Jump to content

Moto Zajednica

Za Bandita 1200 gde naci ovo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

trazio po internetu nagadjajuci ali nisam uspeo jer neznam sta da kucam tacno na engleskom.......radi se o ovom dodatku crnom od plastiike koji se kaci na zavrsetak prednjeg blatobrana (kao sa slike prilozene.... :neznam:uokvireno zelenom bojom,,,, za BANDITA 1200 .

 

Gde naci ako neko zna ili kako se taj deo zove na engleskom.....hvala unapred :zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Тај продужетак за предње крило производи енглеска фирма "Pyramid Plastics". Имају за разне делове мотора, ваљда имају и за твој.

 

Иначе, то (пре)кратко предње крило је у задњим годинама у великој моди. Ем је непрактично, ем је ружно. Да је колега Алекре то имао, или предње крило нормалне дужине не би ми каменчић пробушио хладњак и не би имао толико проблема. Он је наручио па можеш да га питаш за детаље.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Uzmi od bilo kog manjeg skutera prednje krilo iseces obradis lupis tri nitne ili ukrasne srafove.Ja sam to ugradjivao na gomilu Fazera Bandita, Horneta.Na Ebay nemas jeftiniji od 30-tak eura + donosenje,pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6939 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Тај продужетак за предње крило производи енглеска фирма "Pyramid Plastics". Имају за разне делове мотора, ваљда имају и за твој.

 

Иначе, то (пре)кратко предње крило је у задњим годинама у великој моди. Ем је непрактично, ем је ружно. Да је колега Алекре то имао, или предње крило нормалне дужине не би ми каменчић пробушио хладњак и не би имао толико проблема. Он је наручио па можеш да га питаш за детаље.

 

 

Tako je! :takoje:

 

Modifikacija koja je preko potrebna, pogotovo onima koji voze u svim uslovima.

 

Ja sam moj porucio iz Engleske, sa Wemota. Deluje komplikovano iako Pyramid Plastics ima dilera u Austriji, mislio sam da je laksa i jeftinija varijanta kupiti ga u nama blizoj drzavi za sta mi je Srecko izasao u susret. Ispostavilo se da bi ta varijanta kostala oko 50 eur, dok je sa Wemota kostalo 22 eur i 10 eur postarine i moram da se zahvalim Srecku koji se iscimao da mi pomogne i kolegi Zogu-u koji mi je svojom karticom izvrsio uplatu Wemoto-u.

 

Naravno, postoji alternativa u homemade varijanti, mada sam hteo da to bude perfektno uklopljeno, kao sto bi fabricki bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja