Jump to content

Moto Zajednica

Sjever Crne Gore

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Možeš li mi reći zašto više nema bandžija sa mosta iznad Tare? Hteo sam skakati još 2012.te, ali nije ih bilo tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

pa samo su jednu godinu bili i to je to , to je otvorila neka strana agencija tako da se nisu zadrzavali bez samo jednu sezonu, i ja isto htio :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: gsxr 750 k8

ja sam skakao sa mosta, i mogu vam reci da ste propustili nesto nevjerovatno :)

kad sam skocio bio mi je kez od uva do uva, isto kao kad sam naucio da vozim motor :D

inace bunge je na 7. mjestu u svijetu po visini a 3. u evropi cini mi se...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Tema ti je pun pogodak! :takoje: CG je jedina bivša YU republika u kojoj nikad nisam bio. Ovaj propust nameravam ispraviti ove godine. Bio bi ti zahvalan kad bi predložio neku maršrutu sa zanimljivostima (prvenstveno lepa priroda)ili nabrojao mesta koja treba vidti, pa ću sam slagati pravac. :neznam: Volim krivudave puteve (bez obzira što sam iz Bačke), po mogućnosti asfalt, a širina nije bitna. Koji mesec preporučuješ za kontinentalni obilazak. Obala me baš i ne zanima. Još jedno pitanje. Kako stoji stvar sa smeštajem u unutrašnjosti CG. Mislim na motele, hotele i sl. Nisam baš za kampiranje. Unapred ti hvala na savetima. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

forum je i napravljen da se druzimo i pomazemo jedno drugima :moto3: imas na prvoj strani gdje sam detaljno opisao sta se treba obici , krenuvsi od Biogradskog jezera pa onda Žabljak, Durmitor, Plužine , Nikšic , tamo te mogu povezati sa drugim kolegama koji te mogu ugostiti i pokazati ljepote njihovog kraja. Sto se tice smjestaja isto cemo zvati da ti se odma rezervise smjestaj, mala je CG svi se znamo :lol: .Kad je u pitanju mjesec u kojem bi bilo najbolje za putovanje to bi bio kraj avgusta , al kod nas je malo tesko to pogoditi jer ako je u Podgorici odlicno vrijeme za voznju onda se moze desiti na Zabljaku da je bas hladno a to je 100 km razdaljine , velika je razlika u nadmorskoj visini i , negdje se moras ili skuvati ili malo smrznuti , nema savrsenog mjeseca za putovanje kod nas . sad cu ti povrsno odraditi rutu, da znas od prilike sta treba obici , mozes napraviti citav krug , nekim okolnim putevima koji su u odlicnom stanju , a ima se i sta vidjeti kad je u pitanju ljepota prirode

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

evo nesto povrsno kakva bi bila ruta, e sad ne znam da li bi isao na primorje ako bi onda bi nesto jos dodali

 

315km, 65hours :))))))))

 

Svaka cast Dule za temu. Priroda je fenomenalna na slikama. Steta sto svi mi kao sto neko rece se samo sjurimo na more i posle pravac sto pre kuci i to je to. Sever Crne Gore skoro niko ne obilazi ne zalost. Voleo bih da se provozam ovuda. Videcemo... Potrosio sam sve danasnje pluseve na tvoje postove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

hvala hvala,zato sam i postavio ovu temu da vide kakve ljepote CG sve nudi, da nije to samo more,ima jos dosta predjela, pogotovo na sjeveru cg,ja ovdje zivim pa mi je milije obici ta mjesta nego otici na more.CG je dosta mala tako da je steta ne znati za ove predjel, svako ko ide na more moze i posjetiti ovo,ne trebaju mu pare,samo dobra volja :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Dule, bolje je Podgorica,Danilovgrad, Ostrog pa Niksic. Put je nov od Danilovgrada do Ostroga, a priroda predivna. Vidimo se ove sezone,

a ti planiraj malo do Vojvodine.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

hvala hvala, tacno tako,ovo svako moze obici jer nije previse daleko, a ima dosta toga da se vidi. Put Podgorica-Niksic je fenomenalan, ali za mene i po malo dosadan, jer vise volim krivine. ako me na ljeto nanese put ka Vojvodini javljam se;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: loznica,srbija
  • Motocikl: suzuki v strom 650 2008.

Dakle,zip line se mora probati :bljak::zvizduk: .Dule jel mozes da das broj telefona da se dogovorimo kad bi mogli i gde,da napravimo neki plan,bar nacelno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

i ja to moram probati :) 068 434 853, javi sta ti god treba

Promenio član dule CG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja