Jump to content

Moto Zajednica

svake godine sve crnje i crnje

Recommended Posts

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Igrom slucaje u poslednjih dvadeset godia niko previse blizak nije poginuo sa motorcikla te sam mislio da se to dogadja nekom drugom, a onda pretprosle godine na banjici zivot izgube dva momka na yamahi. jedan od njih je bio moj blizak prijatelj. Iza sebe je ostavio dvogodisnjeg sina Vuka.

Rekli bi ljudi porodicna tragedija, jer u prici od par nedelje pre nemilog dogadjaja naglasio je da je napokon u zivotu dosao do svega sto zeli, kupio motorcikl,kola,napokon stalan posao, zena koju voli, i naravno sin koga obozava. Nije ni momenat razmisljao o tome da u paketu sa srecom obicno ide i neko sranje. Pored toga postoji i kolateralna steta nevezana za familiju......

Kum kome je umro na rukama batalio motore

Komsija iz zgrade jos ponekad okrene njegov mobilni da se cuju

Drugovi jos nisu svesni sta se desilo dok ne prodju pored bandere na Banjckoj uzbrdici i vide venac,

a kojiko venaca ima usput.

nedelju dana pre toga na motoru kod crkve u Novoj Skojevskoj zivot izgubi Andrej Kovacevic,sin pokojnog Trefa. I tu stoji venac. On je brzo ziveo, mozda cak i protracio zivot ( i njega sam licno poznavao od 15 godine) pa za njm zali samo majka i bliski rodjaci, sto je u neku ruku normalno....

 

Da ne upadnem u nabrajanje koga sam sve znao, posto od tada crnoj seriji nema kraja. Poceo sam da zovem svoje drugare i proveravam da li su dobro.

 

Kriticni periodi....pocetak sezone, gume od prosle godine (znaci lose), neuvozani a zeljni voznje

                          (u Augustu se saobracaj toliko proredi da i nemas u sta da udaris)

                          kraj sezone,vracaju se ljudi sa odmora i dok to shvatimo sranja se desavaju

 

O momcima koji voze 200 kroz grad, skidam kapu, kad budu ubili dvadest sezona na dva tocka..

 

ZIVOT JE JEDAN

 

ZA USPOMENU NA MOGA DRUGA          VLADIMIRA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 69 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: GS850G

Jako mi je zao coveka,bez obzira sto ga nsam poznavao.Setim se tragedije i zalosti njegove porodice kada god vidim onaj crtez na zidu Duletove garaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja