Jump to content

Moto Zajednica

Sjever Crne Gore

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Muzlja
  • Motocikl: BMW f 650 st

Eto ja tek sada procitao i video.Dule CG svaka cast za slike.Puno puta sam prolazio ali kolima pa neznas za mesta a deca zapitkuju kad cemo stici na more?I uvek smo u nekoj zurbi :-( A stvarno su lepa mesta i treba njima posvetiti malo vise vremena.Pozdrav i mozda se vidimo,jednog lepog dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Hvala hvala, pa uglavnom kad se ide u CG ide se na more, ne znajuci da ima i dosta drugih lijepih predjela kod nas. I onda to tako bude, preletis sve brzo do mora i to je to, nista nisi vidio bez samo more :)

 

Ako te put nanese ovamo , a dosao si da obidjes i jos nesto osim mora, obavezno se javi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Imas prvo od Kolasina do provg skretanja nekih 15km i to je glavni put KL-PG kad tu skrenes ostaje ti nekih 60km asfaltiranog puta kroz sela, do Savnika :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Imas prvo od Kolasina do provg skretanja nekih 15km i to je glavni put KL-PG kad tu skrenes ostaje ti nekih 60km asfaltiranog puta kroz sela, do Savnika :zdravo:

 

Ako je to onaj pravac Mioska-Boan-Savnik ne bi lose bilo da nam kazes malo detaljnije... osim sto je asfaltiran put, da li je dobra podloga, ima li mnogo udarnih rupa, pijeska po krivinama, gustina saobracaja i sl... :moto3::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Da, to je taj put.Nisam bas dobro upoznat sa tim putem al mogu se raspitati. Uglavnom to je tipicni seoski put sa dosta krivina, saobracaja ima veoma malo.Al se se treba cuvati kaskadera sa kamionima. :staa:za ostale informacije se mogu raspitati ako te bude jos sta interesovalo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Da, to je taj put.Nisam bas dobro upoznat sa tim putem al mogu se raspitati. Uglavnom to je tipicni seoski put sa dosta krivina, saobracaja ima veoma malo.Al se se treba cuvati kaskadera sa kamionima. :staa:za ostale informacije se mogu raspitati ako te bude jos sta interesovalo.

 

Za te ,,kaskadere" sam i ja cuo :stabre: ... pa ok... ne bih te mucio da se posebno raspitujes sobzirom da nemam neku namjeru da bas tim putem idem uskoro, nego cisto onako pitam kao za alternativni pravac - nije lose znati unaprijed je li? ... sve u svemu hvala ti na odgovoru :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Niksic Crna Gora
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ST

Isao sam ovuda vise puta. Od Mioske put ide lijevom obalom Morace kanjonom uz rijeku i ima puno krivina. Na tom dijelu je put i dovoljno sirok. U krivinama ima pijeska i prasine, mjestimicno i odrona, pa treba oprezno voziti, Poslije desetak km krivina pocinje malo praviji put, sa strane su sela, ima finih mjesta. Onda slijedi uspon, put je uzak i opet ima krivina i prelijepih pogleda kad se popne na vrh. Spustanje je isto uskim putem sa puno krivina, a mjestimicno ima i ostecenja. Na tom dijelu u proljece i pocetkom ljeta na vise mjesta ima izvora i potoka. Na kraju spustanja opet pocinje siroki put, sa blagim krivinama i duzim pravcima. Fino je proci ovim putem, samo pazljivo i bez zurbe, nema puno saobracaja, ali se desava da sretnete kamion ili traktor, poneki auto. Ko ide za Zabljak preporucujem da poslije Boana skrene desno starim putem preko Donje i Gornje Bukovice. Put je obnovljen, nema puno saobracaja, ima puno krivina i meni je puno zanimljiviji od novog puta Savnik-Zabljak.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Vozio sam prije par godina od Boana ka Kolašinu, i jednom drugom prilikom od Kolašina ka Boanu, ali ni jednom punu dionicu. Stanje puta je za ocjenu 3-, predjeli kao kroz cjelu CG 5+.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Na more po novom idem iskljucivo u Grcku :), a obzirom da sam asfaltni Zabljak manje vise obisao, imam silnu zelju da sprovedem u delo obilazak ostatka prelepog severoistoka CG, te imam u planu turu preko Ivanjice, Sjenice, Duge Poljane ka Goliji, pa preko Novog Pazara prema Tutinu i dalje ka Beranama i Komovima (slobodnim stilom :D), a onda kako se iskombinujem. Evo sad se izgleda i Mojkovac ukazuje kao obavezna stanica 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Na more po novom idem iskljucivo u Grcku :), a obzirom da sam asfaltni Zabljak manje vise obisao, imam silnu zelju da sprovedem u delo obilazak ostatka prelepog severoistoka CG, te imam u planu turu preko Ivanjice, Sjenice, Duge Poljane ka Goliji, pa preko Novog Pazara prema Tutinu i dalje ka Beranama i Komovima (slobodnim stilom :D), a onda kako se iskombinujem. Evo sad se izgleda i Mojkovac ukazuje kao obavezna stanica 1nanana.gif

 

 

Nego sta nego je MK obavezan, javi se kad budes htio da dolazis :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Jovane jel NK znaci Niksic.

 

Ako si iz Niksica mogli bi se sresti sledece sedmice imam neka posla u pivari?

 

Isao sam ovuda vise puta. Od Mioske put ide lijevom obalom Morace kanjonom uz rijeku i ima puno krivina. Na tom dijelu je put i dovoljno sirok. U krivinama ima pijeska i prasine, mjestimicno i odrona, pa treba oprezno voziti, Poslije desetak km krivina pocinje malo praviji put, sa strane su sela, ima finih mjesta. Onda slijedi uspon, put je uzak i opet ima krivina i prelijepih pogleda kad se popne na vrh. Spustanje je isto uskim putem sa puno krivina, a mjestimicno ima i ostecenja. Na tom dijelu u proljece i pocetkom ljeta na vise mjesta ima izvora i potoka. Na kraju spustanja opet pocinje siroki put, sa blagim krivinama i duzim pravcima. Fino je proci ovim putem, samo pazljivo i bez zurbe, nema puno saobracaja, ali se desava da sretnete kamion ili traktor, poneki auto. Ko ide za Zabljak preporucujem da poslije Boana skrene desno starim putem preko Donje i Gornje Bukovice. Put je obnovljen, nema puno saobracaja, ima puno krivina i meni je puno zanimljiviji od novog puta Savnik-Zabljak.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Bruno> samo poslije pivare nemoj da pjevaš "Što me majko ne poturi dje nikšićko pivo curi"... a ako se sretneš sa pivljanima, odmah im otpjevaj i "Moja mala ne navikla čuva ovce bez bicikla" :D :D :D

 

Da, u žargonu NK je Nišić, bolan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

evo i od mene jedna sa zip-line, od ljetos :moto3:

 

Koliko kosta ovaj merak,da bi ga planirao za ovo leto 1aha.gif1aha.gif1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Niksic Crna Gora
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ST

Jovane jel NK znaci Niksic.

 

Ako si iz Niksica mogli bi se sresti sledece sedmice imam neka posla u pivari?

 

Jesam iz Niksica sam. Kad dodjes u NK javi se, moj broj je 069 585 387.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

evo i od mene jedna sa zip-line, od ljetos :moto3:

 

Koliko kosta ovaj merak,da bi ga planirao za ovo leto 1aha.gif1aha.gif1aha.gif

 

kosta toliko samo da dodjes :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Jao, pa kud tek sad videh ovaj ziplajn!

 

Eto mene na leto do CG - da probam zip i da vidim jesu li svi Transformersi u Pg na broju!

More?! Pih, slana voda i to je to! :jee:

 

P.S.

Dule, svaka cast za temu i za gest!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

2012godina, 1 juni... Jurim MidnightStarom kao besan preko Zlatara, ulazim u Cg, vozim ko da mi se ne zivi... i naletim na rizlu u ostroj levoj krivini na spustu pre Mojkovca... Epilog-Zavrsim u hitnoj gde su me tretirali kao da sam im sin brat najbolji prijatelj... Nemam reci kojima bih opisao dobrotu tih ljudi. Okrpljen sam nastavio put, na izlasku iz hitne ta ekipa je izasla da me isprati, hteo sam doktoru ostaviti nesto novca cisto da se pocaste-umalo se covek nije uvredio ! Mojkovac - dokaz da i dalje ima ljudi na ovom svetu.

Posle toga nikako da me put nanese da im jos jednom stegnem ruku i da se zahvalim.

Otisao sam u off - ali VELIKI POZDRAV za Mojkovcane ! 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

2012godina, 1 juni... Jurim MidnightStarom kao besan preko Zlatara, ulazim u Cg, vozim ko da mi se ne zivi... i naletim na rizlu u ostroj levoj krivini na spustu pre Mojkovca... Epilog-Zavrsim u hitnoj gde su me tretirali kao da sam im sin brat najbolji prijatelj... Nemam reci kojima bih opisao dobrotu tih ljudi. Okrpljen sam nastavio put, na izlasku iz hitne ta ekipa je izasla da me isprati, hteo sam doktoru ostaviti nesto novca cisto da se pocaste-umalo se covek nije uvredio ! Mojkovac - dokaz da i dalje ima ljudi na ovom svetu.

Posle toga nikako da me put nanese da im jos jednom stegnem ruku i da se zahvalim.

Otisao sam u off - ali VELIKI POZDRAV za Mojkovcane

taman si mi bio u komsiluk, meni je  kuca vise  bolnice, znas  li kako se doktor zove, da nije  Peko, puni covjek skroz  kratke kose :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja