Jump to content

Moto Zajednica

Gumice za klip kocionih klesta

Recommended Posts

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Klip je 25 debljina gumice 2.5 spoljni obim gumice 29 ili 30. Treba mi i ova sto dihtuje za ulje i ova druga za prasinu sto sprecava da udje prvljavstina. Sve to puta dva dakle ukupno dve plus dve gumice. Ako ne moze posebno bez klipa moze i dva klipa plus gumice, duzina klipa je 27. Hitno mi je, stare su nabrekle i glave pa pakne zuljaju o disk. Naglasavam, ako neko ima samo gumice, to mi najvise odgovara jer su klipovi dobri. Ne pase od kineza 25 jer su predebele. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HONDA TRANSALP xl600v

Ja sam moje gumice sve za prednju kocnicu, i za cilindar i gore za čantru za ulje pravio u Zrenjaninu, firma se zove Sigurnost! To je meni svojevremeno Skuba rekao i tamo smo obojica za nase Transalpove pravili. Skines stare posaljes i oni na osnovu starih naprave nove. Skinu tacnu meru, gustinu, oblik i kvalitet gume itd. Naprave kao original i posalju. To ti je mozda 1000 din sad. Ja sam moje menjao pre dve godine! Zovi pa ih pitaj detaljno 023527442 valjda jos uvek vazi! Probaj to ti je par dana cekanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Hvala na odgovoru. S obzirom da su ove nabrekle, kako ce znati da skinu pravu meru? Ako dobijem iste takve kao sto vec imam nece biti dobre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HONDA TRANSALP xl600v

Auu! Vidis to sam smetnuo sa uma, ja sam moje menjeo zato sto su se istrosile, ispostile i pohabale ali su bile u originalnim dimenzijama, i napravili su identicne. Jbg kako su bre tako nabrekle? Neznam onda, okreni ih u svakom slucaju pa pitaj to te bar ne kosta nista! POzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Ljudi, ta firma ne pravi gumice po meri, to izuzetno skupo kosta, oni imaju neke standardne gumice, pa ako se poklope mere super.

Narucivao sam od njih nekoliko garnitura, imam neke gumice mi ostale pa mogu sutra da ti proverim dimenzije.Meni trebale za yamahu diversion. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Nabrekle su zato sto je prethodni vlasnik sipao neodgovarajuce ulje u kocioni sistem pa su se oljigavele i nabrekle i sad posle jedne sezone intenzivne upotrebe sa moje strane vise nisu nizasta. Zaptivaju savrseno ali glave. Bitno je samo da je precnik klipa 25 a sama gumica ne sme biti ona debela nego je ona tanja 2.5. Nasao sam i ja neke ali su za kineze i bukvalno su duplo deblje od ovih sto meni treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 705 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

ta gumica se pravi od odgovarajuceg materijala koji je otporan na kociono ulje-nije obicna guma.ja sam proslog weekend-a promenio na Tenere 600 i original Yamaha kosta 25 evrica,.

da se ja pitam narucio bih original-kocnica je to…...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Ovaj moj je pravljen u Spaniji godiste 2008 model TZR 50. Nisam siguran da li su klesta prednje kocnice fabricka jer sam kupio motor sa vec dosta aftermarket modifikacija. Sirina klipa prednje kocnice je 24 ili 25 a trebaju mi gumica za ulje i za prasinu i sve to puta dva. Ako mozes pogledaj sta ima pa mi javi ako mozes. Kolega Stendovac je rekao da ima neke gumice pa ce mi poslati sutra ali nismo sigurni tj. ja nisam siguran da li odgovaraju. Svakako ako uspes da nadjes nesto mozda bih uzeo da imam u rezervi jer ako je ovako tesko naci da imam, trebace. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

ZAHVALJUJEM SE KOLEGI STENDOVAC STO MI JE POMOGAO I POSLAO GUMICE POSTOM U NAJKRACEM MOGUCEM ROKU!! Gumice mi nije prodao, vec poklonio, jako lep gest od kolege! Gumice odgovaraju, sutra se kompletira motor, napokon cu moci da se vozim.

 

Hvala i drugima koju su nesebicno ponudili svoju pomoc ili savet!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja