Jump to content

Moto Zajednica

Šta se ovo dešava?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Ljudi šta se ovo dešava??'0stabre.gif Pa ako je zima , neka je1hmm.gif Dok traje pauza za naše motore nemora da traje pauza i na ovome FORUMU !!! Dajte malo Života u ovome našem MZ Svetu !!!1lol.gif. Pišite šta god, samo da ovaj forum ŽIVI0takoje.gif.Koliko sam gledao nema druženja (pisanja) sa svežijim datumom0tuzan.gif, promenimo nešto za početak na BOLJE !!!0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ljudi šta se ovo dešava??'0stabre.gif Pa ako je zima , neka je1hmm.gif Dok traje pauza za naše motore nemora da traje pauza i na ovome FORUMU !!! Dajte malo Života u ovome našem MZ Svetu !!!1lol.gif. Pišite šta god, samo da ovaj forum ŽIVI0takoje.gif.Koliko sam gledao nema druženja (pisanja) sa svežijim datumom0tuzan.gif, promenimo nešto za početak na BOLJE !!!0namigivanje.gif

 

 

Pa mi ispisasmo grdne stranice ovde, a tebi je ovo prvi post . Mi ovde znamo maltene sve o svakom, poznajemo motore jedni od drugih . . .

Ajde se prvo predstavi - ko si, odakle si, postavi slike svog motora, napiši nešto o njemu pa da imamo svež materijal za diskusiju !

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ljudi šta se ovo dešava??':stabre: Pa ako je zima , neka je1hmm.gif Dok traje pauza za naše motore nemora da traje pauza i na ovome FORUMU !!! Dajte malo Života u ovome našem MZ Svetu !!!1lol.gif. Pišite šta god, samo da ovaj forum ŽIVI0takoje.gif.Koliko sam gledao nema druženja (pisanja) sa svežijim datumom0tuzan.gif, promenimo nešto za početak na BOLJE !!!0namigivanje.gif

 

 

Gde si sinoć na okupljanju? Svi smo bili.:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ljudi šta se ovo dešava??'0stabre.gif Pa ako je zima , neka je1hmm.gif Dok traje pauza za naše motore nemora da traje pauza i na ovome FORUMU !!! Dajte malo Života u ovome našem MZ Svetu !!!1lol.gif. Pišite šta god, samo da ovaj forum ŽIVI0takoje.gif.Koliko sam gledao nema druženja (pisanja) sa svežijim datumom0tuzan.gif, promenimo nešto za početak na BOLJE !!!0namigivanje.gif

 

 

Pa mi ispisasmo grdne stranice ovde, a tebi je ovo prvi post . Mi ovde znamo maltene sve o svakom, poznajemo motore jedni od drugih . . .

Ajde se prvo predstavi - ko si, odakle si, postavi slike svog motora, napiši nešto o njemu pa da imamo svež materijal za diskusiju !

 

Lale svaka ti ko u Njegosa...Sjedi 5! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ja sam Juga, živim u Požarevcu, vozim motor MZ 251, na ovom sam forumu zbog postojanja MZ sveta u vašoj zajednici. Neke sam već upozno i imam saradnju, nadam se da ću upoznati i većinu ostalih kroz vožnju i druženje !!!

 

 

Dobro nam dosao! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Evo nesto da kazem i ja nadam se da nece biti poslednji post u temi

Imam jednu ideju i podelio bi je sa vama KAKO SACUVATI AKUMULATOR DA BUDE FUNKCIONALAN I SLEDECE GODINE a da pri tom zaboravite na njega cele zime i da ga neobilazite ili palite motor svake nedelje ili punite evo mog resenja

Pretpostavljam da svi imamo neki stari UPS u njemu se nalazi suvi akumulator koji obicno crkne i UPS neradi ali poenta ove price da u UPS u se nalazi strogo kontrolisani punjac akumulatora koji kad jednom zakacite akumulator za njega on preuzima ulogu punjaca koji puni tacno onoliko koliko su gubici i odrzava vam spreman akumulator cele zime ili duze bez vaseg nadzora pametan decko 1zdravo.gif

Da bi krenuo u odrzavanje to jes punjenje u akumulatoru mora da ima makar malo struje a onda je vec sve lako sretno0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dobro nam došao!

 

Eto mi bili prošle godine u Požarevcu, mogli smo i tamo da se vidimo.

 

Koliko dugo imaš MZ-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Pozdrav kolege!!! Nemoj te mi zameriti na predhodnom pisanju. Nisam imao loše namere, već samo iskrene i najbolje . Lepo je videti da ovaj Forum Živi. Tačno je da ste ispisali i pisali i pisali, al neznači da netreba joššš 0namigivanje.gif. Nov sam u ovoj priči kao što možete i videti, međutim od kada znam za sebe ja sam na motoru. Od Apenca 4, MZ 150 Televizora pa evo i do jednog0takoje.gif lepog MZ 251.Njega imam tačno godinu dana, kupio ga za 200 e, nije tada bio u nekom zavidnom stanju, mašina dobra. Preko zime sam ga detaljno deo po deo lickao i sređivao, kada je došlo proleće krenuo sam u akciju za Registaciju. Kako mu je zadnja registacija bila 1991 možete samo zamisliti koliko sam komplikacija imao da ga ponovo registujem, čak sam došao u situaciju da mi kažu da nemugu ga registovati jer je mnogo davno zadnji put bio registovan...GLUPOSTI!!! I kada sm sve to nekako rešio onda sam tek seo i počeo da vozim (kazne su prevelike pa nisam hteo da rizikujem), ali moje muke tek tada počinju!!!! Ljudi moji on je meni trošio verovali ili ne 10 lit na 100 km0zbunjen.gif1care.gif, ali kako sam željan vožnje ja ga tako malo vozio. Menjao majstore , a oni mene drali i drali, čak sam i sve Dizne nove kupio i promenio, i opet isto, štelovanje po katalogu i opet isto, a motor u 5 brzini nema snage.Ali jednog LEPOG dana pukom slučajnošću upoznam našeg kolegu i PRIJATELJA KAtarana-Željka koji mi je izašao u susret , zauzeo se za moj problem i naizad REŠIO !!! Još jednom HVALA ŽELJKO !!! Sada mi motor troši do 5 lit. na 100 km, a ide ko mećava 1moto3.gif. Da nisam upoznao Željka moj MZ bi sada već bio u rukama drugog vlasnika. Željko mi nije uzeo ni dinara za svoj trud i rad, a ulaganja koja sam imao u motor izašla su mi na preko 500 e(zajedno sa kupovinom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Slike nisam okačio jer se još nisam snašao kako da ih smanjim da bi bile prikazane i zbog toga mi je baš mnogo krivo. Vujo nisam bio u Zaovi jer nisam ni sanjao da postoji ovakva družina, a uz to niti mi je motor bio registovan a trošio kao luddddd. Kada sam čuo i gledao slike sa skupa veruj da mi nije bilo lako tako blizu bilo a meni mnogo mnogo daleko(tada).Željka sam upozno negde u Septembru i tada čuo za sve ovo.

Evo ja danas mog LEPOTANA pripremio za zimu, skinuo akumulator( moj je sa gelom), sipao ulje u klip, nauljio sve Hromirane delove jednom rečju -Konzerviro-.

Konzerviro a želju još nisam sa njim isterao BEDAK !!!0ljut2.gif

Pozdrav ljudi , pa pišimo seee !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

E da kako sam mogao to da zaboravim u gore predhodnom tekstu da navedem da sam vozio i da sam još uvek vlasnik jedne prelepe dobro očuvane JAwe 350 ČZ crne boje sa dosta Hromiranim delovima. I nju sam malo lickao tako da dosta drugačije izgleda od standardne, ima veoma malo pređenih km, više je stajala nego što je vožena. Registacija istekla odavno, ali kad god mi se ukaže prilika ja je poteram tamo gde je BEZBEDNO .1oda.gif

E sad stvarno Pozz !!!

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja