Jump to content

Moto Zajednica

Potreban majstor za etz250 nis ili okolina

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svima , kao sto u naslovu teme pise potreban majstor iz nisa ili okoline koji se razume u etz-a250 ...

Potrebno mi je stelovanje , nakon sto sam odradio punu generalnu zamenio sve i svasta ostalo je samo jedno dobro stelovanje da motor dobro radi ...

 

Ako neko ima kontakt ili blizu informaciju za dobrog majstora , neka posalje broj ili informaciju na pm ili ovde ...

 

Unapred se zahvaljujem za svaku informaciju ... pozzzz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

Znam za dobrog majstora u Aleksincu. Zoran Beli zvani Rumenige. Taj j doktor za 2t masine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ruku na srce , takve slučajeve , kada je vlasnik sve sam odradio , a "SAMO" treba da se našteluje , vrlo ne rado preuzimamo u servisu .

Razlozi mogu biti brojni . Skoro uvek se potkrade koja greška ali i krupna greška .

Ne osuđujem vlasnike koji bi sami da srede stvar , nema se para pa se snalazi , ali je vrlo nezahvalno i u većini slučajeva ne naplativo ispraviti za nekim greške . Naročito kada ni ne sumnjaš na neku banalnost koju je neko mogao napraviti .

Zato , nisam siguran da li bi se kolega iz Niša (Prle) obradovao ovoj poruci . Inače radi se o starijem , poprilično starijem kolegi , koji je već u penziji ali i dalje aktivan . Šaljem broj u PP

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Hvala svima na pomoci, chuo sam se sa majstor Prletom koji mi je obecao da chim se vreme odlepsha radimo motor.

Uskoro i slike svog ljubimca i predstavljanje.

 

Veliki pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja