Jump to content

Moto Zajednica

Bliski susret trece vrste!

Recommended Posts

  • ,, 1032 postova

Danas stigao kuci sa posla, vidim nesto lepse vreme nego juce. Posle rucka uzeo motor i napravio par krugova. Na putu kako sam se vracao kuci vidim da  me prati neki auto i ablenduje. Naravno ja gas i  ostavio ga iza sebe ;D. Iznenadjenje je usledilo kad sam parkirao motor pred kucom. Stigla i kola, naravno pandurska! Pa standardna prica:"Gde juris? Vidis da je mracna ulica, hoces da pokupis nekoga?"  itd....A ja: "Ma nisam jurio"  i "DA MAMA" ;D Na kraju prica da me vec prati neko vreme, primetio da jurcam, ovo ono. A na kraju osim sto me malo izgrdio nista strasno se nije desilo :) Naravno oni su tu da nas paze, a nase je da se pazimo!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Polako u gradu nemoj da jurcas jako samo malo ;D,znas i ti sam da je hladno dosta za gume jedino dolazi u obzir jurcanje gde nema prometa,hvala bogu mi ovde u Novom Bečeju imamo takvo mesto a to je Zaobilaznica koja se pocela graditi i nije zavrsena ,ima dibar asfalt i  pravac od 2-3 km extra za stunt i pizdarije,mada ja to ne radim ,polako i oprezno. ;D

 

Evo i ja sam te malo izgrdio  :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Danas stigao kuci sa posla, vidim nesto lepse vreme nego juce. Posle rucka uzeo motor i napravio par krugova. Na putu kako sam se vracao kuci vidim da  me prati neki auto i ablenduje. Naravno ja gas i  ostavio ga iza sebe ;D. Iznenadjenje je usledilo kad sam parkirao motor pred kucom. Stigla i kola, naravno pandurska! Pa standardna prica:"Gde juris? Vidis da je mracna ulica, hoces da pokupis nekoga?"  itd....A ja: "Ma nisam jurio"  i "DA MAMA" ;D Na kraju prica da me vec prati neko vreme, primetio da jurcam, ovo ono. A na kraju osim sto me malo izgrdio nista strasno se nije desilo :) Naravno oni su tu da nas paze, a nase je da se pazimo!  ;)

 

Iskreno....divim se tim pandurima, koji god da su. Verujem da ima jos takvih koji paze na tudje zivote i iskreno, voleo bih da ih je mnogo vise.

Mogli su kazni da ti zalepe ( da li su trebali ne znam...znas sam koliko si jurio i kako si vozio ). To " DA MAMA " bi moglo jednog dana glavu da ti spase...koliko god se panduri ne svidjali nekome ili ih jednostavno ignorisali i njih i njihova upozorenja.

 

To sto te izgrdio.....jedino moze da se nada da neces jurcati okolo i neces pokupiti nekoga.

 

Mozda sam pogresno protumacio tekst, ali tako mi deluje ( bar je tako napisan )

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Uhh a poznavajuci tebe verovatno si po ovom vremenu u punoj opremi (farke i jakna) jurio citavih 55 km/h !!! Bilo mu dosadno pa te mako *rkao da mu brze prodje dan. A da mu se nesto stvarno nije svidjalo ne bi ablendovao nego bi raspizdio sirenu i rotaciju. Bilo bi mu pametnije da se negde parkirao i pisao kazne skuterasima bez kacige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Bilo mu dosadno pa te mako *rkao da mu brze prodje dan. A da mu se nesto stvarno nije svidjalo ne bi ablendovao nego bi raspizdio sirenu i rotaciju. Bilo bi mu pametnije da se negde parkirao i pisao kazne skuterasima bez kacige.

Sto posto se slazem, da si napravio prekrsaj kaznili bi te. Ipak, samo polako i bez zurbe, stici ce se vec :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Cuti,tako su mene kolima preksinoc zaustavljali kao najveceg kriminalca!Vidim ja prolece patrolni Peugeot pored mene,rotacija ukljucena,lik mase "lizalicom" da stanem,vidim u retrovizoru  3.0 V6 Pajero Sport iz interventne (mislim se,pa i da vam hocu bezati,nemam ni gde,a ni cime),prepreci mi Peugeot put,Pajero pod rotacijama stoji iza,ja izadjem iz kola,razmisljam se sta sam sad uradio,da nisam negde "isekao" crveno...Lik teatralno iskace,dobro vece,dokumenta,ja mu dam,a onda je usledilo najinteligentnije pitanje koje mogu da mi postave u celoj toj zbrci:"Nesto od alkohola"?Lepo kazem nista,on opet kao sigurno,ja opet potvrdim."Da proveravamo?",rekoh slobodno.A on ce meni ladno "OK.Necemo ovog puta.Verujem Vam.Prijatno vece"  ???...I dalje mi nije jasno zasto su me jurili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Pa verovatno su pre toga u stanici gledali neku žešću akciju na filmu, pa onda izašli da probaju da vide da li i oni to mogu ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

Cuti,tako su mene kolima preksinoc zaustavljali kao najveceg kriminalca!Vidim ja prolece patrolni Peugeot pored mene,rotacija ukljucena,lik mase "lizalicom" da stanem,vidim u retrovizoru  3.0 V6 Pajero Sport iz interventne (mislim se,pa i da vam hocu bezati,nemam ni gde,a ni cime),prepreci mi Peugeot put,Pajero pod rotacijama stoji iza,ja izadjem iz kola,razmisljam se sta sam sad uradio,da nisam negde "isekao" crveno...Lik teatralno iskace,dobro vece,dokumenta,ja mu dam,a onda je usledilo najinteligentnije pitanje koje mogu da mi postave u celoj toj zbrci:"Nesto od alkohola"?Lepo kazem nista,on opet kao sigurno,ja opet potvrdim."Da proveravamo?",rekoh slobodno.A on ce meni ladno "OK.Necemo ovog puta.Verujem Vam.Prijatno vece"  ...I dalje mi nije jasno zasto su me jurili...

 

"nesto od alkohola"

 

Trebao si mu reci da je kafana iza coska i da ne drzis alkohol u autu, zato sto se moze prosuti i onda bi nastala poveca steta. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Skontao ja zasto su me tako lukovo pratili! Imam somborske tablice na motoru, posto  sam ga nedavno kupio u Somboru a nisam ga jos prepisao. Znaci njihova filozofija: Somborac u Temerinu, sredinom januara na motoru, `ajde malo da ga zezamo! A kada su shvatili da sam iz mesta, onda su krenuli sa pricom "jurcas,jurcas..." ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja