Jump to content

Moto Zajednica

Potreban motor za prezentaciju na sajmu turizma

Recommended Posts

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Prvo da objasnim. Na sajmu turizma koji se odrzava od 27. februara do 2. marta na Beogradskom sajmu, grad Zajecar ce predstaviti svoju turisticku ponudu u okviru koje se nalazi i moto skup kluba "Triumph" Za tu namenu nam je potreban motocikl (iz Beograda) da ne bismo dovlacili neki iz Zajecara. Motor treba da se postavi na izlozbeno mesto u sredu popodne. Motor bi tebao da bude chopper, cruiser, custom ili trike. Ako je neko voljan da nam izadje u susret (i pride da izreklamira motor :D) neka se javi na 063/71-23-199, Dusan. To je nas clan koji studira u Beogradu i on ce vam detaljnije pojasniti. Unapred zahvalan, MK "Triumph" 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Komsije, ako je VAMA problem da do Bgd-a dovucete neki od Vasih motora iz ZA, evo ja se prijavljujem da Vam isti, po Vasem izboru odvezem (vozim) do BGD-a, pod uslovom da su u voznom stanju... :lol:

Kostace Vas samo koliko putni troskovi, i pljeskavica na Zelenom Vencu. Pivo ja castim, al' pod uslovom da ga podelimo... :lol:

Za komsije se toliko mogu zrtvovati. :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Prezentujete Zajecar sa motorom iz BGD. Zamisli tu glupost da je još i tablica iz BGD...

 

Ako imate u Zajecaru odgovarajuci motor, zar nije najbolje da bude baš "vaš" klubski...

 

Dobijate legitimitet, dobijate posjećenost i dobijate pitanje "da li je to vaš" zamisli da objašnjavaš "ne nije, znate iz bgd je ..."

 

Zato prikolica - kombee i vozi lokalnog, svog ... ;)

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Prezentujete Zajecar sa motorom iz BGD. Zamisli tu glupost da je još i tablica iz BGD...

 

Ako imate u Zajecaru odgovarajuci motor, zar nije najbolje da bude baš "vaš" klubski...

 

Dobijate legitimitet, dobijate posjećenost i dobijate pitanje "da li je to vaš" zamisli da objašnjavaš "ne nije, znate iz bgd je ..."

 

Zato prikolica - kombee i vozi lokalnog, svog ... ;)

 

Zasto je bitno? Prezentujemo moto skup. Tablica se lako skine ako je to problem. Imas da ponudis neki motor ili ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Vjeruj mi jako bitno. JAKO! da ti ne objašnjavam sada u sitna crevca, samo ukratko:

 

Ako prezentuješ moraš da bude iskren i tvoj lični odnos prema tome treba da bude iskren. Onog momenta kada ti znaš da je nešto laž a pokušavaš da to prezentuješ kao istinu (a nisi naučen da lažeš) - gubiš kredibilitet i imaš kontra efekat. Oseća se.

 

Zato bolje bilo kakav vaš originalni motor, nego najbolji BGD.

 

Druga mogućnost, ali ponovo pogrešno gadjanje tržišta je da dovučeš motor iz nekog trećeg grada i na njega natovariš bisage, kofer, šator...

 

Ono što bih ja uradio je - dovukao bilo kakav motor... APN 6 recimo, Hondu C90... razapeo šator i u njega postavio vreću za spavanje, uzeo plekanu kofu i napunio je vodom i u nju stavio pivo sponzora. Na šator okačio bilbord i završio posao na taj način. cjena - smješna, iskreno 100%, i pokazuješ šta očekuješ od ljudi da rade na skupu.

 

Ako se kitiš perjem koje ne možeš da dokučiš, padaš... no nažalost ta lekcija marketinga u Srbiji nije naučena

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 517 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Moj klub je pre dve godine na sajmu turizma imao pocket bike...staje u gepek šta da ti kažem :lol: a istankov je napisao poentu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Ok je to za poentu, ali ja nisam trazio misljenje, vec motor. Hvala svima koji su mi izasli u susret po tom pitanju, motor nadjen (Iz Beograda, z'inat). Lock

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja