Jump to content

Moto Zajednica

kupujem auto karavan

Recommended Posts

  • Drug član, 1215 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

kupio bih auto , karavan je pod obavezno , 2003-2005 god ... neki uzi izbor je stilo , fokus , lybra i tako ta klasa ...budzet je oko 2500e gore , dole ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Nisam siguran za tu Lančiju (ali iskustva su različita), a razmisli o astri dobar i izdržljiv auto, održavanje relativno jeftino, iz iskustva. Budžet po meni dovoljan za solidan auto za tu klasu.Srećna kupovina.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1215 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

pare nisu neki problem , ali necu da dajem za auto vise od 3000e ... to je gornja granica.. cene padaju , na autu se gubi lova konstantno , auto mi treba zbog posla tako da sto rece kolega shlem , ima auta koji ce zadovoljiti moje potrebe ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Ima drugar Focusa karavana 2003 mislim dizel lep , očuvan, a i cenovno se uklapaš.

063/770-5533 Brane, reci da ti je Dragan dao tel.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Ta kroma je odlican auto (prostran, komforan, relativno jeftin), ali raspitaj se malo u vezi odrzavanja tog auta. ;)

I ja sam ga hteo, ali sam ipak odustao nakon citanja o njoj.

Naravno, ono sto je nekome skupo, nekome nije. Mozda tebi bude ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1215 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

totalno sam se sludeo vise trazeci auto...dodje mi da vristim.. puno leseva , puno preslo , sve je stiglo od preko i kilometraze su i preko 400-500 'iljada , prosto da covek nije pametan gde da kupi auto... krenem u pravcu kao ajd necu sa placa , sve je to puno preslo i nasminkano , onda trazim nekog ko je vlasnik , pitam , " pa ja sam to uvezao pre par godina" ... onda se zapitam , pa koja je razlika izmedju placa i nekog coveka , isti Q .... plac jos daje kao i neku garanciju..nemam pojima sta cu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

E druze moj , tek ce da sludis veruj mi . Ja sam isto tako trazio nekoliko meseci i na kraju sam uvezo iz Svajcarske auto . Jeste da je 2001-o ali garantujem da je naocuvaniji u toj klasi u Srbiji ( citroen Picasso 1.8 plin kuka felne tamna stakla ........) . Najbolje ti je da uvezes od preko ako imas nekog . Obavezno trazi carnisku deklaraciju da vidis na koliko je km uvezen auto . U 99 posto slucajava je ta kilometraza a ovi kazu ono terali smo je napred da nam bude jeftinija carina . To su gluposti samo tako jer je razilika mozda 50 evra a teranje unapred i nazad kosta vise ( jos sto moras i servisnu knjizicu da ostavis na carini a posle kazu evo imamo i naravno na tu kilometrazu na koju i prodaju ) .

 

Za tu Cromu za koju si postavio link sam se i ja raspitivao ali nisam hteo da dajem previse na auto jer kola ne volim ( evo sada i prodajem moj auto da bi kupio kombi ) mislim da odrzavanje nije skupo . MOzda malo skuplje od stila jer joj je cela platforma u osnovi Opel-ova . Samo ja bi izbegavao 2.0 jer su i motor i menjac u nekoj vezi sa opelom . Ovaj ti je klasicni fijatov i ja se nebi razmisljao za takav auto .

 

Sa srecom da nadjes ono sto ti odgovara . I budi strpljiv naci ce se vec nesto .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Ja imam stila 2006 restajling, mala potrosnja, set zupcastog sa pumpom original fiat oko 120e, za 40000 gradske voznje zamenio sam samo dva stabilizatora balans stangle. Covek sto mi ga je prodao je bio taksista divljak koji je zidao kucu. To sam slucajno saznao nakon par meseci. Ispostavilo se da je auto u super stanju. Ko zna koliko je presao. Pise 180k sada. Poslednji put sam malo zakasnio sa zamenom ulja (18000km), ni gram ulja. Vozim ga u proseku na 1500-1600o/min. Iskreno, ne znam sta bih uzeo kad bih opet trazio. Mislim da auto nema konkurenciju u tom cenovnom rangu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Svi su presli 300k+. Ako nadjes nekog dobrog, racunaj da prelaze bar 600k. Nazalost, drugar je trazio skoro i dobri se ne prodaju, samo lesevi :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Platio sam ga 3350e u novembru 2012. Uradjen veliki servis, nov aku, dobre gume i registeovan godinu dana (500e ukupno). Tad su na placevima bili oko 4000 u tom stanju plus servis, reg.,itd...

 

Izvinjavam se zbog broja postova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Fiat Marea 1,6 - 16v.

2001.god. klima, sekvent, tocak boca, trenutno na zimskim gumama i celicnim felnama. Idealan auto za posao. Vlasnik reg do Jula...?

Sve ostalo na pp.

post-9080-0-95425300-1390749657_thumb.jpg post-9080-0-57996000-1390749684_thumb.jpg

post-9080-0-39271300-1390749698_thumb.jpg post-9080-0-06258700-1390749716_thumb.jpg post-9080-0-46500000-1390749741_thumb.jpg post-9080-0-96904200-1390749758_thumb.jpg post-9080-0-53948000-1390749780_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

hvala , ja bih ipak nesto novije...

 

:takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Peugeot Satelis 125 ; Yamaha xmax 125

U 99 posto slucajava je ta kilometraza a ovi kazu ono terali smo je napred da nam bude jeftinija carina . To su gluposti samo tako jer je razilika mozda 50 evra a teranje unapred i nazad kosta vise ( jos sto moras i servisnu knjizicu da ostavis na carini a posle kazu evo imamo i naravno na tu kilometrazu na koju i prodaju ) .

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Kupi bilo koji od ovih sto si nabrojao, ali sto jeftiniji, tako da ti ostane para da mu izmenjas i uradis sve bitne servise, kompletan veliki i mali servis, sva ulja, kocione plocice, po potrebi diskove, sve gumice na trapu, stabilizatore, spone, zglobove, set korpa i lamela. Obzirom da ti je auto potreban za posao, jedino ovako mozes da budes siguran da ce te dobro sluziti i da nece zakazati kad je najpotrebniji. Naravno, pod najjeftinijim nisam mislio na neku laminu, kojoj fale sredina i krajevi, vec auto kome je sve u funkciji, enterijer, koji nije polomljen i iscepan, limarija koja nije imala havariju, moze da ima koju ogrebotinu, zato ce biti jeftiniji, a to se da sanirati za malo evrica. Mozda se dosta njih nece sloziti sa mojim predlogom, ali u sumi automobila koji se danas nude, jedino mogu da budem siguran u ovu varijantu gde ja znam sta sam i kada stavio novo, kog kvaliteta i na osnovu toga zapocnem servisnu evidenciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Kupi bilo koji od ovih sto si nabrojao, ali sto jeftiniji, tako da ti ostane para da mu izmenjas i uradis sve bitne servise, kompletan veliki i mali servis, sva ulja, kocione plocice, po potrebi diskove, sve gumice na trapu, stabilizatore, spone, zglobove, set korpa i lamela. Obzirom da ti je auto potreban za posao, jedino ovako mozes da budes siguran da ce te dobro sluziti i da nece zakazati kad je najpotrebniji. Naravno, pod najjeftinijim nisam mislio na neku laminu, kojoj fale sredina i krajevi, vec auto kome je sve u funkciji, enterijer, koji nije polomljen i iscepan, limarija koja nije imala havariju, moze da ima koju ogrebotinu, zato ce biti jeftiniji, a to se da sanirati za malo evrica. Mozda se dosta njih nece sloziti sa mojim predlogom, ali u sumi automobila koji se danas nude, jedino mogu da budem siguran u ovu varijantu gde ja znam sta sam i kada stavio novo, kog kvaliteta i na osnovu toga zapocnem servisnu evidenciju.

 

 

A ja sam upravo takav auto ponudio, sa servisnom istorijom, ali je, izgleda, "mnogo mator"...

Ipak, kolega se snasao, i resio problem. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja