Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Vulcan EN 500 ili Honda Shadow VT 500 ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Slazem se sa dzolajom u potpunosti, samo moj troshi malo manje 4.5 l, nashtelovao sam karburator za medalju!!!  ;)

 

Predpostavljam da je tvoja verzija Savage-a ona od 37ks pa zato trosi manje ,i moj karburator je nastelovan za medalju i trosi oko 5.5l

;):P

Dzolaja, jel taj tvoj fabricki ima 50ks? Ja kad sam gledao da kupim mene je bas odbijalo sto je mala snaga. Gde god sam gledao na netu u specifikacije nalazio sam samo modele sa snagom od 20-25kw (27-35ks).Sad gledao na bikez.com 2001god ls650P isto 23kw. Pa me zanima dal je to fabricki 50ks ili je izvuceno toliko nekim  kasnijim prepravkama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Samo cu reci da nije fabricki  ;) ;D

 

dodji i probaj,videces razliku

kako znash da ima bash 50ks?

ja ne znam shta si mu radio pa da iz jednog cilindra i te konstrukcije agregata sa 35ks dobijesh 50ks?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Motor je kupljen iz Nemacke sa 54ks tacnije i imam papir o tome sta je radjeno,znaci nije radjeno kod nas nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Motor je kupljen iz Nemacke sa 54ks tacnije i imam papir o tome sta je radjeno,znaci nije radjeno kod nas nista

verujem da pishe u saobracajnoj toliko... ali ja mislim da je iz tog motora nemoguce izvuci 54ks...

 

ajde napishi shta je radjeno, jer i dalje ne razumem kako su to uspeli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav Moje iskustvo sto se tice Honde shadow vt 500 c ... makina ipo velicina zvuk stas i glas ...pravi coper . ono sto mogu zameriti jeste hladjenje W motora koji je neprimeren za zadnji klip tako kazu ... po forumima gledajuci najveci problem jeste vodeno hladjenje  i ako se nesto poremeti oko toga dolazi do kiksa u prevodu ne diraj dok radi i pazi na odrzavanje kolicine tecnosti u sistemu ...vodena pumpa isto ponekad moze tu da zakaze i od pritiska da probije hladnjak ako ode dihtung glave .. mana motora jeste ako zelis da promenis vodenu pumpu makar da je istestiras moras kompletan motor vaditi van da bi odvrnuo tri srafa i izvukao iz lezista patent da bi morao proveriti da li je ventilator istrosen tojest u funkciji, dok hladnjak mozes skinuti za deset minuta efektivnog rada ...dihtunge isto tako tesko naci jedino preko ebaya ...bilo sta od ovoga da zakaze imas  kilometar da se parkiras ili ode motor . onoliko koliko je dobro vazdusno hladjenje toliko je lose vodeno ... ono sto se tice agregata .. zaista nema zamene odlicna makina samo pratiti progres ulja i nema greske ...kardan sam po sebi je ekstra caka jedino treba paziti krivine i i motorno kocenje izbegavati u tim trenucima .isto tako ako pozelis da skines zadnju gumu ili promenis potrebno je i kardan rasturiti .. tako da sam servis gume biva skuplje nego kod lancanika ili kardanika :) sve u svemu kocka .. stare masine uvek imaju svoje vidne lepote kao i skrivene mane koje kad tad mogu da iskoce iznenadjujuci svoga vlasnika...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja