Jump to content

Moto Zajednica

11. MotoGP trka - Bitci Motorrad Grand Prix von Österreich

Recommended Posts

  • Drug član, 1652 postova

А можда је то плански урадио, јер је знао да ће они у бокс, па да га не успоравају, мигавац леви и тераааај? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Pre sat vremena, Zuba87 je napisao:

А можда је то плански урадио, јер је знао да ће они у бокс, па да га не успоравају, мигавац леви и тераааај? 

Ja sam pristalica te teorije...

Neka bude zato sto se lozim da je Binder trkac :)

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Menadžeri su  tolko važni da je dovoljno da pomisle a vozač odma' izvršava. Ne treba im shore to ship i slična sranj*.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

@to crank  Zna se ko je doktor za najave - m'sje @mixa i ništa ja tu ne bih menjao. Ja sam ti više, za povremene, post-festum komentare iz žablje perspektive.

 

Nešto poput:

 

Spoiler
On 4/11/2018 at 2:26 PM, drs said:

 

To ti je ovako izgledalo :)

 

Na startu, Miler odlučio da stisne bešiku a svi ostali otrčali u WC. A bilo isteklo vreme da se ide u WC. I onda direkcija trke, koju očigledno muči prostata, pa ima razumevanja za piš-piš nagon, se pošora po pravilima i zdravom razumu i kaže nema veze što ste išli u WC nakon isteka vremena za tu aktivnost - kad je nužda, nužda je.

Onda se Markezu uneredi motor na startu. On se popiša po dežurnom stjuartu (i pravilima) a direkcija trke je valjda bila u klonji pa ništa nije videla. Ubi ih ta prostata.

 

A Milera pustili na startu 20m ispred. Po principu - 'ajd kad si se pravio pametan sa ćelavim gumama, sad vozi prvi, da mi ostali možemo da vidimo kakva je staza. Može li to da se obara i odvrće gas na izlazu iz krivine.

 

image.thumb.png.b1f01ebc98a57131bd16dbc8e18c0eae.png

 

 

E onda Markez, krene da vozi, kao da mu se opet prišoralo, pa da što pre stigne. Tu se direkcja vrati iz klonje i kaže Markezu, za kaznu što si šorao po pravilima na startu, dok smo mi bili u klonji,  prođi kroz pit-lane.

I prođe Mark kroz pit-lane i krene da vozi još luđe i grđe. Kao da ga je stisla velika nužda i to od one sorte kada je viskoznost niska.

 

Žustri potezi Zarka i Petrućija ostaju ispod radara i u senci Markezovog nastupa. Paralelno sa tim, četverac Kračlou, Zarko, Rins i Miler je priredio vožnju za rešpekt i uživanje. Miler je izduvao za podijum, a ostala trojica su se, na konferenciji za novinare nakon trke, zahvalili direkciji što je sjebala Milera i Markeza, svesni da bar dvojica od njih trojica ne bi bili na podijumu da je bilo po pravilima.  :bljak:

 

Nakon završetka trke;

direkcija odluči da i Lorenco treba da se pomene u ovoj trci, makar jedanput, te mu dodeli jedan bod, pomerajući Markeza za 30 sekundi u nazad.

Markez krenu do Rosijevog boksa da slaže kako mu je žao što ga je srušio, ali mu se Učio ispreči kao planina. Tako je Učio, samo čvrsto ! Čemu služi muškarac nego da zaštiti ... partnera.

Bitka se ponovo premestila sa staze na Twitove i web portale. Jedni bi rekli - sranje, a neki drugi - ma obična pišijada.

 

To ti je to - ukratko.

 

I moram da ispravim Lalajka; GOAT je Agostini. Matori kukavac i mlađani ludak su i dalje wannabe GOAT. Ali su se zajebali, jer se zna da i pored svih smisalica, zli vezir nikada nije postao kalif umesto kalifa. ;)

 

 

 

Msm, svako treba da radi ono što najbolje zna, tako da nemoj da me otpisuješ zbog toga što neću pisati najave; mislim na ono drug; a nikakav komunista sam bio i kada je to bilo probitačno zanimanje tako da tu pomoći nema. :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja