Jump to content

Moto Zajednica

Auspusi by Darko

Recommended Posts

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 4 sati, bocca_bastard je napisao:

Zemunac nisam siguran da bi robert voleo da se vidi taj mail. Nije bas ponosan na to sve sto ga je snaslo

Nista lose nisam mislio, niti bilo kome zelim lose. Izvinjavam se svima koje je mail u bilo kom smislu uznemirio. Izbacio sam iz svog posta taj deo i Robertu zelim da napravi jos stotine auspuha

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200
On ‎20‎.‎1‎.‎2019‎. at 23:39, punisa 16 je napisao:

Kad vec pricamo o radovima...Ja mislim da Sebini radovi ne vrede ni pola novca koliko naplacuje. Njegovi kres barovi i nosaci lice na gelendere i nosace peskira i kupatilu.

Boban radi solidna sedista(imao sam) ali mislim da je cena visoka. dok imaju koga da sisaju neka sisaju.

Meni ne smeta da izgubimo monopol ulaskom u EU takvih majstora ,onda ce i oni spsutiti cene svojih radova. U drzavi u kojoj doktor i inzenjer zaradjuju 450e placamo majstorima kres bar i sediste po 150e . Robertov auspuh mislim da vredi pare koje trazi  bez obzira na sve jer je ipak slozeniji proizvod od pomenutih.Znam da se niko nece sloziti sa mnom ali nema veze.

 

Za Sebu se ne slažem sa konstatacijom vrijednosti. Meni je uradio nosače kofera za motor za koji nisam mogao naći ni GIVI (ili slično) ni originalni... sada je pitanje koliko to vrijedi? Znači nema druže, džaba pare....

 

Za razliku od Sebinog proizvoda ja sa Bobanovim sjedištem nisam bio zadovoljan. Kvalitet je bio odličan, ali meni je sjedište bilo neudobno, šavovi preveliki i na pogrešnim mjestima, žuljalo me. E sad, da li je do mojih zahtjeva ili dupeta ili njegovog rada..... to je veliko pitanje. Izgled sjedišta je bio perfektan i mnogo ljudi je pitalo ko je radio. 

 

Ono zbog čega komentarišem je prosta činjenica, ne treba cijenu tuđeg rada uzimati tako olako...na principu skupo je i "šišanje" i prozvati nekog ko nešto radi i od toga živi. Ako sa proizvodom ili majstorom imaš problem lijepo napišeš i obrazložiš kao autor teme. Paušalna ocjena i mišljenje koje nekome može da naškodi u smislu posla kojim se bavi je po meni nepotrebna. Gurati ljudima negativnu reklamu samo zato što nešto misliš i pri tome ih prozvati, čak i omalovažavati rad i školsku spremu, samo zato što se tebi ne sviđa i liči na gelender....nije lijepo :jok:. Mogla je ići kritika i bez imena i to bi bilo korektno.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

U danasnje vreme svako kao ima neke primedbe jer to kao IN. Jbg, eno i GS-a neki omalovazise kao da nije najprodavaniji motor.

Moda, ništa drugo :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Da podelim ja iskustvo sa doticnim...

Kao sto sam rekao, ne treba da se zove "By Darko",  vec "Bye, bye Darko"

Poslao mu slike trenutnog stanja auspuha, poslao kako treba da izgleda i za to trazio 90€

Pristao sam na cenu i dobio ofarban auspuh nekom jadnom mat farbom i kao neko lasersko graviranje, gde je natpis do pola umrljan.

Kada sam mu napisao primedbe, onda je rekao da je tu vec radjeno laserom, pa je zbog toga umrljano. To mi nije rekao prilikom upita, a bio je svestan toga.

Na sve to, kaze da mu nije jasno kako moze biti svetliji/sjajniji mat, a kada sam mu poslao i objasnio da moze, onda je zacutao i nije mi odgovorio 

To sto on radi, moze vecina ljudi da uradi i smatram da ga treba izbegavati, jer je to daleko od profesionalnog i ozbiljnog rada.

Koga interesuju pojedinosti, mogu poslati prepisku i detalje u pm.

Promenio član DjoleLO
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 7 minuta, Luckygsxr je napisao:

Trebao si ostaviti akrapa kakav je i bio sa tom malom ogrebotinom.Mogu misliti kako ti je usrao sad.>:(

Ima u temi "Sredjivanje auspuha"

Imam i fotografije, da ne bude da izmisljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2008 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 3 sati, DjoleLO je napisao:

ne treba da se zove "By Darko",  vec "Bye, bye Darko"

Bolje Darko-Čmarko...mnogo se dobro rimuje, a odiše kvalitetom...(auspusi by Chmarko):lol3:

Promenio član BokyBoy
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Bogu, Marfiju i vama drugarima sa foruma koji ste podelili svoja iskustva veliko hvala pa ne znam na ličnom primeru kako darko radi...  :takoje:  

 

Ali zato na ličnom primeru znam kakve su mu cene   :confused0068:

 

Posle par meseci jurke sa njim, podsećanja da treba da mi da ponudu pošto je video šta treba da se radi (dva odlaska do Maglića - trošak vreme/novac), poslao mi je sms ponudu koju mogu da protumačim samo kao 'ne radi mi se, smaraš me, ali evo ti ponuda pa APP'.

Nije prošlo...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja