Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Pratim temu od pocetka i cini mi se da mi je promakao detalj sa datumom kada ce biti "zurka" na kojoj cemo te svi upoznati :)

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

jeR ovo znači da se pisanje ovde završava? uopšte nisam zadovoljna.... samo da se zna.

Pokušaću da napravim I odštampam jedan "priručnik" od ovih kratkih priča u malo proširenom izdanju! Pa da pokušamo da ih preko nadležnih proguramo kao dobrovoljno- obavezno štivo pre I posle polaganja za A kategoriju juniorima koji tek stasavaju za vožnju kao opomenu da postoji I potencijalna druga, manje glamurozna strana medalje sa ciljem da budu obazriviji odmah od prvih kilometara! A mi ostali čekamo lepo vreme pa da raspucamo uz kafu teme!!! ;):)

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Pratim temu od pocetka i cini mi se da mi je promakao detalj sa datumom kada ce biti "zurka" na kojoj cemo te svi upoznati :)

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

 

Sve je spremno a o datumu cemo obavestiti javnost cim se dogovorimo sa slavljenikom..0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

U to ime odmah se javljam da odradim svu potrebnu logistiku u vidu pripreme, preloma i fotografija za taj projekat.

Videćemo šta može I kako, pa da svi, zajednički spakujemo akumulirano znanje u jedan "priručnik" sa miksovanim materijalom kao prava uputstva za safe ride!!! (Y)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

pih... ljudi u kavani okolo piva i kafe balave o tričarijama a ne pričaju priče kakve se ovde čitaju... 1hmm.gif

Ahahahahahahahahaha trudićemo se da ostanemo na pravom kursu I pored piva I kafane!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Pratim temu od pocetka i cini mi se da mi je promakao detalj sa datumom kada ce biti "zurka" na kojoj cemo te svi upoznati :)

Čim "uteknem" odavde, javljam se!!! :)

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

 

Sve je spremno a o datumu cemo obavestiti javnost cim se dogovorimo sa slavljenikom..0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Pratim temu od pocetka i cini mi se da mi je promakao detalj sa datumom kada ce biti "zurka" na kojoj cemo te svi upoznati :)

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

 

Sve je spremno a o datumu cemo obavestiti javnost cim se dogovorimo sa slavljenikom..0takoje.gif

Čim "uteknem" odavde, javljam se!!! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Brate,na motoru ne postoji safe ride...kad ti vozis po tome sjebe te budala a da ne pricam o nasim greskama...danas situacija,izlazim sa zrenjaninca na pancevac 120-140...budala se prestrojava u moju traku sa 60,ja kocim prednjom,zadnjom,doziram da ne proklizam,zadni kraj skace,plese...mislim se koji mu je ku... kad ono nisam stisnuo kvacilo jer su obrtaji jos uvek na 7-8k...jbg malo nepaznje,pospanosti i kraj...

 

vozacka i ljudska kultura 0 a putevi uzas,svaka rupa,kolotrag,blato,sljunak.. te izbacuje..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Vonabibajker, kada se setim Motoville Fest-a, kada sam te pitao sta ti se desilo, nisam u trenutku pomislio da je pogresno to sto sam te pitao, kasnije mi je bilo malo zao, jer sam te sigurno malo poremetio time sto si moro da mi kazes. Ali onda opet, citajuci sve ovo, i citajuci kakvi su ljudi kukavice i kako obilaze u sirokom luku sve sto im izlazi iz okvira "normalnog ", skonto sam da je itekako uredu sto sam te pitao, jer vecina oko tebe na Festu nije htela da te pita, vec su se medjusobno saputali, a neki su vec znali, sada se iskreno pitam, koliko njih te je pitalo na Festu sta se desilo ? A sada kada sam video koliko ti imas snage naspram mnogih, ta pozitiva, ta izolacija na samo pozitivno, to je neverovatno. Samo tako i nastavi, i sto se tice motora, znam da ces se vratiti na njega, oseti se dok pises da si vec na njemu. Samo napred 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Brate,na motoru ne postoji safe ride...kad ti vozis po tome sjebe te budala a da ne pricam o nasim greskama...danas situacija,izlazim sa zrenjaninca na pancevac 120-140...budala se prestrojava u moju traku sa 60,ja kocim prednjom,zadnjom,doziram da ne proklizam,zadni kraj skace,plese...mislim se koji mu je ku... kad ono nisam stisnuo kvacilo jer su obrtaji jos uvek na 7-8k...jbg malo nepaznje,pospanosti i kraj...

 

vozacka i ljudska kultura 0 a putevi uzas,svaka rupa,kolotrag,blato,sljunak.. te izbacuje..

Eto teme za dolazeće viđenje... Neko sa manje iskustva će pokupiti znanje iz te situacije!!! Korak bliže ka safe ride-u!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Vonabibajker, kada se setim Motoville Fest-a, kada sam te pitao sta ti se desilo, nisam u trenutku pomislio da je pogresno to sto sam te pitao, kasnije mi je bilo malo zao, jer sam te sigurno malo poremetio time sto si moro da mi kazes. Ali onda opet, citajuci sve ovo, i citajuci kakvi su ljudi kukavice i kako obilaze u sirokom luku sve sto im izlazi iz okvira "normalnog ", skonto sam da je itekako uredu sto sam te pitao, jer vecina oko tebe na Festu nije htela da te pita, vec su se medjusobno saputali, a neki su vec znali, sada se iskreno pitam, koliko njih te je pitalo na Festu sta se desilo ? A sada kada sam video koliko ti imas snage naspram mnogih, ta pozitiva, ta izolacija na samo pozitivno, to je neverovatno. Samo tako i nastavi, i sto se tice motora, znam da ces se vratiti na njega, oseti se dok pises da si vec na njemu. Samo napred 0takoje.gif

Tnx, Gagi! Upravo tako! Ali polako! Vidimo se uskoro na nekom novom dešavanju! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Videćemo šta može I kako, pa da svi, zajednički spakujemo akumulirano znanje u jedan "priručnik" sa miksovanim materijalom kao prava uputstva za safe ride!!! (Y)

 

Hvala, hvala Ti do neba što si sa nama podelio ovu potresnu a ujedno i motivacionu priču. Kao što si i sam napisao čovek teško može da zajebe sudbinu, obično biva suprotno.Na žalost ne mora čovek da vozi motor da bi mu se nešto strašno desilo ali mora da zna da se mora ići ka svetlosti koja je na kraju tunela, da se mora napred.

Nisi dozvolio da te situacija u kojoj si doveden tuđom greškom i bahatošću skrene sa tvog smislenog životnog puta.

Sve ovo napisano u ovoj temi je od ogromne važnosti za sve nas koji te razumeju i koji vide tvoju čirokanu uvek kada spuste vizir na kacigi.

Što se tiče priručnika, što neko reče u ranijim postovima, možda i nije neki način za sigurniju vožnju ali ja podržavam tvoju ideju jer ne znam za bolju. Takođe, mišljenja sam da je ne treba podeliti samo vozačima koji polažu za A kategoriju, trebaju je proučiti svi učesnicima u saobraćaju, počev od dece u školi koja uče sa Pažljivkom prve korake u saobraćaju. U prilog ovoj činjenici ide i argument da te nije udario motocikl već automobil.

U nekom putopisu, mislim da je Mikulanac pisao, na mene je ostavio snažan utisak detalj sa čini mi se kineske granice. Naime, dok su čekali da se završe carinske formalnosti ispred njih su stajali panoi na kojima su bile okačene fotografije sa tragedijama koje su se dogodile na putevima i koje su trebale da opomenu sve učesnike u saobraćaju koliko nepažnja može da košta.

Na kraju krajeva, moramo se potruditi da izguramo kamen, nazovi obrazovanja i osvešćivanja, do vrha planine mada se tako nešto teško prima na ovom tlu što nam je i gospođa sudija pokazala svojim dobronamernim komentarima. Moramo zbog naše, njihove i svačije dece! Živ nam bio i još jednom hvala što postojiš! :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

@RilleNaše društvo je ipak i dalje gadljivo na eksplicitne scene izazvane saobraćajnim udesima! Skoro sa jednim sagovornikom dobih informaciju da Japanci imaju slogan" Više krvi na televiziji- manje krvi na drumovima"!

Puno hvala, pa se vidimo nekom prilikom! 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Svako dobro brate po drumu neka te prati, imam neki utisak da ćeš ti ipak voziti i dalje. Prevelika je ljubav koju gajiš prema dva točka, a koja je pratila sve ove redove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Уколико је ово крај ове твоје приче која нам је свима овде променила перцепцију у неким стварима када је мотоциклизам у питању и КОЛИКО ЈЕ СВЕ РЕЛАТИВНО И КОЛИКО СВАКИ ТРЕНУТАК МА КОЛИКО МИ БИЛИ ОПРЕЗНИ И САВЕСНИ УСТВАРИ ПОТЕНЦИЈАЛНО ОПАСАН ЗБОГ ТОГА ШТО ЈЕ НЕКО БАХАТ,ГЛУП И НЕОДГОВОРАН!!! Драго ми је што постоје људи као што си ти ... људи који налазе снаге да се боре,који превазиђу себе,своје недостатке и нађу опет у себи оно што ваља и тиме се служе и задовољни су!!! Хвала ти велико што си ово све поделио са нама !!! МАКСИ ПОЗДРАВ па се надам се убрзо видимо на некој вожњи!!!1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1392648857[/url]' post='1601752']

Уколико је ово крај ове твоје приче која нам је свима овде променила перцепцију у неким стварима када је мотоциклизам у питању и КОЛИКО ЈЕ СВЕ РЕЛАТИВНО И КОЛИКО СВАКИ ТРЕНУТАК МА КОЛИКО МИ БИЛИ ОПРЕЗНИ И САВЕСНИ УСТВАРИ ПОТЕНЦИЈАЛНО ОПАСАН ЗБОГ ТОГА ШТО ЈЕ НЕКО БАХАТ,ГЛУП И НЕОДГОВОРАН!!! Драго ми је што постоје људи као што си ти ... људи који налазе снаге да се боре,који превазиђу себе,своје недостатке и нађу опет у себи оно што ваља и тиме се служе и задовољни су!!! Хвала ти велико што си ово све поделио са нама !!! МАКСИ ПОЗДРАВ па се надам се убрзо видимо на некој вожњи!!!1zdravo.gif

Ovo je kraj pisanja o ovoj priči ovde. Ujedno je i početak rada na drugoj priči koja bi trebala da nastavi dalje! Maksi odpozdrav sa moje strane!!! 0takoje.gif

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 499 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Druze,zelim ti sve naj bolje!

Mislim da je ono naj teze proslo. Ostala su ,, fina podesavanja,, za koja sam siguran da ces ih uspesno prebroditi. Iskrano,srecan sam sto sam deo grupe ljudi sa kojima si podelio deo tereta koji nosis.

Zelim ti sto brzi i uspesan oporavak! Jos jednom veliki :care: za namenu i cilj tvoje ispovesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: Honda

Pratim ovu temu danima, ali kao i neke druge kolege, otvarao sam i zatvarao editor neodlučan šta da napišem, kojim rečima da iskažem poštovanje i divljenje prema Tebi i Tvom stavu nakon svega što Ti se dogodilo.

Želim Ti da se što pre oslobodiš te "stafiloKokice", i da ostaviš iza sebe bolnice i doktore.

Pozitivne energije imaš dosta, siguran sam da ćeš je trošiti na lepe stvari u životu, a jedna od njih će, po svemu sudeći biti i dalje neki motor. Želim Ti mnogo sreće u budućnosti, da Ti nadoknadi na neki način zbog toga što te u jednom trenutku bila napustila. :zdravo:

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja