Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc - stavljanje blokade na motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova

http://www.polovniau...uzuki_gs_500_f/ e da, ovaj mi je prvo zapao za oko, ali kao sto vidite 36kw i problem je taj 1 kw... jer kao sto rece Bishke 35kw je granica... ovo je da poludis :(

Ovaj model je fabrički prigušen sa nekadašnjih 50 i kusur konja na 34kw ili nekih 46-47konja, baš radi tih ograničenja u dozvolama, tako da ne znam otkud ovi podatci u oglasu

 

evo nasao sam jedan, naveo sam ga gore, al problem je jedini sto je malo stariji, http://www.polovniau...7335/yamaha_r6/

Pa šta mu fali što je stariji, nećeš ga kuvat, gledaj u kakvom je stanju, sa slika se vidi da je nešto rađeno po njemu a zašto i kako to treba uživo da pogleda neko ko ima iskustva

 

u pravu si, ako je dobro ocuvan nije toliko bitno god, al vidim da boja nije fabricka msm da r ne pravi modele u ovoj boji, pa je i to jedan od razloga odbojnosti prema ovom oglasu :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5808 postova

A kakve veze ima tema my story sa ovim? Znam da cu pobrati lose kritike ali tamo lepo pise da je covek isao 35-40 kmh i da ga je "pokupio" auto u njegovoj traci i to gle cuda na er6. Znaci ako decko kupi enduro nema sanse da mu se to desi? Pu pu daleko bilo sto rece momak.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Evo za pokretaca teme :

 

 

Prejaka zver :) al opet dosta razloga, zasto NE uzeti :) konacna odluka, poslusacu savet svih vas ovde, iako se bas ne radujem toliko tome koliko bi r6 npr, ali dobro, uzecu nesto slabije za pocetak, bar za ovu sezonu koja sleduje, pa cu posle da vidim sta i kako :D ako nije problem, daj mi par predloga, pa na prolece, otvaram temu i javljam sta sam uzeo i kako sam zadovoljan, hvala na pomoci, tebi i svima ostalim ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

A kakve veze ima tema my story sa ovim? Znam da cu pobrati lose kritike ali tamo lepo pise da je covek isao 35-40 kmh i da ga je "pokupio" auto u njegovoj traci i to gle cuda na er6. Znaci ako decko kupi enduro nema sanse da mu se to desi? Pu pu daleko bilo sto rece momak.

 

dobro, na neki nacin i ima veze, ovo je ono "cuvaj sebe od drugih" , svasta se moze desiti, nasom ili tudjom krivicom, ali znaju ovakve i ostale price nekad biti veoma korisne, naravno da neces pobrati kritike, jasno je sta si hteo da kazes tu nema nista lose ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Jos jedna usijana glava...1jok.gif!Pamet u glavu,i obavezno "My story" pre spavanja da vidis da nije svejedno!!

 

procitao sam "my story", a i vidjao oko sebe, zivim u malom gradu gde su motori takoreci "popularni", pa svake nove sezone imam po 2 "my story" slucaja koja se zavrse na gori nacin nego ovaj :) bilo je tu vise momaka koje poznajem, mojih godina, tako da upoznat sam sa posledicama poprilicno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7104 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ima jos jedan motor kojeg se nisam odma setio, i njega bi trebao da ubacis kao jednu od opcija a to je Koreanac (NIJE KINEZ) Hyosung GT 250R ,glavni konkurent Kawasakiju Ninja 250

mnogi ce mozda posumnjati u kvalitet iz Koreje, ali setite se koji mobilni telefoni i tehnika su danas medju najboljima na svetu - SAMSUNG, takodje Koreanski automobili Hyundai i Kia su super.

Meni licno se Hyosung vise svidja od Ninje250 jer, je lepsi, veci glomazniji, ima sire gume, usd viljuska, 3 diska...i jeftiniji je.

skoro nov mozes naci za 4000e mada bolje uzmes neki star 5-6 godina za oko 2000eur a i manje

2007-hyosung-gt250r-11_600x0w.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5808 postova

Ovako imas na polovniautomobili.com Yamahu fazer 2007 koja se vodi na 24 kw. Moj prelog ti je i Yamaha XT660X ili R one su 35kw i posle relativno lako mozes da ih prodas ili zamenis za jaci. Sve ovo mozes za cifru do 4000 eur. Imas i Yamahu MT03 ali ona je nekom ruzna a nekom lepa. Nadam se da sam malo pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

ima jos jedan motor kojeg se nisam odma setio, i njega bi trebao da ubacis kao jednu od opcija a to je Koreanac (NIJE KINEZ) Hyosung GT 250R ,glavni konkurent Kawasakiju Ninja 250

mnogi ce mozda posumnjati u kvalitet iz Koreje, ali setite se koji mobilni telefoni i tehnika su danas medju najboljima na svetu - SAMSUNG, takodje Koreanski automobili Hyundai i Kia su super.

Meni licno se Hyosung vise svidja od Ninje250 jer, je lepsi, veci glomazniji, ima sire gume, usd viljuska, 3 diska...i jeftiniji je.

skoro nov mozes naci za 4000e mada bolje uzmes neki star 5-6 godina za oko 2000eur a i manje

 

 

svidja mi se linija bas, probadju da ga nadjem sada na oglasima :D hvala puno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ovako imas na polovniautomobili.com Yamahu fazer 2007 koja se vodi na 24 kw. Moj prelog ti je i Yamaha XT660X ili R one su 35kw i posle relativno lako mozes da ih prodas ili zamenis za jaci. Sve ovo mozes za cifru do 4000 eur. Imas i Yamahu MT03 ali ona je nekom ruzna a nekom lepa. Nadam se da sam malo pomogao.

 

sad cu sve da prgledam, odlicno, sto veci izbor to bolje :D hvala na pomoci ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ovako imas na polovniautomobili.com Yamahu fazer 2007 koja se vodi na 24 kw. Moj prelog ti je i Yamaha XT660X ili R one su 35kw i posle relativno lako mozes da ih prodas ili zamenis za jaci. Sve ovo mozes za cifru do 4000 eur. Imas i Yamahu MT03 ali ona je nekom ruzna a nekom lepa. Nadam se da sam malo pomogao.

 

pisem ponovo mozda dupliram, ali ne vidim da je okacio komentar, motore koje si mi poslao su toliko dobri da ne znam za koje bi se odlucio, nisi malo pomogao vec doosta! :D nasao sam fazer i XT660X ali ovu mt03 ne mogu da nadjem nigde na oglasima pa da vidim kako joj se cene krecu, jos jednom hvala puno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5808 postova

A sto ne bi mogli biti? I uostalom govori se o granici 35kw sto je oko 48ks. Po sttarom zakonu si imao ogranicenje na 125ccm do 18 god i niko nije pitao koliko kw ima motor. Decko ima 20 god i ne znam zasto mislis da je 40 ks bezbedno a 70 nije? Podaci za 40ks ili oko 40ks su da imaju ubrzanje od 0-100 kao automobil od 150ks verovatno i krajnju brzinu od bar 140 km/h i po meni sasvim dovoljno da se ubijes ako nemas strah jer te samo on cuva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5808 postova

Inace konkretan savet sa moje strane je XT660X. Imas gume i tockove za put pa vezbas i krivine bolje nego na R modelu jako se lako vozi relativno lak i uzan motor za provlacenje.... I na kraju relativno lako ces ga i prodati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ima na polovnim automobilima npr jedna MT03 kucaj samo MT u pretragu 2007 kaze da je presla 4500km i trazi 4300 eur

 

uh, na muke si me staviio, sta uzeti ... mt03 ili fazer .. :/ znas li mozda koji je masivniji? http://www.polovniautomobili.com/oglas4094029/yamaha_fazer_600_24kw_a2/ ovde je mnogo zanimljis opis oglasa, procitaj :) i http://www.polovniautomobili.com/oglas4179013/yamaha_mt_03/ izmedju njih se dvoumim :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5808 postova

Napisao sam ti gore misljenje. Ali izmedu ova dva samo da znas da taj fazer ima 100 ks jer je verovatno skinuta blokada. Po meni ni to nije problem ako mozes sebe da obuzdas. Mislim da se MT03 posle teko prodaje a ti planiras da menjas. Ipak ces sam odluciti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Moje misljenje je da se moze skrsiti i sa 50ks isto kao i sa 150ks,malo pameti i mnogo srece i sve bi trebalo biti u redu.Ja sam se skrljao sa 100ks,a da sam vozio skuter od 10ks isto bih prosao,tako da...:neznam:kupuj sta ti se svidja,ali ipak procitaj svaki put pre voznje "my story" a mozes da bacis pogled i na moju temu "poljubih asvalt i ja"...Srecno sta god odlucio..pozzz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Svi te nešto savetuju, neki ovako - neki onako, a niko te ništa ne pita . E pa ja ću prvo da te pitam, pa posle možda i dam neki savet .

 

Pitanje :

 

Kolko dugo voziš motor i šta si vozio do sad ( podrazumeva se da je motor bio tvoj u tvom posedu, a ne ono " uzimo sam od drugara da probam " ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja