Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc kolega iz Bora i okoline u vezi R1

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Drugari interesuje me jedan R1 u Boru . Posto sam trenutno promenio posao i malko je bezveze da uzimam slobodan dan , a da se vozam dzabe. Molio bih nekog od kolega ako moze ili zna motor da mi pogleda i kaze generalno stanje. Naravno oduzicu se .

 

Unapred Hvala

 

ovo je motor :http://www.polovniautomobili.com/oglas3719043/yamaha_r1/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Svestan sam ja godina i da ne moze biti perfektan ali cisto da ne idem trosim vreme i dodjem a ono ispala iz aviona otprilike. Cega sam se sve nagledao za dve nedelje dusa me je zabolela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Svestan sam ja godina i da ne moze biti perfektan ali cisto da ne idem trosim vreme i dodjem a ono ispala iz aviona otprilike. Cega sam se sve nagledao za dve nedelje dusa me je zabolela.

 

Ako je ista onakva kakva je bila pre godinu dana onda vredi da se uzme.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako imas spremnu lovu, i ako trazis bas takvo nesto, odvoji malo vremena, i idi do Bora i pogledaj. Ponuda je sasvim primamljiva, pa uopste nije nemoguce da ce je neko pokupiti dok se ti premisljas. A tada ces pojesti sam sebi... Iz sopstvenog iskustva pisem ovo. :aha:

A ono sto je nekome sasvim ok, tebi moze izgledati sasvim drugacije, i obrnuto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Ima dve slicne,za jednu od njih sam cuo da je u odlicnom stanju.Ako saznam nesto vise javicu ti.

 

Ako ovu prodaje,a mislim da prodaje Boban onda je motor u redu,najbolje je da kolega ode sam i pogleda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Drugari hvala na savetima, ali ko grom iz vedra neba sinoc ni sam jos nisam svestan kupih GSXR 750 K1 fabricko stanje, reg.u petak, servisna knjizica, dva kljuca,..... sve cakum pakum. Platio sam ga 2350e Hvala jos jednom i placam pivo prilikom prvog susreta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja