Jump to content

Moto Zajednica

Elefantentreffen,najveci zimski moto skup na svetu

Recommended Posts

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

:care:  :care:  :care:

Citajucim,covek odmah pozeli dase upusti u ovako nesto,ali tek kada razmislis,shvatis kakav je ovo podvig i da nije za svakoga...

Nesumnjivo,bilo bi fenomenalno osetiti tu atmosferu.

 

Svaka cast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Od kud je owa Jawa?

Mislim čiju regu ima??

  Ceska, Slovacka, Poljska, mozda i iz Rusije. Svi oni tradicionalno dolaze na ovaj skup .  Evo malo snimaka : 

 

   

 

  

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: http://www.youtube.com/watch?v=t-JcFnq_Tok
  • Motocikl: Bajs, KLE500

Malo je reći svaka čast.... al SVAKA ČAST

Za ovakvu gomilu ludaka vredi (stari kinezi rekoše da se slično sličnom raduje )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Petak vece,i dalje pod jakim utiskom,ne verujem gde sam i polako prolazi kroz glavu kolko je bilo potrebno odricanja,ludosti i smelosti prevaliti toliki put,i to po kakvim uslovima.Jednom reci LUDOST,mada mi je mnogo lakse kad pogledam oko sebe i vidim da nisam sam, a i sama cinjenica da je ovo 61 skup po redu je neverovatno.Mislim se opet je danas tehnologija otisla mnogo gore,ima raznoraznih odela,stitnika i td,ali kako je bilo pre 20-30 i vise godina,e to ne mogu razumeti

Odlazimo do grupe Hrvata,bilo je tu  i par Slovenaca,ja iz Srbije,samo nam je Makedonac falio,i cela Juga na okupu.Stojimo pored vatre,momci opleli po gitari,pevanje,cuganje do kasno u noc.U medju vremenu su solili jagnje,koje se smrzlo samo tako,uopste mi nije jasno kako su i uspeli da ga nabace i pricvrste za razanj.O stadiumu pijanstva svih nas,bolje da i ne pisem :cirka1: Problem je bio oko ponoci,mozda i malo pre,temperatura je spala,kazu oko -18,ali ja to nisam osetio,i od silnog minusa,nisu mogli da nastimuju gitaru,non stop je pucala ona donja,najtanja zica.Pozdravljam se sa momcima,i odlazimo polako svako u svoj sator.Miki me pita sa osmehom na licu,da li sam poneo plasticnu flasu sa velikim otvorom.Ne razumem pitanje,ne znam za sta mu treba,kaze,sa jos vecim osmehom,ne reba njemu,on je poneo,nego trebace meni.Ih,setih se,najgore je ako te potera po radi sebe u toku noci,ko da izadje po onoj zimi.Za sad besika sljaka fino,nadam se da mi nece trebati.Odlazim polako do satora,odnosno pokusavam da dodjem do satora,sve je kao staklo.Ulazim unutra,i palim plinsku grejalicu,nisam je do sad nikad koristio,i nemam predstavu da li to moze uopste ugrejati sator,jer ima gore veci otvor za ventilaciju.Za divno cudo,2 minuta je mnogo da radi,toplo kao u banji.To vece nisam bas najbolje mogao da se ubacim u vrecu,jelte iz poznatih razloga :cirka1::na_glavi: ,i cim osetim malo hladno,upalim je na minut,dva i tako jedno 3-4 puta.Ujutru budjene,vidim Italijani pored mene se vec spakovali i otisli,posle tek vidm da su mnogi otisli u subotu,dal im je bilo previse hladno,ili su kratili put,da bi u ponedeljak bili na poslu,ne znam.Dolazilo je dosta njih i u subotu,ali definitivno  u petak je bilo najvise ljudi

Sledi dorucak,i pravac kamp i obilazak delova koje nisam stigao videti u petak,Tek tad shvatam kolko je kamp ooooooooogroman

 

post-137-0-93863000-1486761026.jpg

post-137-0-27969700-1486761032.jpg

post-137-0-26712700-1486761035.jpg

post-137-0-20961500-1486761038.jpg

post-137-0-66671000-1486761040.jpg

post-137-0-67849400-1486761042.jpg

post-137-0-19470800-1486761046.jpg

post-137-0-96854900-1486761048.jpg

post-137-0-35547100-1486761051.jpg

post-137-0-20189600-1486761054.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Prezirem zimu ali ovo moram da doživim. Lepo pisanije, imam utisak kao da sam i ja tamo. Skup je oooogroman!

Nadam se da ne kvarim putopis, ubaciću jedan snimak samo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Druže, nemoj da zameraš al ja do jula ne otvaram više ovaj tvoj putopis. Tad će biti taman za čitanje ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Svaka cast!

Pozatvarah sve prozore u stanu, sve razmisljam da onaj ventilator u kupatilu skinem i prelepim smrt traku preko otvora, da ni tu ne povuce 'ladan cug! Alal ti cufte na podvigu! I tebi i ostalima! Pa bre, ja leti kad kisnem, proklinjem i boga i oca i boga bar jos jednom jer mi je 'ladnjikavo! Jos kad se to desi nocu, sve krajem oka procenjujem cenu automobila oko sebe i razmisljam da 'l ima koja budala da se menjamo, opremu mu dajem gratis ako mu oase velicina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

 

Prezirem zimu ali ovo moram da doživim. Lepo pisanije, imam utisak kao da sam i ja tamo. Skup je oooogroman!

Ovo su moje reči,al bas od reči do reči.Sta da vam kažem kad do sad nikad na zimovanje nisam bio,niti ga planiram.To valjda govori kolko ne volim zimu.Al ovo stvarno treba doživeti.Bitno je i vreme,snimak je ako se ne varam iz 2016,jedva je bilo snega,ali zato blata na sve strane.Da je bila i ova godina takva nebi ni išao.Pre par godina je bilo 17 stepeni,ali u plusu,možete samo zamisliti kakav je to svinjac bio.Ova je bila idealna

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ovaj sa jawom poneo sa sobom krevet :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Више личи да је повео преминулу бабу...ова приколица има облик к'о мртвачки сандук.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

 

Ovaj sa jawom poneo sa sobom krevet :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Више личи да је повео преминулу бабу...ова приколица има облик к'о мртвачки сандук.

 

 

Kako li je uspeo da stigne tamo,kolko vidim signlizaciju nema, buzevina teska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

 

 

Ovaj sa jawom poneo sa sobom krevet :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Више личи да је повео преминулу бабу...ова приколица има облик к'о мртвачки сандук.

Kako li je uspeo da stigne tamo,kolko vidim signlizaciju nema, buzevina teska

Far je u ovoj gasnoj masci,sad kolko vidi noću ne znam. Stop svetlo ima,migavce ima,tablicu ima,sva ova vozila su došla na točkovima.Na samom skupu,dozvoljeno je doći normalnim motorom,motorom sa prikolicom,sve ostalo ne,čak i kvadovi nisu dozvoljeni,nih voze samo službeno tamo.Ispred ulaza,koji je na nekih kilometar od dešavanja,samo takvi mogu ući,i možeš uci pešice.Na parkingu ispred nisam primetio ni jednu jedinu prikolicu za prevoz motora.Da napomenem,video sam osim Nemačkih,najviše Italijanskih tablica,zatim je tu bilo Ceha,Poljska,tablice iz Rusije,Holandije,Švajcarske,Belgije,Austrije,Hrvatske,Bosne i jedina naša,to jest moja iz Srbije
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja