Jump to content

Moto Zajednica

Silver Wing 600

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Hvala kolega na odgovoru koji sam trazio. Mislim da je ovaj tvoj vizir malo bolje resenje od ovog prvog mada i malo skuplji. I jedan i drugi imam u moto lendu. Prvi je 12k a drugi 15700 din sto nije mala suma za jedan vizir. Prvo cu videti kod Ivana sta moze da napravi ali mislim da cu se opredeliti za fabricki sablon u tamnijoj nijansi i mali providni nastavak. To ce me mozda kostati nekih 60-ak eura sto je ipak duplo manje od ovog jeftinijeg vizira. Hvala jos jednom

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

u jednom danu sam oba dva vizira testirao....i taj gornji kapin i fabricki....sa fabrickim ima mnogo buke oko kacige i oseca se vetar na grudima naravno ...nizak je fabricki....sa kapinim nema buke .... cigaretu sam u voznji palio sa 30km na sat ,,,naravno Zipom upaljecem...:)....ali zato preko 125km/h ima dosta vibracija na guvernali  naspram fabrickog koji nema do 150km/h ni malo vibracija...sa Kapinim preko 130  pa do 170 ...imas osecaj da ceo prednji kraj tezi da se odlepi od asfallta kao da hoce da uzleti...nelagodan osecaj...:) sta mi se jos nesvidja kod Kape...vizir je visok  i prelazi vidno polje ....visok sam 187 i meni je oko desetak cm preko glave ...pa plus vizir kacige  .....kad se sabere dve plestike ispred ociju bas znaju da umaraju oci na duzem putu a naglasavam da su mi oba dva vizira odlicno sacuvana nimalo mutna ili izgrebana ....No ipak nerealno prikazuju posle bar 2 sata voznje put ...jbg...plastika je nije staklo...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Hvala srbenda. Znaci sve u svemu mozda je ova varijanta sto sam ja planirao i najbolja a i najjeftinija. Fabricki vizir sa malim nastavkom bi mozda i najbolje zavrsio posao.. mada i ovaj drugi KAF214 na izvlacenje je odlicna varijanta samo 15700 mi je bas mnogo za vizir da dam. Mozda gresim?

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: sw-t 600

Pozdrav Silveraši! Zovem se Gale i iz Bg-a sam.Planiram u skorije vreme ( narednih mesec dana) da pazarim Silvera -600.!!!

Raspon finasija je do 3000e.

Ako ima neko neku preporuku za neki primerak (mozda neko sa foruma) znacilo bi.Inace vozikam motore dvadesetak godina a od maxija sam vozio burgmana 400- 600 gileru 800 gp i naravno silvera..

Elem..nisam trenutno u srb ali pratim forum pa ako ima nesto dobro u opticaju pisite.HVALA VELIKI POZZZ!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Poz kolega dobro ti nama dosao. Silvera 600 ces mnogo lakse naci nego 400, ima ih vise, veci je izbor i pogotovu za te pare koje planiras da das mislim da moze extra primerak da uleti. Mozda se Gumi javi sa svojom ponudom. Srecno i da to sto pre zavrsis i sacekas spreman pocetak sezone.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

moj prijatelj prodaje silvera u zaista odlicnom stanju... bio je šipijev pa jako kratko moj a posto smo obojica sa foruma mozes da dobijes sve podatke bez ulepsavanja :) ...  meni je ovaj model, u odnosu na cenu, daleko najbolji maxi i jedina zamerka ide na potrosnju... ako si zainteresovan ti se javni pa vas povezem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Znam da je ovo vecini poznato ali ajde kao neko od ko od skoro vozi nasu masinu :) da se malo pohvalim al i da upitam nesto.Danas lepo vreme pa sam resio  SAM da zamenim ulje u motoru i transmisiji.Sve  proslo super.E SAD JEDNO PITANJE PO MANUALU U TRANSMISIJU IDE 10W30 ILI 10W40 STO SAM VIDO I PO MNOGIM FORUMIMA ZA SW,PA DA LI SAM NAPRAVIO GRESKU ILI ?

IMG_20180305_134401.jpg

IMG_20180305_151328.jpg

IMG_20180305_151750.jpg

IMG_20180305_153542.jpg

IMG_20180305_161845.jpg

IMG_20180305_162753.jpg

IMG_20180305_170703.jpg

IMG_20180305_172050.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Poz kolega, mala digresija....pisanje VELIKIH slova na bilo kom forumu smatra se vikom, povisen ton tj ne primereno pisanje.....nista zlonamerno vec ti samo skrecem paznju ili ti pisi normalno.

 

Sto se tice nedoumice oko ulja za reduktor, to ti sve zavisi od godista do godista tj kako knjga kaze, ako mene pitas sipaj 75W80/90 i nema greske.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: BMW k1200 lt,Yamaha gts 1000

Znam za velika slova i bas sam napisao pitanje velikim da bi bilo uocljivije a ne sa namerom dranja itd :) ali hvala na sugestiji u svakom slucaju.Pa sta mislis da menjam odmah na 75W80/90 ili da ostane ovako ako ne steti?

image011.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Braco po motoru pala juce prva voznjica oko 200 km, pa da prenesem utiske. Zvanicno otvorena sezona, lep dan, lepo drustvo, put ne bas sjajan posle zime, dosta rizle, blata, rupa. Uspeo sam koliko toliko da spoznam njegove mogucnosti, vrline i mane. Koliko god delovao ovako tezak, glomazan i tezak za manevrisanje u mestu i okretanje, toliko je upravljiv i lagan za voznju kad se krene. Poseban dozivljaj je voziti ga po krivudavim putevima gde se akcenat daje na krivinarenju i uzivanju u istom. Ima snagu, na svako odvrtanje rucice gasa deluje silovito sto je jako bitno u preticanju. Navikavam se jos na mali tocak sto moze da bude jedina mana ovom motoru gde ima dosta neravnina i kolotraga. S druge strane ekonomicnost je bila na nivou i ni u kom trenutku potrosnja nije isla preko 3,5 sto je sasvim korektno. Rame uz rame sa opakim turing masinama (NC 750x, FJR, Tracer 700) po ostrim zavojima (kako kazu hrvati) bez mnogo muke. I na kraju sa osmehom na licu sa sigurnoscu mogu reci da sam izabrao najbolji maxi i nisam pogresio.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Juce sam sreo crnog silvera iz pravca vlasinskog jezera prema vlasotincu.nole da nisi slucajno bio ti ?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Nismo, bili smo do Arandjelovca nas 10-ak

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Dobro ti nama dosao i nek ti je sa srecom puno lepih i bezbednih km da predjes zajedno sa svojom lepsom polovinom. A mozes nekad i sam malo izdivljati nemoze da skodi.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

I jedno VELLLLIIIIKKKOOO hvala našem MSC drugaru, i prijatelju, što mi je našao SW u CH, dovezao ovamo, završio carinu i dostavio na kućnu adresu.

 

Još jednom Hvala @SuperPOP-e :Sloper:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja