Jump to content

Moto Zajednica

Unutrasnjost fara!

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova

Treba mi pomoc.

Ako neko moze da mi kaze kako da resim ovaj problem,dali uopste mogu da ga resim i jer neko imao iskustva sa slicnim? :)

 

Problem je u unutrasnjosti fara u onom kao niklovanom (mislim da se to zove socivo).

 

kako stoje sijalice oko njih se to niklovano naboralo krenulo je da se ljusti (verovatno od toplote sijalice) i to prilicno ruzno izgleda.

 

Postoji li neki nacin da to sredim da ne bude vece i da prikrijem trenutnu stetu? :)

 

HVALA UNAPRED! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Занимљиво 0takoje.gif а где га наћи пошто предпостављам да га нема код нас1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Занимљиво 0takoje.gif а где га наћи пошто предпостављам да га нема код нас1neznam.gif

 

Ima al je skup, preko 20€, pošto si u Bg-u, možeš da dođeš pa da ofarbamo, besplatno naravno. Mislio sam da je kvalitetniji odnosno da može da zadovolji neku drugu moju potrebu pa mi je praktično višak. Dugo se suši do punog vezivanja.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Neka firma u Kragujevcu,deo bivše zastave radi uslužno ponovo hromiranje ogledala,skoro sam proveravao preko poznanika u Kragujevcu.Verovatno na forumu neko zna tačnu adresu,a negde sam i ja to pročitao,al nemogu se setiti gde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Занимљиво 0takoje.gif а где га наћи пошто предпостављам да га нема код нас1neznam.gif

 

Ima al je skup, preko 20€, pošto si u Bg-u, možeš da dođeš pa da ofarbamo, besplatno naravno. Mislio sam da je kvalitetniji odnosno da može da zadovolji neku drugu moju potrebu pa mi je praktično višak. Dugo se suši do punog vezivanja.

 

Хвала пуно на понуди1care.gif.Ал пошто ми је скутер на продају не би се замарао са тиме,него ме занимало уопште генерално за убудуће.

Велики поздрав 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

ako ti je motor na prodaju onda je ti je svaki dinar skup.probaj sa alu folijom,lako se oblikuje prstom i dobro reflektuje svetlost.samo pazi da je sto manje naguzvas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

I ja trazim vec neko vreme kako da sredim rozetne fara, predpostavljam da ima u nekoj farbari ovaj sprej ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

Hvala puno na odgovorima i predlozima.

 

Sto se tice poliranja fara spolja to mogu sam da odradim nije problem (nista tesko)

 

Ovaj sprej je dobra ideja raspitacu se oko njega nadam se da ima neki jeftiniji ne daje mi se 20e s' obzirom na to da bi prsnuo 2-3 puta :)

 

A ako ima negde po Beogradu ili Pancevu da sredjuju kompletno far (povoljno) videcemo mozda i to :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sprej sa slike je tehnički sprej, sadrži veliku količinu metala i zato je skup, u farbarama ima boja sa hrom efektom i daleko je jeftiniji. Ovaj između ostalog može da služi i za formiranje ogledala na raznim podlogama i bukvalno se osloji ravno ko staklo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Covek ti ponudio drugarski za DZ da ti poprska ogledalo u faru, a ti si odbio, jer ti je skut za prodaju. Sada trazis po gradu gde ces da pazaris isti taj sprej... Ne razumem poentu :stabre:

A iako pakujes skut za udaju, odradi to valjano, kada se vec zezas tim stvarcicama. Na kraju krajeva, imas i siroku lepljivu foliju sa efektom Hroma, mislim u svakoj knjizari, i sasvim solidno radi posao, a nije teska budzevina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Sta mi pade na pamet, ovo koristim za usmeravanje svetlosti u akvarijum, mekano je i trpi velike temperature pa mozda i moze da se opkroji u sam far u mom slucaju rozetnu fara, samo je pitanje gde naci neki komad tj. gde to ima da se kupi a mislim i da se koristi i u neonskoj rasveti, barem sam ja to vidjao po bankama, po meni vredi pokusati

 

esyzu6a7.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ili otiđi da ti to čovjek prsne dvaput i završeno ili kupi hrom efekt sprej za 300-400din(koji je inače sranje) pa zamaši i prodaj. Sve ostalo ti je nepotrebna zajebancija

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Covek ti ponudio drugarski za DZ da ti poprska ogledalo u faru, a ti si odbio, jer ti je skut za prodaju. Sada trazis po gradu gde ces da pazaris isti taj sprej... Ne razumem poentu :stabre:

A iako pakujes skut za udaju, odradi to valjano, kada se vec zezas tim stvarcicama. Na kraju krajeva, imas i siroku lepljivu foliju sa efektom Hroma, mislim u svakoj knjizari, i sasvim solidno radi posao, a nije teska budzevina...

 

Aj мaло прочитај ко је започео тему а ко је коментарисао и коме се @đunta понудио за помоћ.

Ја сам се захвалио и са тим завршио

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

To jeste najbolje resenje koje postoji ali na zalost kod mene ne moze da stane u far.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja