Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD
na dvocilindrasu koji je na karbovima uvek ce obrtomer skakutati +-50, i zvuk nikad nije bas toliko miran.
 
Cena je dobra za granu sa dva topa. Ako su topovi dobri.
 
Treba neko da ti pregleda karbove definitivno
Grana je 80e i topovi su po 90e ali on ih ukraja po mom ukusu. Odem vidim,ako mi odgovara on ponovo prepravi sve dok mi se ne svidi.
Postoji stranica na fb Tora Auspusi pa bacite pogled da vidite sta pravi covek

Koliko moze da me kosta to zadovoljstvo sa karbovima da se sinhronizuju i tako to, zna li neko ?

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Plovdiv Bulgaria
  • Motocikl: TDM forever

http://s836.photobucket.com/user/buxx750/media/TDM%20900%20Handguards/DSC00932.jpg.html
http://s836.photobucket.com/user/buxx750/media/TDM%20900%20Handguards/DSC00930.jpg.html
 

From Yaamaha Sofia, the fans without a set are about 38 euros from the super tenere 1200
In Suzuki, Sovfia also has winds from the old V-Strom 1000 for about 33 euros.
I'm glad if I can be useful to you!
 

 

 

От Яамаха София ветробраните без монтажен комплект са около 38 евро от супер тенере 1200

В Сузуки Совия има и ветробрани от старият В-стром 1000 за около 33 евро.

Ще се радвам ако мога да ви бъда полезен !

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Fazer 600, TDM 900, XT 1200Z, BMW K1600 GTL
http://s836.photobucket.com/user/buxx750/media/TDM%20900%20Handguards/DSC00932.jpg.html
http://s836.photobucket.com/user/buxx750/media/TDM%20900%20Handguards/DSC00930.jpg.html
 
From Yaamaha Sofia, the fans without a set are about 38 euros from the super tenere 1200
In Suzuki, Sovfia also has winds from the old V-Strom 1000 for about 33 euros.
I'm glad if I can be useful to you!  
 
 
От Яамаха София ветробраните без монтажен комплект са около 38 евро от супер тенере 1200
В Сузуки Совия има и ветробрани от старият В-стром 1000 за около 33 евро.
Ще се радвам ако мога да ви бъда полезен !
pozdrav,
želeo bih kupiti jedan ovakav par za mog TDM-a 900... crne. hvala.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850
On 4/1/2018 at 16:32, Astral je napisao:

Isto mi se desavalo . 

Sa oba proizvodjaca.

Do 2000km, ok. Kako predje 3000 mozes ga prosuti..

Koliko je Pro 4?

U Novom Sadu Comp 4 XP i Pro 4 XP su ispod 1000 din litar. Probao oba i odluka je za trajno Pro 4 XP 10W 40 (sto ce nekom mozda vise odgovarati 15 W 50 spram stanja potrosenosti agregata).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Taman mi stigla LED pozicija sa Alija ali ispade da ne pase. Previse je fest grlo :( Cale dobi za dzabe pozicije za Renault :D
 

Dodao sam jos jedan par maglenki, sad isterujem djavole iz mraka :D Nisam ih jos uvek povezeo, cekam da mi stignu konektori pa da sve to lepo spakujem bez da pravim uvojke i izolir trake.

 

Na viziru je pcela koja je nosila med :(IMG_20180404_183858.thumb.jpg.2edcbd96266115862534d2d6b3742716.jpgIMG_20180404_184004.thumb.jpg.b1f0ca3b6ecf0b25a19d90fbbe37ad5d.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
58 minutes ago, Alekre said:

Taman mi stigla LED pozicija sa Alija ali ispade da ne pase. Previse je fest grlo :( Cale dobi za dzabe pozicije za Renault :D
 

Dodao sam jos jedan par maglenki, sad isterujem djavole iz mraka :D Nisam ih jos uvek povezeo, cekam da mi stignu konektori pa da sve to lepo spakujem bez da pravim uvojke i izolir trake.

 

Na viziru je pcela koja je nosila med :(IMG_20180404_183858.thumb.jpg.2edcbd96266115862534d2d6b3742716.jpgIMG_20180404_184004.thumb.jpg.b1f0ca3b6ecf0b25a19d90fbbe37ad5d.jpg

Koja je snaga alternatora na 900? 

Gde si nasao taj podatak? 

Racunas li potrosace?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Izbacuje oko 430W. Info sa jednog TDM bloga, neki francuz sto tera vec 200 000 :O

 

Pozadi u stop ide LED koji blinka 6 puta u sekundi pa permanentno. U poziciji napred ide LED takodje ali to je mizerno sve. Tu je i Garmin, nije vise od 15W.

 

Te dve LED jedinice su po 18W. Probao sam ih na akumulator od auta, bacaju solidno. Mada, opet je to neozbiljno u odnosu na prave pravcate maglenke ispod njih, Hella Micro De, magnezijumsko kuciste, inicijalno sa 2x55W H3. Pored njih nema potrebe za farovima. Ja sam ih konvertovao na H3 LED zute boje pa dodju kao gabaritna svetla. 

 

Ostaje mi jos da plastificiram tegice u crno i stavim neke super aluminijumske retrovizore. Vecinu isturenih srafova sam pokrio plasticnim kapicama, trenutno tragam za veliku okruglu kapicu za rupu viljuske. Mozda i premerim vecinu srafova da zamenim titanijumskim ali o tom po tom. To cu za sledecu zimu da spremam igrarije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

Meni ova vožnja i okupljanje deluje interesantno!
Gledao sam i Bansko kao mesto i deluje mi lepo za videti.

 

1. Astral

2. Zocist

3. Alekre

4. Joker-ns

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
1 hour ago, Alekre said:

Izbacuje oko 430W. Info sa jednog TDM bloga, neki francuz sto tera vec 200 000 :O

 

Pozadi u stop ide LED koji blinka 6 puta u sekundi pa permanentno. U poziciji napred ide LED takodje ali to je mizerno sve. Tu je i Garmin, nije vise od 15W.

 

Te dve LED jedinice su po 18W. Probao sam ih na akumulator od auta, bacaju solidno. Mada, opet je to neozbiljno u odnosu na prave pravcate maglenke ispod njih, Hella Micro De, magnezijumsko kuciste, inicijalno sa 2x55W H3. Pored njih nema potrebe za farovima. Ja sam ih konvertovao na H3 LED zute boje pa dodju kao gabaritna svetla. 

 

Ostaje mi jos da plastificiram tegice u crno i stavim neke super aluminijumske retrovizore. Vecinu isturenih srafova sam pokrio plasticnim kapicama, trenutno tragam za veliku okruglu kapicu za rupu viljuske. Mozda i premerim vecinu srafova da zamenim titanijumskim ali o tom po tom. To cu za sledecu zimu da spremam igrarije.

Nisam nigde uspeo da pronadjem snagu za 4tx, jednostavno se ne pominje nigde.  Ne znam zasto, buduci da je prilicno bitan podatak?!

Dobro,pazi samo da ne preteras sa potrosacima jer ces u slucaju pada napona imati preveliki tok struje u instalacijama sto dalje vodi u pregrevanje provodnika. 

Racunaj na to da napon varira od 12-15V iz ovog ili onog razloga nikada nece biti stabilan 100% vremena,a potrosaci su uvek isto gladni u tim trenucima imaces povecan protok struje kroz vodove kako bi dobio snagu.

Tako da artiju i plajvaz u ruke i racun. I ne boli te glava posle.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Него људи, није ме било неко време овде, нема помена о ТДМ вожњи "пролеће 2018"?
Ајде бре да вас видим, да видим јел се неко поновио, какве су зимске измене на моторима и то :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 20 minuta, Svaler je napisao:

какве су зимске измене на моторима

Od zimskih izmena ja mog prekrstio u "Ćira" stavio dve sirene,one trube kompresorske,al' je zanimljivo videti bicikliste po kanalima :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Sve je pod kontrolom. Dacu na glasanje jednu rutu koju imam u glavi. Sad za Uskrs cu imati vremena da upalim komp pa cu postovati rute i dati na glasanje,kao i potencijalne termine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD

Ja sam tek kupio prvog TDMa tako da ne znam za te voznje ali ako ce biti, ja sam ZA. Taman da upoznam starije TDMase

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD

Hahahah ja se izvinjavam, mislio sam starije po stažu sa TDMom
Plaćam piće na prolećnoj vožnji u znak izvinjenja

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ovde i stariji izgledaju kao mladici,sta ti mislis da je TDM obican motor,ko predje na drugi ostari preko noci,eto ex kolege L.V.  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja