Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem stan na Zemunskom keju

Recommended Posts

  • Drug član, 1815 postova
  • Lokacija: Beograd

Prodajem stan mog prijatelja i saradnika koji se seli iz zemlje.

 

Nalazi se u belim soliterima na Zemunskom keju (ul. Kej oslobođenja 13).

 

Kompletno je renoviran i celokupna kuhinja sa uređajima ostaje u stanu.

 

Ima 2 spavaće sobe, veliku dnevnu sobu sa terasom, odvojenu trpezariju(od koje može da se napravi soba ako nekom baš treba) i odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom. Ima i toalet i još jedno kupatilo.

Nalazi se na visokom prizemlju, ali je visina prvog sprata jer je takva konfiguracija terena.

Sve sobe gledaju na Dunav, osim kuhinje koja gleda na livadu.

 

Prilažem plan gde može da se vidi raspored prostorija, kao i sliku gde se vidi visina od tla.

Stan je fleksibilan, jer može da se koristi i za život četvoročlane porodice da svako ima mesta ili za kancelariju(za to se koristio jedno vreme)

 

Parking je besplatan i do sad je uvek bilo mestazemunski-kej---renoviran-trosoban-stan-5425634706141-71789156378.jpg.1f89ca608e8a90f1ea39061df6166e27.jpg

 

20190920_171337_HDR.jpg

mapa.jpg

zemunski-kej---trosoban-stan-5425634706141-71788495706.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1815 postova
  • Lokacija: Beograd

Cena je 134.900, ali mislim da je fleksibilno oko toga ko će platiti notara, i ostale peripetije.

 

Bilo je mislim dato agenciji koja je tvrdila da ima kupca, pa je umesto toga oglasila. Agenti za nekretnine su u velikoj meri potpuno neprofesionalni.

 

Ja imam ključ i mogu da pokažem, a možete i preko matične agencije bridge real estate, samo se pozovite na advokata Miloša

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

134.900,- jel to realna cena za koju se može prodati taj stan?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Paviljoni su dobri al sa belim zgradama na Keju tesko da mogu da se porede. Trziste i lokacija uvek diktira cenu. Pogotovo ako je stan sredjen. 

 

Ipak mislim da je 1500 za kvadrat previse. Zato se i nije prodao inace ta lokacija za neku ok cenu ima da odleti odmah. 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Mi smo skoro (prije tri mjeseca) uzeli na vračaru stan, 80 kvadrata za 103 hiljade... potrebna mu je renovacija... doduše ima garaža... 

 

Ubjeđeni smo da smo još dobro prošli...

 

 

P.S. izvinjavam se zbog kenjanja u oglas...:rolleyes:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1815 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi, oglas na forumu je za komentarisanje.

Činjenica je da ko nije u procesu kupovine/prodaje da nema ideju koliko šta košta(a cene, pogotovo na Novom Beogradu, gde su sve strane firme i većina poslovnog prostora A klase i sve šta ide sa tim,  su nenormalno porasle)

 

Ja nisam trgovac, pomažem prijatelju sa kim radim, a ko ne želi više da se bori sa vetrenjačama i vraća se u Australiju pa prodaje sve nekretnine ovde.

 

Ko god zna takve ponude za 1500po kvadratu za stan do 45kvadrata, nek odmah javi, pošto ja kupujem tako nešto na području od SIV-a do Madlenijanuma za kancelariju.

 

Tražim više od godinu dana i u međuvremenu su mi porasle cene za 10000€ u proseku za tu veličinu.

 

Tako da ako znate, odmah me zovite, platiću vam i proviziju

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Cene stanova jos uvek idu na gore. Polovinom  ili krajem sledece godine krecu cene na dole. Tako je bilo i pre par godine kad su stanovi naglo pali. Trenutno je suludo kupovati stan. I ja sam u potraznji za stanom do 50-60kvadrata. Cene u Zemunu u gornjem gradu idu do 1900e. Nisu normalni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Svaka cast na cenama, nije av daleko od istine onda.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000
4 hours ago, zemunac72 said:

Cene stanova jos uvek idu na gore. Polovinom  ili krajem sledece godine krecu cene na dole. Tako je bilo i pre par godine kad su stanovi naglo pali. Trenutno je suludo kupovati stan. I ja sam u potraznji za stanom do 50-60kvadrata. Cene u Zemunu u gornjem gradu idu do 1900e. Nisu normalni

Apsolutno. Uzevši u obzir politiku ECB, kao i usporavanje ekonomija EU, očekuje se u tom terminu što izlazak euribora iz minusa, što pad investicija a nekretnine prve pucaju, posebno ovako naduvane.

Ukratko, od sledeće godine kreće opadanje cena stanova, ali i skuplji krediti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 822 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Moj tast je u nekretninama dugo godina. I njegov stav je da su prenaduvane cene i da se sad ne kupuje stan. Ali takodje kaze da na Novom Beogradu prodaja stana traje svega nekoliko sati. Mozda par dana ako je bas bas skup.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1815 postova
  • Lokacija: Beograd

Za Novi Beograd je tačno.

 

Ljudi koji iz unutrašnjosti dolaze tu da rade, ali ne na građevini i za "boljim životom" već u ozbiljnim, često multinacionalnim kompanijama za ozbiljan novac, pa im nije bitno staro jezgro, već samo da ne mora da se ide 45min do posla i da ima određene sadržaje.

Posebno je to što je jedini poslovni prostor A klase u starom delu grada kula Central garden, koja ne znam da li je još pismeno i useljena.

 

Naravoučenije, ljudi koji neće da prelaze most, imaju dobar posao i dovoljno para kupuju sa ove strane reke.

Nisam mogao da verujem da cena stana u bloku pored Delta sitija iznosi preko 3000€. Bez problema.

 

 

Tako da, opet kažem, ko ima ili zna da neko prodaje stan blizu Keja oslobođenja pa sve do Fontane, a da je on veličine do 45 kvadrata i cene do 1500€ neka odmah kaže, plaćam proviziju

Ne zezam se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 8 sati, Arakis je napisao:

Moze Jurija Gagarina? 

Meni odgovara,ajde na pp.

Mozda te ubedim da mi uradis svetla na koferu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1815 postova
  • Lokacija: Beograd

Eto

Dvoje su se tako smuvali.

 

 

Inače, možete da pogodite koliko je ljudi dalo kontakt ili se javilo što imaju informacije o tim stanovima u Paviljonima, kod Fontane ili Starog Merkatora.

Niko.

 

Neće ljudi d`  uzmu svežanj zelenih-čuvaju to za sebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1815 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad mi je javio vlasnik da treba da pišem ugovor tako da je dogovoren posao.

 

 

Ja i dalje pozivam sve koji imaju informacije da me spoje sa vlasnicima/naslednicima stana u tom području, pa da uzimam kredit. 

Naravno ko mi da informaciju plaćam u evrima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja mogu da ti ponudim malo veći stan kod Sava Centra ( prekoputa - sa druge strane auto puta ) Bulevar Arsenija Čarnojevića. Dvoiposoban , četvrti il peti sprat.  Ima oko 80 kvadrata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja