Jump to content

Moto Zajednica

Auspusi by Darko

Recommended Posts

  • Drug član, 654 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

A kakva je prica sa malo specificnim izduvima, tipa kratki ispod motora, kao na er6n? Ne videh ni jedan primer za takav izduv.

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
A kakva je prica sa malo specificnim izduvima, tipa kratki ispod motora, kao na er6n? Ne videh ni jedan primer za takav izduv.

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока


Kad sam porucio auspuhe pre par dana kod njega, rekao je da zbog zdrastvenog stanja radi samo okrugle auspuhe fi 80, fi 100 i ovalne.
Najbolje ga kontaktiraj preko mail-a raceada@gmail.com, ocekuj odgovor uvece posle 20h.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Сва препорука за Роберта. Сјајна комуникација, лонац је испао боље него што сам замислио. 

 Задовољство је сарађивати са овим човеком. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Da se ukljucim i ja malo.

Imao sam zelju da mi Robert uradi ausuhe i "onaj deo koji spaja granu sa auspuhom" i kontaktovao ga prosle godine. Na moju veilku zalost nista od toga niije bilo, jednostavno ko sto je neko iznad mene rekao "covek vise ne radi kao ranije".

A hteo sam da mu odnesem motor tamo, i da na licu mesta uzima mere. Od mene do Roberta ..... jedno 500km u pravac.

Jbga, nema i jare i pare, pa nekako nasao neke orginalne nove, ali "taj spoj auspuha sa granom" mi jos uvek bode oci. Napravio ga neki "obucar" jer sam samo to mogao tu  da nadjem. Jednostavno nema majstora. Onaj jedan jednini koji radi inox ... joj budala .... trazio mi po 100+ eura po komadu. Za 35cm krivine.

 

Ostaje sada da malo prosirim temu i pitam ko moze da odradi taj deo kako valjda? Vidim da ima vise nas koje to zanima, pa nije lose da sve te podatke stavimo tu u jednu temu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Andjelko iz Bele Crkve, pre neki dan je neko kacio slike prepravke izd. grana......dobro odradjeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 5 sati, vortex4borg je napisao:

video, ali gde je to odradio?

neki kontakt, tel, mail, bilo sta

andjelow@live.com

0638060818

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Da se ukljucim i ja malo.
Imao sam zelju da mi Robert uradi ausuhe i "onaj deo koji spaja granu sa auspuhom" i kontaktovao ga prosle godine. Na moju veilku zalost nista od toga niije bilo, jednostavno ko sto je neko iznad mene rekao "covek vise ne radi kao ranije".
A hteo sam da mu odnesem motor tamo, i da na licu mesta uzima mere. Od mene do Roberta ..... jedno 500km u pravac.
Jbga, nema i jare i pare, pa nekako nasao neke orginalne nove, ali "taj spoj auspuha sa granom" mi jos uvek bode oci. Napravio ga neki "obucar" jer sam samo to mogao tu  da nadjem. Jednostavno nema majstora. Onaj jedan jednini koji radi inox ... joj budala .... trazio mi po 100+ eura po komadu. Za 35cm krivine.
 
Ostaje sada da malo prosirim temu i pitam ko moze da odradi taj deo kako valjda? Vidim da ima vise nas koje to zanima, pa nije lose da sve te podatke stavimo tu u jednu temu.
 
U prvom mail-u mi je Robert napisao da ne moze da primi moje auspuhe jer imam dve spojne grane i koje zahtevaju mnogo vremena za izradu a on nema niciju pomoc pri varenju grana itd.
Posto sam naglasio da mi nije hitno i da mu mogu poslati moje auspuhe sa spojnim granama i cekati 5-6 dana pao je dogovor.

Sinoc mi je baas poslao fotke, privodi se kraju...

bc52316713f5338f5335fa7571a71b7d.jpg
fd6e4a897393ff31174741be20dd4352.jpg
46df47ff3a2ad91dc4da28cd9ed2319c.jpg

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Da je Robert blizi.....momentalno bi otisao da budem segrt.

Velika steta sto njegovo znanje, pedanteriju nema ko da nasledi, bices prezadovoljan cuncima a ja sutra slikam Darkove nedostatke na mom cunku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 13 minuta, Satelis je napisao:

Da je Robert blizi.....momentalno bi otisao da budem segrt.

Velika steta sto njegovo znanje, pedanteiju nema ko da nasledi, bices prezadovoljan cuncima a ja sutra slikam Darkove nedostatke na mom cunku.

Veruj da sam isto razmisljao!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Da je Robert blizi.....momentalno bi otisao da budem segrt.
Velika steta sto njegovo znanje, pedanteriju nema ko da nasledi, bices prezadovoljan cuncima a ja sutra slikam Darkove nedostatke na mom cunku.
Kad vec rece pedanterija, pise mi Robert da imamo problem i izvinjava mi se zbog grana, zamisli, poluprecnik novih grana je za 2.5mm siri od originalnih pa se on iscimao da li se ja slazem sa tim i da li ce to simetricno i bez udaranja centralnog stendera stajati...
Zbog 2.5mm, ja sam poceo da se smejem jer sam se setio kako ti je Darko iskrivio nosac fabricki.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
A ovako se cuo na freewindu...
 
Ako sam dobro video oba auspuha su Dragon, nisu Robertovi nisu Race al takodje kvalitetni.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Throttle Addict,

 

biće ti auspusi jako dragi kao i što su moji meni. Za nas je neshvatljiv napor koji Robert pretrpi da bi napravio auspuhe. To nema cenu i ne može da se plati. Nema tog MIVV-a, Remusa, Yoshimure koje bih montirao umesto Robertovih. To su masovni proizvodi, Robertovi auspusi su unikatno delo, ogromna snaga i ljubav prema poslu i motociklu. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Throttle Addict,
 
biće ti auspusi jako dragi kao i što su moji meni. Za nas je neshvatljiv napor koji Robert pretrpi da bi napravio auspuhe. To nema cenu i ne može da se plati. Nema tog MIVV-a, Remusa, Yoshimure koje bih montirao umesto Robertovih. To su masovni proizvodi, Robertovi auspusi su unikatno delo, ogromna snaga i ljubav prema poslu i motociklu. 
Slazem se u potpunosti, kroz dopisivanje i par fotografija mi je sve bilo jasno.
Vidi se sa kolikom voljom i ljubavlju prema motociklima pravi auspuhe.
Kolegi sad radi auspuh takodje i dogovorili smo se kad on ugradi svoj da idemo kod Roberta na kafu.
Robert je rekao da su nam vrata sirom otvorena i da zeli da cuje njegov rad na nasim motorima.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Eto vidiš, pa valjalo bi u toku lepog vremena da se skupimo svi koji vozimo njegove auspuhe i posetimo čoveka drugarski. Ponesemo neki poklončić, nekih sat dva pa da bežimo posle na neko meso pa kući.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Eto vidiš, pa valjalo bi u toku lepog vremena da se skupimo svi koji vozimo njegove auspuhe i posetimo čoveka drugarski. Ponesemo neki poklončić, nekih sat dva pa da bežimo posle na neko meso pa kući.
Nas dvojica smo i planirali tako, posetimo Roberta, poklonce neko, posle klopica i gas kucama.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja