Jump to content

Moto Zajednica

BMW Rallye 3 Pro odelo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

BMW Rallye 3 Pro odelo, staro oko godinu i po.

 

Jakna je besprekorna. Naravno, vidi se da je nošena, ima sitne tragove nošenja na rukavima, slikao sam to - na slici izgleda dosta gore nego uživo. Slikao sam i rukave i kragnu, ništa nije pocepano, istegljeno ili iskrzano. Unutrašnjost jakne je kao nova. Veličina je 106, to je produženi 52.

 

Pantalone su imale bliski susret sa auspuhom, na tom mestu je zakrpa od prave Cordure. Auspuh nije progoreo kroz pantalone, ali je bila ružna "fleka". Na još jednom mestu ima mali trag auspuha, skroz površinski. Sve se vidi na slikama, opet su slike gore nego uživo. Osim toga i tragova nošenja na potkolenicama (površinski tragovi), pantalone nemaju ni jednu falinku. Nigde nisu istgljene, rasparane, iskrzane. Unutrašnjost je kao nova. Veličina je 54.

 

Postava je bukvalno kao nova, nošena je 5-6 puta i oprana sredstvom za pranje Gore-tex-a i sličnih membrana. Ne vidi se da je ikada obučena.

 

Što se veličine tiče, ja sam visine 187 cm. Kada sam imao 95 kg, pantalone su mi bile taman, sada kada imam 83 kg preširoke su mi u struku i nosim ih sa tregerima. Kada sam imao 95 kg jakna mi je bila za nijansu tesna, a sada mi je za nijansu komotnija, ne i prevelika.

 

11089729395_6abb683023_c.jpg

IMG_2278 by MaletaBG, on Flickr

 

11089834014_4c7982654a_c.jpg

IMG_2279 by MaletaBG, on Flickr

 

11089819186_db2fe75de1_c.jpg

IMG_2280 by MaletaBG, on Flickr

 

11089817216_4d561b9490_c.jpg

IMG_2282 by MaletaBG, on Flickr

 

11089828524_a4a41b8b34_c.jpg

IMG_2284 by MaletaBG, on Flickr

 

11089719955_68b29e6624_c.jpg

IMG_2285 by MaletaBG, on Flickr

 

11089809756_6f493830cc_c.jpg

IMG_2287 by MaletaBG, on Flickr

 

11089928903_2f783aecda_c.jpg

IMG_2288 by MaletaBG, on Flickr

 

11089709605_d4d41e0e22_c.jpg

IMG_2293 by MaletaBG, on Flickr

 

11089805496_15ea800c2b_c.jpg

IMG_2290 by MaletaBG, on Flickr

 

11089707675_1b4fbd7da1_c.jpg

IMG_2294 by MaletaBG, on Flickr

 

O kvalitetu odela neću pisati, koga interesuje ovo odelo, taj već sve zna.

 

Plaćeno je oko 1300 eura, sada je drugačiji kurs pa mislim da je cena u Delti oko 1100 eura. Ko zna šanere ili može da kupi odelo na čišćenju zaliha u Minhenu i da uzme povrat poreza i da ga izađe 300 eura novo kao druga od njegovog komšije što je to uradio prošle godine, verovatno će mu biti skupo 550 eura za ovo polovno. Ostali zainteresovani mogu se javiti na telefon 063/445-599, Nikola. Cenu neću spuštati do proleća, pa nema potrebe za cenjaknjem. Uz odelo ide i kesica sa rezervnim dugmićima i drikerima i male brošurice/uputstva koja se dobiju pri kupovini.

 

:Mina:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 880 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV LC

 

 

Plaćeno je oko 1300 eura, sada je drugačiji kurs pa mislim da je cena u Delti oko 1100 eura. Ko zna šanere ili može da kupi odelo na čišćenju zaliha u Minhenu i da uzme povrat poreza i da ga izađe 300 eura novo kao druga od njegovog komšije što je to uradio prošle godine, verovatno će mu biti skupo 550 eura za ovo polovno.

 

 

 

 

 

:moto3: :moto3: :moto3:

 

:takoje:

 

:care::care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Ovo se sije u Srbiji,i cena mu je 799 dolara ili ti 580 evra...Samo novo...0stabre.gif

 

Pa eto, moje je za 30 eura jeftinije! :D

 

Mislim da bi bilo lepo, fer i korektno da uputiš zainteresovane, kojih sigurno ima, u to gde mogu kupiti ovo odelo za 580 eura.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

 

 

Mislim da bi bilo lepo, fer i korektno da uputiš zainteresovane, kojih sigurno ima, u to gde mogu kupiti ovo odelo za 580 eura.

 

I da znaš, na engleskom "jacket" znači "jakna". Pantalone se kažu "pants". Kada se govori o jakni i pantalonama, može i da se kaže "suit". :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Neka se javne jos neko,ako ima informaciju.To samo govori kolike su marze kod nas.A ti si ga platio toliko,da ne bude zabune,jer to mu i jeste cena kod nas...nazalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Unapred se izvinjavam,ono jeste zaista bila cena samo za jaknu...1neznam.gif

Castim Haineken kod mene...0takoje.gif

 

Ma opušteno, jeste zbunjujuće napisano... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Ovo odelo se vise ne proizvodi i retko gde ga jos uvek ima na stanju, u Delti ga imaju na stanju (ali vise nece narucivati nemam pojma zasto)tj. neke od velicina... cena suit-a :-) da ne kazem kompleta je oko 150000rsd. Novi model koji se sada zove samo rally u susednoj Sloveniji kosta 1190€ a u Radulovicu oko 1450€. Ovo odelo se prodaje po sasvim realnoj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Zasto samo zajedno, da mi odgovara velicina ja bi uzeo pantalone (doduse ja sam ih vec zaokruzio na 150 :D ), posle bi se sigurno nasao neko za jaknu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

BUM! p.

 

Zasto samo zajedno, da mi odgovara velicina ja bi uzeo pantalone (doduse ja sam ih vec zaokruzio na 150 :D ), posle bi se sigurno nasao neko za jaknu.

 

Pa mislim da ti odgovara veličina. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Po visini ti sigurno odgovaraju.

 

Zavisi kako si gradjen. :)

 

Broj 52 meni je u struku taman, ali mi je u butinama tesan. Mogu da ih obučem, ali se ne osećam komotno u njima kad skačem na i sa motora, zatežu me malo. Imao sam ih, pa zamenio za ove (54).

 

Ove su mi u struku velike, ali su mi na butinama taman, dovoljno su komotne da se potpuno slobodno krećem, a nisu preširoke. Protektori su taman gde treba da budu. Kad kažem velike u struku, ne mislim da plivam u njima, nego da mi bez tregera spadaju.

 

Nosim ih sa tregerima i tako je super.

 

Ja generalno imam problem sa pantalonama, ono što mi je u struku taman, tesno mi je na butinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja