šoferšajba... 

(Prednost je kada ljeva kiša ja skoro suv)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

UZa kisu neznam ali za vetar  I za hladno je odlican bukvalno sam sa podignutim vizirom na kacigi vozio I nisam osetio ni malo vetra .E sad za sve vas iskusnije jedno pitanje znam da je motul 5100 10w40 odlicno ulje za njega ali vidim na drugim forumima da stavljaju I dosta drugih ulja tipa mobil 10w40 koje je za auto I dosta jeftinija i da su prezadovoljni.Sta mislite o tome jel bih u svakom slucaju do 5000km menjao ulje.I savet koji antifriz za nju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

I alkoholicarima nista nije i zadovoljni su sve dok im ne ode jetra :D ne stedi na ulju .to je razlika 500-1000 dinara

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Kaligula koji je to vizir na njemu, jesi ti stavljao i koliko je kostao i ako imas neki link salji

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Kupio sam ga u nisu.radnja Yamaha Barel,imas broj telefona na internetu.samo ukucaj 'yamaha barel nis' .platio sam ga 15.200 dinara .narucili su ga ne znam odakle.stigao mi je posle par dana..vredi svaku paru

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ok hvala

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 

Promenio član alexanto
nema potrebe citirati 1. post iznad
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
On 15.1.2018. at 16:21, GuMi5 je napisao:

Ja bih rado, ako se kockice slože, u 2018. prije nego prodam Silvera, na njemu jedan malo veći krug...

 

Nikada ne sumnjam da li ću negdje da stignem... to se valjda podrazumjeva kada voziš SilverWing... (kao što se podrazumjevaju i češća stajanja na benzinsku :lol::lol::lol: )

Gumi....i ja sam planirao posle 2 godine odlaganja da ove godine definitivno  sa  mojom Hondom  SW600 isto proputujem celu Italijansku obalu i posle na Kan Nica pa marselj...maalo po Francuskoj potom Spanija opet uz obalu  do Normandije,,,,,posle preko nemacke kuci ...samo zdravlja da bude a ostalo nije problem....pisem jer ako proputujes i ti  u te navede zemlje  aj da se cujemo onda :) Silver me odusevio udobnoscu prosle godine  tako da je to ujedno i razlog duze ture malo....o pouzdanosti se i ne prica,,,,Honda  pa,,,,5 stepenika ispod svi ostali po pouzdanosti...:jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 4 sati, Setac035 je napisao:

UZa kisu neznam ali za vetar  I za hladno je odlican bukvalno sam sa podignutim vizirom na kacigi vozio I nisam osetio ni malo vetra .E sad za sve vas iskusnije jedno pitanje znam da je motul 5100 10w40 odlicno ulje za njega ali vidim na drugim forumima da stavljaju I dosta drugih ulja tipa mobil 10w40 koje je za auto I dosta jeftinija i da su prezadovoljni.Sta mislite o tome jel bih u svakom slucaju do 5000km menjao ulje.I savet koji antifriz za nju?

Ne bi experimentisao, ulje ti jedino cuva motor, menjaj na 5-6K i ako je servisni interval na 8K, sipaj krsteno i nema glava da boli.

Sto se antifriza tice.....G12

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Srbendo ne udaraj nam zazubice dobra tura :) ako si planirao preko crne gore pa trajektom bar-bari.samo za trajekt ako si sam kosta 97 evra ..40 e za motor i 57e po osobi

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova
6 hours ago, srbenda said:

Gumi....i ja sam planirao posle 2 godine odlaganja da ove godine definitivno  sa  mojom Hondom  SW600 isto proputujem celu Italijansku obalu i posle na Kan Nica pa marselj...maalo po Francuskoj potom Spanija opet uz obalu  do Normandije,,,,,posle preko nemacke kuci ...samo zdravlja da bude a ostalo nije problem....pisem jer ako proputujes i ti  u te navede zemlje  aj da se cujemo onda :) Silver me odusevio udobnoscu prosle godine  tako da je to ujedno i razlog duze ture malo....o pouzdanosti se i ne prica,,,,Honda  pa,,,,5 stepenika ispod svi ostali po pouzdanosti...:jee1:

@srbenda, lijep plan... koji datumi? Koliko dana? 

Još koji detalj? 

 

Piši mi PP...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 10 sati, kaligula1 je napisao:

Srbendo ne udaraj nam zazubice dobra tura :) ako si planirao preko crne gore pa trajektom bar-bari.samo za trajekt ako si sam kosta 97 evra ..40 e za motor i 57e po osobi emoji34.png

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

Ma koje crne zazubice...:)...ja sam to zamislio ponajvise zbog cuvenog iskrcavanja u Normandiji i cuveni dan D ,,,da obidjem ta mesta sa bunkerima ,,,,a sve iskljucivo magistralnim putevima...i sto vise uz samo more...:)...otprilike nekih mesec dana ako ne i jace da putujem ...naravno obavezni obilasci muzeja  umetnosti..pogotovo obilasci sto privatnih sto drzavnih muzeja motora...mnogo informacija skupljam po internetu oko marsute i gradova koje cu proci a koji su meni licno zanimljivi...

 

HVALA ZA INFORMACIJU oko prevoza bar bari....jer tu i nameravam preci ....jbg...nesmem preko Hrvatske ...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Имаш у путописима, прошле год. је колега СашаП обишао сличну руту па погледај и контактирај га за инфо, помоћи ће ти.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Kao sto Dare kaze,ta guma je za sneg. 

 

Posalji mi dimenziju pa ti mogu javiti cenu dunlopa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Pa planiram da ga vozim tokom cele godine i hladnom vremenu zbog cega sam ga i uzo samo ne bas po teskom snegu kao ovih dana pa me zanima zbog toga .Neki vas predlog ?  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Овде су ти сва искуства

Па бирај шта ти воља

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 4 sati, Setac035 je napisao:

Pa planiram da ga vozim tokom cele godine i hladnom vremenu zbog cega sam ga i uzo samo ne bas po teskom snegu kao ovih dana pa me zanima zbog toga .Neki vas predlog ?  

Silver je poznat kao zderac zadnje gume, ta koju ti gledas, nije za tvoj motor jer ces vrlo brzo ostati bez gripa ili ti za tvoj motor potrebna je dvokomponentna guma.

pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja