Jump to content

Moto Zajednica

Ivanjica (02.08.2009)

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Danas se desila strasna nesreca u Ivanjici.Čuo sam se Ruskom kada je trazio davaoce B+ krvne grupe, i ispričao mi šta se desilo.

 

Ako neko ima ovu krvnu grupu, a blizu je Uzica, mogao bi da pomogne.

 

Otac troje dece je kupio quad, i sve troje dece  stavio da ih provoza i time obraduje.Vožnja se završila udarcom u banderu, gde je dete koje je sedelo ispred poginulo, otac tesko povredjen, a dvoje dece koje su sedela pozadi lakse povredjena.

 

Dali se sve tako izdesavalo, nisam siguran, jer je informacija rekla-kazala, ali je jedno sigurno! Dete je izgubilo zivot, a otac tesko povredjen! 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Prekosavski Gejak

Joj samo koliko sam puta video voznju dece na motoru al najvise skuteru, ljudi neznaju vrednost zivota tj neznaju da izazivaju sudbinu.

Ceo zivot se okrene za 360 stepeni.

Sto kaze predhodni, daj boze da je desinformacija :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

sve čitam pa nemogu da verujem dali je moguće!!! mi klipani od 45 godina treba da učimo početnike a i one "hrabrije" da se to neradi a sami pokazujemo  bezgraničje gluposti!!!!

 

saučešće porodici a "profesoru" što prije da de oporavi!!!!!  majko božija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Nemogu da verujem.....zao mi poginulog malisana ...neka mu je laka zemlja....drugoj deci zelim da se sto pre oporave....a za oca ne zelim da komentarisem......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Saucesce porodici.

 

Ja sam u ivanjci vec 15 dana i boze sacuvaj kako se promenila sto se tice kola/quadova/motora. Povecan broj,oprema=0, ljudi nervozniji/zeljni da ih komsije vide/po3 dece na skuterima/itd..

 

Malisanu neka je laka crna zemlja, a sto rece charuga oca ne treba kometarisati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

Cuo sam za nesrecu u IVANJICI !  ISKRENO SUCESCE PORODICI ZBOG GUBITKA DETETA !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

ja starno nemogu da verujem ???Stariji sin mi ima 12g,mladji 8g i jos nijednom ih na motor nisam stavio >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: kymco peoples 50

Uzas.....tuga....dete,maltene jos nije ni zakoracilo u zivot....nek pociva u miru....

 

na istom putu nekin 200-300 metara od mesta nesrece pre par meseci je poginuo trogodisnjak,udario ga decko kolima...(ne bi da opisujem bilo je uzasno)....

 

uzas je kako se vozi,kako niko nista ne gleda,ne postuje,svi jure,svi nervozni,zamisljenji pogubljeni....a policija nasla novu zanimaciju za vikend oljuste tridesetak dozvola i posle sede u hladovini,dosta im za celu nedelju....sto bi se sta radilo....a i ako  bi neko i hte da radi kako bi kad samo rade veze i vezice,kakva bre crna registracija ili kaciga....sredice to tata,mama,tetka,teca,komsija....

 

SVI OVDE SVE RADE AL NIKO SVOJ POSAO!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: kymco peoples 50

A ti RALE AVG,pripazi malo na recnik....ja znam koliki je Cile laf koliko voli decu i koliko vodi racuna o njima,(npr.nikad nije okusio alkohol ako treba decu da vozi...)hteo je da ih obraduje i da ih malo provoza(malci tek dosli s mora,quad je bio iznenadjenje) al nesreca ne bira ni mesto ni vreme ako ce se desiti desice se(i Tose pogibe u onakvom dzipu)...

nekima je sudjeno i protiv toga se ne moze(znam zasto to kazem)!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

A ti RALE AVG,pripazi malo na recnik....ja znam koliki je Cile laf koliko voli decu i koliko vodi racuna o njima,(npr.nikad nije okusio alkohol ako treba decu da vozi...)

 

ne znam zasto ti ne verujem ???

 

strasan dogadjaj.

 

slazem se sa krstasom... sranje te nadje pa te nadje! jbg...

 

postoji mala razlika izmedju toga kada te sranje nadje i kada ga sam trazis. u ovom slucaju bice da je ovo drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstromic

Niko ne spori niti dovodi u pitanje ko je koliki laf ili koliko voli svoju rodjenu decu.......stvar je u tome da je laf budala kada mu i padne na pamet da na quad-u vozika tri osobe (tri deteta pobogu).....Rodjenog brata bi ispljuvao da nesto tako uradi....i rodjenog bi se odrekao za sva vremena, jer ja ne gledam ko je koliki laf vec koliko ima sive materije da to dokaze....A ova nesreca dokazuje da nije dovoljno biti laf i beskrajno voleti kao sto svako od nas voli svoju decu....NIKADA U ZIVOTU NISAM ZA SUVOZACA IMAO MALOLETNU OSOBU ILI OSOBU BEZ ISKUSTVA VOZNJE  NA DVOTOCKASU ( ili quadu u ovom slucaju) Stavi svoje poznanstvo sa strane, gledaj na stvar sa pozicije neutralnog posmatraca i razumeces o cemu pricam i cemu takav recnik...ne iz pakosti vec iz besa zemljaku moj...a besan sam jer ne pamtim toliko sr... u Ivanjici koliko u zadnjih dve-tri godine....jer kada vidim koliko njih glumi mangupe sa motorima i automobilima i to bez pokrica muka mi je i besan sam jer toga u "moje vreme" nije bilo....AKO ME RAZUMES

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

nekad se najgore stvari dese iz najboljih namera. ovo je jedan ociti primer. na zalost skoro svi smo skloni da popustimo na deciji sarm i da im ne odbijemo zelje. surovost sudbine shvatimo tek kada se desi nesto ovakvo.

i ja sam u pocetku vozio sestrine klince na motoru ali sam onda malo razmislio i prekinuo. bolje da oni placu za motorom nego mi za njima.

ne daj boze nikom vise ovakvo nesto. jadan zivot predstoji coveku i nista sto iko od nas kaze nece mu biti toliko strasno naspram onog sto ce reci sam sebi. :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

i ja sam u pocetku vozio sestrine klince na motoru ali sam onda malo razmislio i prekinuo. bolje da oni placu za motorom nego mi za njima.

 

svaka čast "lenčuga" ima nešto u tome!!! ali neče biti LAKO ni ocu verujte mi !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
A ti RALE AVG,pripazi malo na recnik....ja znam koliki je Cile laf koliko voli decu i koliko vodi racuna o njima,(npr.nikad nije okusio alkohol ako treba decu da vozi...)hteo je da ih obraduje i da ih malo provoza(malci tek dosli s mora,quad je bio iznenadjenje) al nesreca ne bira ni mesto ni vreme ako ce se desiti desice se(i Tose pogibe u onakvom dzipu)...

nekima je sudjeno i protiv toga se ne moze(znam zasto to kazem)!!!

 

 

Mnogo on prijatelju moj voli svoju decu kad je mogao to da im uradi,to se neradi ni najgorem neprijatelju a kamoli svojoj deci a tebi svaka cast za pretnju koju si uputio AVG-u  >:( >:(

 

Decaku pokoj dusi i siroke puteve nebeske :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

najveću cenu svoje nepromišljenosti plaća čovek sam,mislim da je u najmanju ruku bezobzirno  polemisati o tome voli li svoju decu ili ne, on treba da živi sa krstom koji je sam sebi trenutkom nepažnje nakačio, i ja mu od srca želim da se što pre oporavi, platio je ogromnu cenu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000
najveću cenu svoje nepromišljenosti plaća čovek sam,mislim da je u najmanju ruku bezobzirno  polemisati o tome voli li svoju decu ili ne, on treba da živi sa krstom koji je sam sebi trenutkom nepažnje nakačio, i ja mu od srca želim da se što pre oporavi, platio je ogromnu cenu... 

 

 

O kakvoj ceni ti govoris ovde , ovo je neverovatno >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: pecinci
  • Motocikl: xj6n

citam i ne verujem.... sav sam se skenjao....  troje ih je stavio na motor da voza? to je totalna ludost... jako mi je zao klinca, nije jos ni osetio sta je zivot... sam sam vozao klince na scuteru, ali nikad dvoje i uvek jako polako i kroz selo gde nema skoro u opste saobracaja, a od kad sam presao na veci motor nisam jos ni jedno od njih provozao, i ne zelim jer znam da je mnogo rizicno...

 

bas mi je zao klinca... :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja