Jump to content

Moto Zajednica

Ray Ban model 3183 Polarized

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ray Ban su original,mozemo potvrditi u njihovoj prodavnici.Ja sam ih prosle godine platio 25000.E sad na e bay-u su vec vidim oko 130 dolara,plus troskovi dopremanja.

Ima na desnom staklu kao matiran deo mali,ocesao sam ih o kacigu.Van vidokruga je ogrebotina,ne smeta vidu ni najmanje.Spolja kad vas neko gleda ne moze da primeti.Naoare su prave bajkerske,veoma lagane sa rastegljivim drskama(mogu da se sire a da ne puknu,imaju opruge).Moze zamena za neku cafe racer kacigu u L velicini,moze revit jakna touring u L velicini,zenska kozna jakna novija u s velicini,da bude crna i da ima cibzar za spajanje sa pantalonama,moze i mash jakna,itd itd...

post-13797-0-14634700-1392985004_thumb.jpg

post-13797-0-04606200-1392985030_thumb.jpg

post-13797-0-94772500-1392985044_thumb.jpg

post-13797-0-06843500-1392985054_thumb.jpg

post-13797-0-48472100-1392985065_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Uh uh. Za polovne u odlicnom stanju mozda ali mozda bi toliko iscupao. Ostecene (izguljene) tesko.

 

Gavrolini,ostecenje je toliko malo da je mizerno,na zajebaji.Naocare bukvalno ki nove.Kako ih opisa kao da su razvaljene.1staa.gifUostalom,ponudi cifru...1hej.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Oces zamenu za Nolan flip up kacigu plave boje....poslaću ti slike....

 

Hvala,imam vec Nolan flip up,n 103,tako da mi ne treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pazi,naocare od 25000e..slovima dvateset pet hiljada evra,da nisi pogresio za dve nule :stabre:

odlicni cvokeri nema price,al de nadje 25000e...mislim.malo mi mnogo ta cifra jaka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

pazi,naocare od 25000e..slovima dvateset pet hiljada evra,da nisi pogresio za dve nule :stabre:

odlicni cvokeri nema price,al de nadje 25000e...mislim.malo mi mnogo ta cifra jaka...

 

Boki brate,ti si za neke sa dioptrijom hehe.Jel nosis ti cvike dok opravljas...1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ray Ban su original,mozemo potvrditi u njihovoj prodavnici.Ja sam ih prosle godine platio 25000.E sad na e bay-u su vec vidim oko 130 dolara,plus troskovi dopremanja.

Ima na desnom staklu kao matiran deo mali,ocesao sam ih o kacigu.Van vidokruga je ogrebotina,ne smeta vidu ni najmanje.Spolja kad vas neko gleda ne moze da primeti.Naoare su prave bajkerske,veoma lagane sa rastegljivim drskama(mogu da se sire a da ne puknu,imaju opruge).Moze zamena za neku cafe racer kacigu u L velicini,moze revit jakna touring u L velicini,zenska kozna jakna novija u s velicini,da bude crna i da ima cibzar za spajanje sa pantalonama,moze i mash jakna,itd itd...

 

ma ja jesam mal corav,,ali i dalje vidim neku ogromnu cifru 25000.i slovo e... al vidim da sam pogresio....:care: mislilo se na dinae a E je nastavak..kad ne citam lepo..a stvarno sam corav na blizu i sa tim sitnisima od slova :(

vis da sam corav,primam te tvoje djozluke na poklon ako ce da pomognu :nanana: a ako nece nema veze ionako mi fale neke :lol:,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ray Ban su original,mozemo potvrditi u njihovoj prodavnici.Ja sam ih prosle godine platio 25000.E sad na e bay-u su vec vidim oko 130 dolara,plus troskovi dopremanja.

Ima na desnom staklu kao matiran deo mali,ocesao sam ih o kacigu.Van vidokruga je ogrebotina,ne smeta vidu ni najmanje.Spolja kad vas neko gleda ne moze da primeti.Naoare su prave bajkerske,veoma lagane sa rastegljivim drskama(mogu da se sire a da ne puknu,imaju opruge).Moze zamena za neku cafe racer kacigu u L velicini,moze revit jakna touring u L velicini,zenska kozna jakna novija u s velicini,da bude crna i da ima cibzar za spajanje sa pantalonama,moze i mash jakna,itd itd...

 

ma ja jesam mal corav,,ali i dalje vidim neku ogromnu cifru 25000.i slovo e... al vidim da sam pogresio....:care: mislilo se na dinae a E je nastavak..kad ne citam lepo..a stvarno sam corav na blizu i sa tim sitnisima od slova :(

vis da sam corav,primam te tvoje djozluke na poklon ako ce da pomognu :nanana: a ako nece nema veze ionako mi fale neke :lol:,

Dobrim ljudima sve je oprosteno...Dooont vooorieed...1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

Ray Ban su original,mozemo potvrditi u njihovoj prodavnici.Ja sam ih prosle godine platio 25000.E sad na e bay-u su vec vidim oko 130 dolara,plus troskovi dopremanja.

 

 

 

 

Izvini sto offujem ali ALI brate gde god da si kupio ODRALI SU TE!,to je model star oko 10 godina i radi se mislim jos uvek .Bez polarizacije je oko 12000 a sa polarizacijom oko 16000 u RB radnji.Radio sam kod njih 11 godina.ODLICAN MODEL !

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Evo posto se mnogima svidjaju,a nema se para,naocare po specijalnoj ceni od 60 evrica.Nemoj da me je neko sad offovao...1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

a ja uz tvoje naocari dajem i par roze stakala sa ogledalom za taj model...ko ih kupi dobije i ta dva stakla...ili ti sashac...ako hoces ...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

a ja uz tvoje naocari dajem i par roze stakala sa ogledalom za taj model...ko ih kupi dobije i ta dva stakla...ili ti sashac...ako hoces ...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja